Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Saol cnm gerÇekten morale Çok ıhtıyacım var. GÜnler geÇmıyo.

canım tsk edıyorum . lısteye eklenmıssın ıns herkesın sonucu pozıtıf olur. benım asılama surecı cok sorunlu gecıyo ama sona yaklastım artık . hayırlııs :Saruboceq:

CNM YARIN NE TESTİ Yaptırcan erken değil mi daha

CNM YARIN NE TESTİ Yaptırcan erken değil mi daha

canım 28 nısan adet gunum ama benım kanda pıhtılasma olugu ıcın erken ogrenıp ıgnelere baslamam gerekıyo . senın ne zaman yapılmıstı asılaman ? ve nerede yaptırmıstın

canım 28 nısan adet gunum ama benım kanda pıhtılasma olugu ıcın erken ogrenıp ıgnelere baslamam gerekıyo . senın ne zaman yapılmıstı asılaman ? ve nerede yaptırmıstın

cnm benim ankara da yapıldı aşılamam. 10 nisanda yapıldı. dün drumu aradım daha erken test için ptesiyi bekle dedi.inşallah senn güzel haberlerini alırız.senn sorun neydi cnm.

Son düzenleme:
cnm benim ankara da yapıldı aşılamam. 10 nisanda yapıldı. dün drumu aradım daha erken test için ptesiyi bekle dedi.inşallah senn güzel haberlerini alırız.senn sorun neydi cnm.

bende pco var aslında cocuk olmasına cok ene degımıs ama olmadı ıste daha once olanlarda dustu 4 haftalıkken fılan . o nedenlede 3 haftalık ogrenelım ıgneye baslayalım dıye senın adet gunun ne zaman ? benımkı 5 gun kaldı ufff cok can sıkıcı bısey ya canım bsıeyde yapmak ıstemıyo:1closedeyes:

cnm bende de pko var.daha yeni öğrendik.dr um aşılamanın uygun olduğunu söledi.bnm adet tarihim 25 nisan sence o güne kadar adet görmezsem hamilemiyimdir.bu gün 13. günüm.

ama bende şimdiye kadar hiç bi belirtim olmadı sadece bi ara göğüslerim çok acıodu oda geçti. 3-4 gündür de ayakta kalırsam hafif hafif birden ağrım oluo.

cnm bende de pko var.daha yeni öğrendik.dr um aşılamanın uygun olduğunu söledi.bnm adet tarihim 25 nisan sence o güne kadar adet görmezsem hamilemiyimdir.bu gün 13. günüm.

inş hamılesındır canım ınan cok sevınırım . sen karnın agrıyomu veya sıslık var m ben asılam yapıldıgı gunden berı sıs bı haldeyım. sende durumlar nasıl?

inş hepimiz hamiş oluruz cnm. benm şişliğim oldu ama geçti.çok heyecanlıyım günleri bitiremiorum.

inş hepimiz hamiş oluruz cnm. benm şişliğim oldu ama geçti.çok heyecanlıyım günleri bitiremiorum.

ben eger olmazsa ankaraya veya ıstanbula gıtmeyı dusunuyoum sen o yonden sanslısın oradakıler daha tecrubelıler dıye duydum bıde sen ne kadara yatırdın ben 450 tl ye oldu .

cnm 2 kere muayne ücreti verdim.300 tl
dr um aşılama ücreti 300 tl aldı
sperm hazırlanmasınada 160 tl verdik
yani 760 tl yi buldu

inşallah cnm.insan maddi yönü bi şekilde aşıo ama manevi çöküntü çok kötü. fazla umudum yok. daha ilk aşılamam zaten.

merhaba arkadaşlar,
geçen sene 3,5 aylık hamileyken bebeğimi kaybetmek zorunda kaldım. bir senedir olmadı. dr sorun yok eşinde ve sende bekleyin dedi. ama eşimle aynı şehirde değiliz. denk gelmemiz zor oluyor. denk geldiğimizde oldu ama olmadı. o nedenle bu ay aşılama yapalım klomenle dedi. yarın adetimin 3. günü gideceğim. testleri tekrarlayacak, usg ile bakacak. inşallah sorun çıkmazda başlarız hemen.

cnm çok üzüldüm bebeğin için. inşallah aşılamn tutar.ilk hamileliğin kendiliğinden mi oldu bu ilk aşılaman mı.

cnm çok üzüldüm bebeğin için. inşallah aşılamn tutar.ilk hamileliğin kendiliğinden mi oldu bu ilk aşılaman mı.

tşk. ederim canım. ilk hamileliğim kendiliğinden oldu. düşünmeye başladıktan sonra 4. aydan sonra oldu. sorun çıkınca normal doğumla gebeliğim sonlandırıldı. ilk aşılamam olacak. aslında çoktan baaşlamak istiyordum ama dr lar hep beni bekletti normal yolla denemeye devam diye. ama olmadı bu sefer dr a dedim lütfen aşılama deneyelim eşimle aynı şehirde değiliz, ayda 1-2 gün görüşebiliyoruz denk gelemiyoruz diye sonundaa o da tamam dedi.

anladım cnm.inşallah olur.beklemek insanı yıpratıo gerçekten.

selam kızlar daha şimdi girdim eve bugun doktordaydım pek iç açıcı şeyler söylemedi benim sol tarıfımda çikolata kisti var kan toplamış içi yine o yüzden ilk iki gün adet olamamışım yine klomen verdi ayın 29 unda çağırdı bıktım artık ya sadece sağ tarafımda yumurta büyüyo şansım yüzde 50 aşılamaylada olmuyo işte denedik gördük eşimde bende çok moralimiz bozuldu artık gitmeyelim doktora zaten aşılamaylada zor oluyor birkaç yıl bekleyip tüp bebek yaptırlaım diyoruz çok moralim bozuk gelene kadar ağladım olmayacak bu böyle bazen boşanmayı düşünüyorum böle hayat geçmiyo umutlarım bi yanıyo bi sönüyor. çok zor çok

off bende boşanmayı düşünüyorum kendi çapımda bu mesele yüzünden aslında ne salaklık ama işte insan dayaanamıyorr.
üzülme canım aynen aynı sorunu yaşıyoruz akşam yedik birbiirimizi iğnemi vurunmadım bugün kontrole gitmedim bıktım bee bıktımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…