Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
boşanmak?
lütfen yapmayın böyle arkadaşlar ya daha ne yaşadınız ki okuyorum da inanın sizlerden beter şeyler yaşadım ve benden beterlerini de gördüm
böyle yaparsanız isyan etmiş olursunuz tamam moralimiz bozuluyor ama böyle bırakmak olmaz..
ben de endo hastasıyım yani çukulata kisti..
daha öncede yazdım 2 ameliyat oldum ve yumurtalıklarımın işlevleri çok az..ama yinede şükür ya hiç olmasaydı bir ihtimal de olsa hala anne olma şansım var onun için herşeyi bırakmak olmaz..

bişi dicem cnm
senin eşin dr giderkene önüne geçiyomu bilmiyorumkismile

iklim canım tabiki seni şu anda ne kadar anlamaya çalışsam da anlayamam gerilmişsiniz iyice
ama geçen sene yarım bıraktın sonra nasıl ikna oldu tekrar başladın?çocuk oyuncağı değil ki bu..b,r karra verdiyse söylesin o zaman istemiyorum diye..
ama seninde anne olma hakkın var o da istiyordur mutlaka belki gerilmiştir..zamanla düzelir ama bu zaman geçiyor pişman olur sonra.

offf eşim yanımda yok aşılamaın 8 gunundeyım beklemekten sıkıldım igneler yüzündedn cok yıyıorum
offffffff

denizcim yaa acaba igneden dolayımı çok yiyiorum yoksa aşılamam tutttumu anlamadım gıttı

arkadaşlar bu tedavi iştahı deligibi kabaran varmı ben normalde iştahlıyımdır ama aşılamadan sonra istesemde yememezlik yapamıyorum agzım acı gibi yemek yiyerek basırıyorum kendımı tutuamıyorum delı gıbı de yıyıorum neolcak benım bu halım...

iklim canım tabiki seni şu anda ne kadar anlamaya çalışsam da anlayamam gerilmişsiniz iyice
ama geçen sene yarım bıraktın sonra nasıl ikna oldu tekrar başladın?çocuk oyuncağı değil ki bu..b,r karra verdiyse söylesin o zaman istemiyorum diye..
ama seninde anne olma hakkın var o da istiyordur mutlaka belki gerilmiştir..zamanla düzelir ama bu zaman geçiyor pişman olur sonra.

canikom net ortamı tam annatamıyorum ama olması gereken bu ben usandımmmm 3 sene 7 aydır bu ayı bekliyodummm ama yokkk

iklimcim cok özür dileyerek bişe sormak istiyorum tam anlayammadım eşin bebek istemiyomu yoksa senmı pes ettn anlayamadımda..

benim eşim beni bırakıp kaveye gitti ben ağlıyom diye siniri bozuluyormuş beyefendinin uyuzz lar
onların yaptığı hiçbişi yok aslında ama bazen anlamıyorlar hiç bizi :nazar:

bende öle iyi diyek iyi olak kızlar
bugun yeterince ağladım şimdi salak gibiyim ne ii ne kötü bilmiyom
:1closedeyes:

benim eşim beni bırakıp kaveye gitti ben ağlıyom diye siniri bozuluyormuş beyefendinin uyuzz lar
onların yaptığı hiçbişi yok aslında ama bazen anlamıyorlar hiç bizi :nazar:

benimkide antalyaya iş için toplantısı vardı ıkı günlügüne gitti az öne aradı ohhh zoru ceken ben deprsyona girende ben valla agzıma gelenı dedım başlıcam işine gücüne bu bebek benı sınır hastası yaptı kocamın gıtmesı benı kıllandırdı okadarda guvenırım dk bı ara ama gene dedımya bebek psikoljmı bozdu :uhm:

iklimcim cok özür dileyerek bişe sormak istiyorum tam anlayammadım eşin bebek istemiyomu yoksa senmı pes ettn anlayamadımda..

herife tedavi zor ve sancılı ağır vsvs dötüne zor geliyo hee iğneyide olan benim ona bişi olduğu yok zor geliyo bacım artık bundan bi mana çıkarmaya başladım heralde kısmettt

benimkide antalyaya iş için toplantısı vardı ıkı günlügüne gitti az öne aradı ohhh zoru ceken ben deprsyona girende ben valla agzıma gelenı dedım başlıcam işine gücüne bu bebek benı sınır hastası yaptı kocamın gıtmesı benı kıllandırdı okadarda guvenırım dk bı ara ama gene dedımya bebek psikoljmı bozdu :uhm:

bakıp bakıp gülüyorum sizce ben delirdim mi delikafadulden delikafadulden

herife tedavi zor ve sancılı ağır vsvs dötüne zor geliyo hee iğneyide olan benim ona bişi olduğu yok zor geliyo bacım artık bundan bi mana çıkarmaya başladım heralde kısmettt

iklim bende bıraktım tedaviiyi kız belki tedavisiz olcak çok tınnn diyek demesi zor bende diyemiyorum öle ama 2 sene müddet veriyorum bak bebeeemm sana :ecrin_bebek: gelmiceksen tüp yaptırcam seni helülülülülülü

X