Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben ikinçiyi yaptırdım 12 sonra gidicem doktora
umudumu kayıp etmek istemiyorum bekliyorum hepinize kolay gelsinn cnm

allah bizi sevindirsinn

meraba hg a.s.
hayırlı olsun 2. aşılaman umarım başarılı olur bu sefer aminn allah yüzümüzü güldürücek inşallah

ablammmmmmmmmmm hoşgeldin gülüüüüüüüm
ben banusuyu araycam die unuttum seni canikom naber? zemuszemus

hoşbulduk canımın içi. bende kaçıcam birazdan misafirler gelir. 3 tane hamilemiz oldu ne güzel inşallah sizde o başlık altında isminiz yazılır.

hoşbulduk canımın içi. bende kaçıcam birazdan misafirler gelir. 3 tane hamilemiz oldu ne güzel inşallah sizde o başlık altında isminiz yazılır.

yok şekerim iklim baaa başka bi sunuş hazırlıycak hıhh şakkıdı

adet zamanın gelmiş olabilir ama geç yumurtladığın için aşılama döllenmede geç oldu , 2 gün sonra belli olmaz .. 19 mayısta test yapabilirsin ancak.a.s

neeeeeeeee olamazzz yinemi beklicemmmm akannehir akannehir
sabredebilirsem beklerim ama pek sanmıyomm :bbo:

adet zamanın gelmiş olabilir ama geç yumurtladığın için aşılama döllenmede geç oldu , 2 gün sonra belli olmaz .. 19 mayısta test yapabilirsin ancak.a.s

canım benim bildiğimde adet zamanı değil ama aşılama gününden sonra 12 gün geçince belli oluyor. hatta 10 gündede belli olanlar var.

godes hoşgeldin canım , anneciğinle beraber pastalar börekler yaptınızmı,yerimseniben,ayy bu ara çok iştahım açıldı..cokacimcoook

canım benim bildiğimde adet zamanı değil ama aşılama gününden sonra 12 gün geçince belli oluyor. hatta 10 gündede belli olanlar var.

benim bugun 9. günüm yok yok ben pazar test yapcam 11. gün oluyo
tabi ozamana kadar adet olmazsam sempatiksalakcinni

godes hoşgeldin canım , anneciğinle beraber pastalar börekler yaptınızmı,yerimseniben,ayy bu ara çok iştahım açıldı..cokacimcoook

valla annem tek yaptı sayılırı ben gelene kadar bitirmiş herşeyi bende biraz geç geldim. bende tadlarına bakıcam artık :::))))

ever canım adeti değil aşılamayı baz olarak alacaz.. 10 günde öğreneni duymamıştımbilmiyorumkismile belki onlar tüp bebektir , tüp bebekte sonuçta embriyo konuluyor.

kızlarr ben temizliğe başlıyım sonra rahat rahat otururum :)
kendinize iyi bakın byyy

ever canım adeti değil aşılamayı baz olarak alacaz.. 10 günde öğreneni duymamıştımbilmiyorumkismile belki onlar tüp bebektir , tüp bebekte sonuçta embriyo konuluyor.

aysadla banusu 10. günlerinde test yaptı ve hamile çıktılar :CüvCüv:

benim bugun 9. günüm yok yok ben pazar test yapcam 11. gün oluyo
tabi ozamana kadar adet olmazsam sempatiksalakcinni

canım ama evde idrar gtesti yapacaksan yanıltıcı olabilir. kanda baktırırsan daha doğru sonuç alırsın. gerçi benim 12. günde idrardada çıkmmıştı :KK43:((( aklıma geldi gene

canım ama evde idrar gtesti yapacaksan yanıltıcı olabilir. kanda baktırırsan daha doğru sonuç alırsın. gerçi benim 12. günde idrardada çıkmmıştı :KK43:((( aklıma geldi gene

yok ablam idrar testi değil kandan yaptırcam kesin sonuç çıksın yerimseniben
ablam üzülme ne olurrrrrrrrrrr

X