Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
elfkaya adetine göre hareket etme canım ..aşılama olarak daha 1 haftan var.. yerimseniben

bende geldimmmmmmmmmmm bbugün geç kaldım biraz ama işe gitmedim annemdeyiz misafir bekliyoruz bu arada 2 dk girim bakjim dedim kızlar ne hyapıyor. neyse çok yazışmamışsınız hemen okudum :)))

hg şekerim bende hiç gelemez işleri vardır dedim ama geldin Şeniz

slm canım hayırlı cumalar
inşallah hayırlısı neyse o olsun hakkımızda
seninde Allah yardımcın olsun opuyorumnanaktan
bende banusuyu arıyorum sayfalarda hamile o yaa

bende geldimmmmmmmmmmm bbugün geç kaldım biraz ama işe gitmedim annemdeyiz misafir bekliyoruz bu arada 2 dk girim bakjim dedim kızlar ne hyapıyor. neyse çok yazışmamışsınız hemen okudum :)))

oo hos geldin godescım bende yeni gırdım gercı cıkıcam zamanım yok gecen nerelerdesın demıssın
2 gundur temizlık yaptım artı bıde valideye yardım ettim yeni işim bitti bi sesinizxi duyum dedim:enbuyukkk::1hug:

canım güzel haberlerle dönersin inşallah bekliyoruz dönmeni

slm canım hayırlı cumalar
inşallah hayırlısı neyse o olsun hakkımızda
seninde Allah yardımcın olsun opuyorumnanaktan
bende banusuyu arıyorum sayfalarda hamile o yaa

cok sevindim valla ohh ohh her ay birimiz oluruz inşallah sabır pes etmek yook sıra bizede gelcek beklemesini biliriz dimi kızlar sırada bakalım kım var :Saruboceq:

yaz banusuyuda yaz kısssss:CüvCüv:

ben ikinçiyi yaptırdım 12 sonra gidicem doktora
umudumu kayıp etmek istemiyorum bekliyorum hepinize kolay gelsinn cnm

allah bizi sevindirsinn

gamyoncuiremsu

ablammmmmmmmmmm hoşgeldin gülüüüüüüüm
ben banusuyu araycam die unuttum seni canikom naber? zemuszemus

iklim ben hamile olursam bana bi kıyak yap şöle havalı havalı yaz emi canım bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…