Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

iyi yapmışın ablam zaten yakında bebeeen olcak :sm_cool:

bu akşam kimsecikler yokkk. kimse bişey yazmıyor bende didiyom çok yorgunum ve erkenden uykum geldiii

iyiyim sizler nasılsınız.
işyerinde internet yok 1 haftadır gündüz giremiyorum. akşamda kardeşimden fırsat bulunca sizlere bakıyorum işte.

elfkaya az kaldı. sen p.tesimi test yaptıracaksın benim test günüm normalde 19 u. önce yapsammı diye düşünüyorum sonra sıfırı göremkten korkuyorum. çünkü içimde olumlu bir his yok bir belirtimde yok. hastalanacağım gibi 2 gündür karnım ağrıyor gibi sanki dolgunluk var.

ii gecelerr boshayallersmile rüyanda beni gör

tamam tatlım seni görim yanındada bebişimi olurmu.
ay ne diyecem benim deli bir erkek kardeşim var. hıdırellezde dilek dilemiş. ve bir kağıda 2 tane bebek yapmış birinede bıyık koymuş. bir kız bir erkek ikiz olsun diye. kim bilir belki dilekleri kabul olur değilmi ama....

canım beklemek insana daha çokk stres yapıyor biran önce gerçeklerle yüz yüze gelmek daha iyi. bence çok fazla uzatma ve biran önce test yaptır.

bende yaptım ondan :))) kaydirigubbakcemile3

canım benim yarın yada pazar adet günüm test için 3 günüm var
sen napcan??

ben de haziran in 5 inde regl olucam, reglinin 2. ve veya 3. gunu cagiracak, ay inanmiyoruz pespese yaptiricaz mikroenjeksiyonumuzu :))))))) bu super bi hbr godes cim ya:))))))):CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…