Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım niye hemen umutsuzluğa düşüyorsun. buralarda o kadar okuyoruz ne durumda olan insanlar hamile kalmış. imkansız denip normal yolla olanlar bile var. birşeyin yok deyipde olmayanlar var. ben bebek işinin biraz şans işi olduğuna inanıyorum. iş arkadaşım 3 aşılama 5 negatif tüp bebekten sonra bile olumsuzluğa düşmedi ve 6. denemesinde oldu şimdi 3 aylık hamile. kısmet olursa zamanı gelince oluyor. eminim zamanı gelince hepimizin olacak.

meraba kızlar nasılsınız. benim de adet günüm yarın ki inşallah olmam ama eğer olursam pazaretsi ya da salı doktora gidicem eğer uygun görürse bşlıcaz bakalım. bende heyecanlıyım. tabi sizin heyecanınız daha bi başka. test yapacağınız günü bekliyosunuz.

iklimcim sen başlamışmıydın tedavi için iğneleri yapmaya. eşini al karşına konuş. problem eşindemi sendemiydi. aslında erkeklerin çok yaptığı bişey yokki sadece bi sperm v eriyolar. biz okadar git gel ve müdaaheleye hayır demiyoruz.karşına al konuş. bunu nekadr istediğini anlat hatta gözyaşlarını da kullan erkkeler pek dayanamazlar.bi kez deneyelim başaldım boşa gitmesin faaln de. olmazsa birz aar veririz de. olmadı doktorla konuşursun o eşini ikna eder.

kızlar moral bozmayın. inşallah herkes güzel sonuçlar alıcakkkk. elfkaya ozman send eaşılama için vakit ve paar harcama bikaç para biriktirip başal tüp bebğe. eminim gelicektir beebişin.çünkü tüpte şans çok fazla.sıkma canını canım. tüp beebk kısmına bak hergün kimler müjde veriyo.

canım başın sağolsun bende 6 ay olucak 8. aya girdiğimizde kaybettim bebeğimi. benim bebğim de normla yolla olmuştu. ama buna katlanmak çok zor send e beni anlıyosundur eminim. bende fazla beklememek adına aşılaam isticem doktorumdan adet olmayı bekliyorum. benim biraz yumurtlama tembelliğim var ondan da bışa bekleemk istemiyorum. uamrım doktor kabul eder çünkü ben sezeryan olmuştum ve tutar tabikide. çok istiyorum tekrar hamile olmayı.uamrım hepimiz oluruz.

bende bıktım aynen doktor çağırdı ama gitmiycem yine başa sarcak hersey dr a gitmeden önce daha sağlıklıydım en azından ümit edip beklemiyordum her ay psikolojim bozuldu artık be işe başlıcam 2 sene tedavi falan yok 2 yıl sonra tüp bebek yaptırcam kesin kararlıyım artık gitmicem

zaten bende öle yapcam tüp bebek denicem 23 yaşına girmeyi bekliyorum bölede olmazsa off offf senağlama

niye olcak be canım bizim tek derdimiz bebek olmayıncada .......
şimdi misafir gelcekmiş kabul etmedim ağlıcam biraz :sinifsinif:

haklıasın canım. hepimiz bebek için umutlu olmay çalışıyoruz çok da istiyoruz dua ediyoruz ama elimizden geeln bu. evet çok zor umudu ayakta tutmak. ama işnan hayatta çok zor şeyelr var. ben 6 ay önce 8 aylık bebğimiş kaybettim. herşeyi hazırdı. ne heveslerle neelr almıştım ama nasip değilmiş.çok zor bi 5 ay geçirdim hala da öle tekrar denicem diye gün saydım resmen ama şimdi de günelr geçmiyo,sanki hemen hamile kalıcakmış gibi hazırlamışım kendimi. şimdi çok stresliyim bend e aşılama yaptırmaya karar verdim adeti bekliyorum eeğer doktor müsade ederse çünkü sonuçta ben 6 ay önce sezeryan oldu. ama inan dayanamıyorum. bi hamile görmeye, bi bebk görmeye. çok acı çekiyorum. oyüzden seni anlıyorıum ama ben iki kat acı çekiyorum hem hamile olmah için cayip bi stek ya olmazsa korkusu. keybettiğim bebğime sonsuz bi özlem,yine olursa yine aynı şeyelri yaaşrmaıyım,nasıl dayanırım. hayat çok acıymış bunu 26 yaşımda anladım hiç beklemediğim bi anda, haytım kapkara oldu.

off canım sıkılıyo burda durmak ama hiç bişey yazmak istemiyorum sizleri okumakta güzel...

senin için çok üzüldüm inan arkadaşım ne zordur herseyi hazırken elin bomboş dönmek

iklim bebek resmini kaldırmışşın yazıyıda değiştirmişsin
bende bugun evimdeki bilgisayarımdaki bütün bebek resimlerini kaldırdım
gözüm görmesin laelaelaelaelae

iklim bebek resmini kaldırmışşın yazıyıda değiştirmişsin
bende bugun evimdeki bilgisayarımdaki bütün bebek resimlerini kaldırdım
gözüm görmesin laelaelaelaelae

heyaa canımm tedaviyi bıraktım yapçak bişi yok sizleri takip ederim artıkmafoldumben

boşanmak?
lütfen yapmayın böyle arkadaşlar ya daha ne yaşadınız ki okuyorum da inanın sizlerden beter şeyler yaşadım ve benden beterlerini de gördüm
böyle yaparsanız isyan etmiş olursunuz tamam moralimiz bozuluyor ama böyle bırakmak olmaz..
ben de endo hastasıyım yani çukulata kisti..
daha öncede yazdım 2 ameliyat oldum ve yumurtalıklarımın işlevleri çok az..ama yinede şükür ya hiç olmasaydı bir ihtimal de olsa hala anne olma şansım var onun için herşeyi bırakmak olmaz..

deniz adaşım başın sağ olsun
inşallah tekrar yaşamazsın ve en kısa zamanda kavuşursun bebeğine..biz uğraşıp sahip olamıyoruz ama kaybedeceksek hiç olmasın diyorum bazen..

iklim yaptığın hiç mantıklı değil iğneye başlayıp bırakıyorsun ve herşeyden önce kendi sağlığına zarar veriyorsun maddi boyutu bir yana ..
inat uğruna iğne bırakılır mı?kayınvalidenle konuşsaydın keşke..
sıkıntılar hep olur ama bunlar inada gelmez hormon alıyorsun sonuçta..ne diyeyim hayırlısı

bacım kaynana ne dediyse demiş buna bi sinir dün beni hırpaladı zaten geçen senede istemedi bıraktırdı istemiyo olmamı 1 kutu bitti menogonda 2. geçtim tak bitti benim iş gene dön başa istemiyo bebek istemiyoooo senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…