Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yok işte yok hiçbir değişiklik yok bende bi ara kahverengi akıntı geldi az bişi 2-3 gün önce çok azdı ama başkada bişi olmadı offf yarında olmazsam test yapcam hemen eyvahedigeldismile

o yerleşme kanaması olabilir canım pazartesi hemen test yaptır çıkar

senin kahverengi akıntın yerleşme lekelenmesi olmasın mı. devamı gelmediyse öyle olabilir.

yok canım gelmedi zaten az oldu fazla deil bir gün oldu o kadar ayy bilmiyorum en iisi test yapmak yarında bi geçsin sağ sağlimde bakacam hemen

yok canım gelmedi zaten az oldu fazla deil bir gün oldu o kadar ayy bilmiyorum en iisi test yapmak yarında bi geçsin sağ sağlimde bakacam hemen

canım sanki seninki tutmuş gibi geliyor bana. umarım öyledir. hiç olumlu birşey duymadım son zamanlarda. dün de bir arkadaşımın tüp bebeğinin tutmadığını duydum. bari seninki olumlu olsa.

canım sanki seninki tutmuş gibi geliyor bana. umarım öyledir. hiç olumlu birşey duymadım son zamanlarda. dün de bir arkadaşımın tüp bebeğinin tutmadığını duydum. bari seninki olumlu olsa.

canım rabbim hepimize nasip etsin belkide benim olmadı senin oldu bilemiyoruz ki 2-3 gün içinde hersey çıkacak ortaya :çok üzgünüm:

bugün rüyamda yolda yürüyorum bir apartmanın önünde bir kadın ve pusettede çok tatlı bir erkek bebeği var. bebeği puseti ile kucağıma alıyorum sonra bırakıyorum tekrar. kadın yani annesi bana kızıyor bebeği sevdim diye çok zoruma gidiyor ve kaybettiğim bebeğim aklıma geliyor elimi karnıma koyup neden bıraktın beni diyorum rüyamda ağlıyorum böyle ağlaya aağlaya uyandım.

bugün rüyamda yolda yürüyorum bir apartmanın önünde bir kadın ve pusettede çok tatlı bir erkek bebeği var. bebeği puseti ile kucağıma alıyorum sonra bırakıyorum tekrar. kadın yani annesi bana kızıyor bebeği sevdim diye çok zoruma gidiyor ve kaybettiğim bebeğim aklıma geliyor elimi karnıma koyup neden bıraktın beni diyorum rüyamda ağlıyorum böyle ağlaya aağlaya uyandım.

senağlama

ben çıkıyorum kızlar biraz kafamı dağıtayım bari hepinizi çok öpüyorum aysad seninde karnından öpüyorum tatlım opuyorumnanaktan

canım ya nası girmişse bilinçaltına artık.bende cins cins rüyalar görüyorum testler bilmemneler

şimdi tv ye bakıyorum bir kız elinde gebelik testi kopkoyu 2.çizgi ağlıyor hamileyim diye. deli oldum ya.

şimdi tv ye bakıyorum bir kız elinde gebelik testi kopkoyu 2.çizgi ağlıyor hamileyim diye. deli oldum ya.

dimi valla benimde artık çok dikkatimi çekiyo böle şeyler.bide kuzenim var benim 2 çocuğu var okula giden.dün hamile olduğunu örendim yeniden bi de diyomuş ki kocasıyla arası bozuk da adam benle ayda 1 birlikte oluyo o da denk geldi istemeyerek yani....bizde yumurtlama haftasında artık iflahımız kesiliyo gün aşırı ilişki die tık yokkafamçokkarıştı

X