Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aysadla banusu 10. günlerinde test yaptı ve hamile çıktılar :CüvCüv:

aa 10. günmüü,, bende yaptırsammı acaba, ama benim belli olmaz ben huyumu biliyom benim 14. günde 126 çıkmıştı..eğer erken yaparsam 2.yi ister doktor... ama sen bir dene canım senin hamile haberinle mutlu oluruz inş..:1hug:

üzülüyom ama neyse ben tüp bebekle hamile kalıcam benim bebeşim çok nazlı gelecek. aman gelsinde dünyalar feda olsun ona. pes etmeyeceğim. tutana kadar tüp bebek yapıcam kararlıyım.

canım zaten 2 kere mecbur test yapıyorsun düzenli artış varmı diye. seninde 12 gün falan olduysa yap bence çıkar kesin

Helloooo Kizlarr...

Nabersiniz bugün bakem??

Elifcim agrin falan varmi?? Ben adet olucagimi anlamistim. Gögüslerim agriyordu. Karnim agriyordu. Kasiklarim felaket agriyordu..

Helloooo Kizlarr...

Nabersiniz bugün bakem??

Elifcim agrin falan varmi?? Ben adet olucagimi anlamistim. Gögüslerim agriyordu. Karnim agriyordu. Kasiklarim felaket agriyordu..

yok canım şuan hiçbirsey hissetimiyorum bekleme modundayım
senden naber?? Şeniz

yok canım şuan hiçbirsey hissetimiyorum bekleme modundayım
senden naber?? Şeniz
Ben bugün iyiyim canim. Zaten adetim bugün bitti sayilir. Cok kisa sürüyor Klomen kullanali. Insallah hamilesindir. Hic bi belirtin olmamasi da güzel bence. En azindan adet belirtin yok. Tüm ictenlligimle hamilesindir insallah diyorum findik kurdum. Ben cikiyorum simdi. Birazcik isim var. Görüsmek üzere..
a.s.

aysadla banusu 10. günlerinde test yaptı ve hamile çıktılar :CüvCüv:

mrb arkadaşlar yanlışlık olmasın ben 14. gün yaptıracaktm.o gün tatile geldiği için 16. gün yaptırabildm.ve 170 çıkmıştı,doktor adet gününde gel tekrarlayalım dedi bugün tekrar yaptırdım 1220 olmuş değerim.Pazartesi inşallah keseyi görmek için gideceğim inşallah onuda görürüm.Darısı hepinizin başına inşallahhh.:Saruboceq:

ayy inşallah canım dua ette olsun bee bizimde yüzümüz gülsün :Saruboceq:

çook teşekkür ederim mavi göz olumunekankayizsmile Rabbim hepimize nasip eder inşallah be gülüm

Allah isteyen herkese nasip etsin,inşallah tutunmuştur bebeğin sanada elifkaya arkadaşım.Biraz nazlılar o yüzden gelmekte tereddüt ediyorlar ama bir gün gelecekler.Sabırla beklerken birgün bakmışsn sana merhaba demiş.inşallah

tmm cnm hayırlı olsun tekrardan çok hayırlı bir evlat olsun inşallah

slm mıllet ben yenıyım burda hepınıze merhaba.....ben salı ve carsam asılama yaptırdım bugun felaket belım karnım agrıyo su an zor duruyorum bı fıkrınızı alıım dedım bu normalmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…