Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba canim hosgeldin... Nasil yani hem sali hem carsamba mi asilama yaptirdin?? Benimde asilamadan sonra cok agrim vardi. Özellikle kasik agrisi.. Bence endiselenme. Normaldir. Ama Doktorunada bi danis icin rahat degilse..

Son düzenleme:
kıslar listedeki anira da hamileymiş
yaaa bende istiyom bendeee ...........

sinem canım doktor nasıl geçti anlatsana kıssss merak ediyos burda hadeeee

slm kızlar ben geldim şimdi içeri girdim
dr um bu kafta sonu kesin hamilesin dedi anlamadım
bana sadece inşalah demek düştü oan
carşamba gittigimde sagdaki yumurtam 15 solda 19 dedi suan sadece
solda var dedi sagdaki neoldu dedim küçülmüş dedi
soldakide onsekiz bucuk dedi baya büyüktü gecen gittigimde 19 dedi ama bu kadar degildi
enine vermş heraldeşutarafagitti cumartesi pazar ilşki dedi pazartesi tekrar istet
bakalım zaman ne gösrecek

:teytey::teytey: hadi bakalımm çok sevindimm cumartesi pazar sık çalış :1rolleyes:
inşallahh olucak bu seferrrr :CüvCüv:

yaa kızlar küçülmesini anlamadım benim bildigim en fazla 22mm
olur ve catlar bu niye küçüldü anlamadım bii
internetten araştırıyım size döncem

hadi bakalım inşallahhhhhh :Saruboceq: aşılama yapmıcak normal yolla deniceniz demi canım hadi hayırlısı kaydirigubbakcemile2

hadi bakalım inşallahhhhhh :Saruboceq: aşılama yapmıcak normal yolla deniceniz demi canım hadi hayırlısı kaydirigubbakcemile2

evet canım aynen oyle nese ben cıkıyım gusul abdesi alıyım kocaman bilendırı gecirdi bana :kedi:a.s

kizlar ben geldim, bugun super gecti, emre bey manyak genc, dinamik, sakaci, rahatlatici, resmen bilgisayarda yarim saat ozel gobu kadar goruntulerle olayi anlatti, bir bir anlatti, hic bu kadar isinacagimiz zannetmiyordum, simdi grelmin 2. gunu gidecegim yani 3 hafta sonra, o gun esimde gelip sperm verecek, bana da alttan ultrasonla bakacak bu arada rahim filmine gerek yok dedi ki bugun muayene bile etmedi, mikroenjeksiyonda kanallarin tikali olup olmamasi bizim icin onemli degil cunki embriyoyu direk rahme yerlestiriyoruz dedi, neyse reglimin 2. gunu gittigimde bana 10 gunluk gobekten yapacagim igne verecek sora 15 dakiklaik anestezili yumurtama toplama operasyonu olucam ve 3-4 gun sora embriyolar gelisince transferim olucak herhalde 22 haziran gibi, kizlar kesinlikle tavsiye ederim emre karatekelioglunu!!!!!!!!!!!!!!!! hatta ben su andaki jinekologumu bile birakip gebelik ve dogum icin de emre beye devam etmeyi dusunuyorum:) cunki muhtesem biri!!!! Lutfen kendinize bir iyilik yapin ve kendisine mutlaka gidin zaten yumurta toplama gununne kadar para vermiyorsunuz arkadaslar ne zarari olucak bi gidip tanissaniz..... Godescim sen sali gunu tanisacaksin ve ne demek istedigimi anlayacaksin cnm hepinizi opuyorum :))))

ay canım bende eve geldim seni çok merak ettim acaba neler yaptın diye. çok sevindim güzel geçmesine demekki aynı zamanda tüp bebek yaptırıcaz bende haziran 6 gibi hasta olucam seninle nerdeyse aynı zamanda tatlı bekleyişe geçicez. Ay içim rahatldı yaaa. canım ben pazartesi sabah gidiyorum doktora. ay çok heyecanlandım bende. hadi canım inşallah bu sefer başaracağız.

ufaklığım iklimm görmeyeli neler yapıyorsunuz hamileler listesine ekleme olmuş ne güzel ya darısı başımıza

ufaklığım iklimm görmeyeli neler yapıyorsunuz hamileler listesine ekleme olmuş ne güzel ya darısı başımıza

evet abla listeye eklendi 2 kişi daha benim ajanlığım sayesinde :1ninca:
yaa benim karnım şiştii acaba yoksaa adetmi olcam :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

evet abla listeye eklendi 2 kişi daha benim ajanlığım sayesinde :1ninca:
yaa benim karnım şiştii acaba yoksaa adetmi olcam :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

yok bitanem sende hamile listesine ekleneceksin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh.

benden kaçmazzzz sengözlerimebaksanab

ya moralim çok yerine geldi canım. ahukush görüşmesi çok iyi geçmiş bende pazartesi sabahı aynı doktora gidicem inşallah bende ahukush kadar doktordan etkilenebilirim. ama o baya mutlu dönmüş görünmesinden

inşallah ablam ferah ol sen
eeee bugunki matine nasıldı :içelim:

inşallah ablam ferah ol sen
eeee bugunki matine nasıldı :içelim:

güzeldi hiç çocuk soran olmadı. bu seferde millet gittikten sonra annem sıkıştırdı. niye yapmıyorsunuz kızım bak yaşın kaç oldu. sonra erken menepoz falan olur. yoksa olmuyormu baban üzülüyor dedi. bende niye üzülüyorsunuz anne olmasa tüp bebek yaparım allaha şükür durmumuz var dedim. tamam öylede çok geçiktirmeyin dedi. bende tamam dedim. kadının içi rahat etsin. ufaktan düşündüğümüzü çıtlattım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…