Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım benim olucak allahın izniyle hihoyyythihoyyyt

kızlar ben kaçıyorum
yarın doktordan sonra yine gelirm
kendinize ii bakın dostlarrr :a015:

kızlar ben kaçıyorum
yarın doktordan sonra yine gelirm
kendinize ii bakın dostlarrr :a015:

güle güle canım güzel haberlerle dön aramıza yarın bende gidiyorum ta2.takibe bakalım inşallah hakkımızda hayırlısı olur :a015:

muhabbetiniz koyuymuş.ne güzel..
iklim bugün kaçıncı günün..doktora gittiğin gün kaçıncı günündü nasıl hiç yumurta olmaz ya..
birde menogon daha hafif miş neden puregon gonal f kullanmadı doktorun maliyetten dolayı mı..
inşallah yumurtan oluşur..
ben bu sayfaya da yazmıştım galiba umutsuz sol yumurtalığımda bal polen çörek otu tarçın sayesinde yumurtam oldu ve bu ay çatlatma iğnesi oldum doğal ilişki dedi..olmazsa 1-2 mayıs gibi adet olunca bu karışıma tekrar başlayacağım ve aşılama için iğnelerle beraber kullanacağım..sizde araştırın mutlaka faydası var aynı zamanda da sabah akşam 1 tatlı kağışı bu karışımdan yerken incir kaynatıp sabah akşam içtim..
negatif tüp bebek denemem var ve solda hiç yumurtam oluşmadı endo hastasıyım..ama bu kürlerden sonra solda yumurta oluşması bile benim için mucize..
yaşlarınız daha genç çok takamyın kafanıza..ben 3 yıllık evliyim ve 28 yaşındayım..inşallah bu listemiz hamilelerle dolar..
aşılama sonucu bekleyenlere de hayırlısını diliyorum..

baya sohbetler edilmiş. ya bakalım hftasonunu bekliyorum. uamrım adet olmam aam olursam da inşallah doktor izin veririsr hemen başlıcam aşılama için. ben de hamiş olmak istiyorum banane.:CüvCüv:

listede baya kalbalıklaşmış. inşallah çifter çifter gelir bebişler. şöle koca karınlı oluruz.

Ben gitmeyeli sayfalar artmş maaşallah size
bende 2.aşılamaya başlamştım 5-6 gün ipne kullandım ama dr um iptal etti aşılamayı iyi de oldu çünkü istemiyordum hayrlısı olsun sizlerden güzel haberler alırım ınş belkide yavrum kendi gelicek o yüzden iptal oldu herşey
yavrum hadi kendin gel bitanem

niye iptal edildi aşılaman?hayırlısı olsun ama bir soru daha niçin istemiyordun iğne kullan?
inşllah kendiliğinden gelir bebeğin..

ben hiç öyle voww diye bir ses duymadım ya,kafam karıştı şimdi bana eksik bişeymi yaptı acaba,doktorumda üniv.profösör ama tedirgin oldum şimdi

iki saattir okuyorum bitmedi,ne güzel muhabbet etmişsiniz ya,3 gün tatil evdeyim bende katılacağım artık size yaşasıın:)

canım moralim çok bozuk yazamıycam kusura bakma olurmu öptüm seni

iklim noldu niye moralin bozuk paylaşmadan sıkıntını atamazsın
doktorda mı sorun oldu yine..

arkadaşlar dularınızı yaradana eksik etmeyin..herşey ksımet öyle düşünün
inanın ben geçtiğimiz 2 ayı böyel atlattım yoksa psikolojim boluyordu negatif tüp bebekten sonra kendime gelemedim..çok güzel bir dua var YA VARıS duası 707 kere okunuyor çocuk için..kendi muradınıza okuyun manevi olarak iyi geliyor ve olumlu düşünmeye başlıyorsunuz..kopyalıyorum duayı..

Elhamdulillahi Rabbil Alemîn..
Vesselâtu vesselamu alâ Resûlina Muhammediv ve alâ âlîhî ve sahbihî ecmaîn!
Allâhumme Rabbenâ Ya Rabbenâ! Tekabbel minnâ!Inneke EnteS Semîul Alîm!
Ya ilâhel Âlemîn! Ya Erhamerrâhimin!

ANLAMI

Ey bütün ihtiyaçları karşılayan!

Ey bütün belâları def‘ eden! Ey her duâya icâbet eden!

Ve ey merhamet edenlerin en merhametlisi olan Rabbimiz!

Rahmetinle, merhametinle duâlarımızi kabul eyle

Ya Rabbel'alemin !

inşallah saol cnmm
kendisi dr gitmeme karşı benide bu geriyo dr yok artık gitmiyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…