Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlarr aşılamada ağrı oluyomuuu nası yapılıyo ben tırsıyom biraz haftaya belki yumurtam olusur ve aşılanırım artık ama o an nası oluyo eşimin işide halledilince bana nası aşılanıyo o ayrıntıyı merak ediyorum

canım hiç korkma ağrılı bir işlem değil.çok ince bir intrauterin kanülle spermi rahimin içine enjekte ediliyor, hissetmiyorsun bile.ve 30-45 dakika kadar yatıyorsun.bu kadar.Zor olan ondan sonraki kısım yani sonucu beklemek...

bu arada arkadaslar ıkı akşamdır bende bas donme mıde bulantı oldu siddetliyde neden olmustur acaba bılen varmı igne yaparmı

canım psikolojik bunlar ve iğnelereden oluyor bendede iğneleri kullanırken yaşadım bulantıyı.doktor iğnelerden dedi.Aşılamadan sonraki psikolojik dedi.

arkadaşlar bende ayın 26 sında 3. aşılamamı olucam. Pek umutlu değilim. 2 aşılamamdada klomen kullanmıştım bu ayda iğneye geçtim bakalım bir faydası olacakmı iğnenin.....

canım psikolojik bunlar ve iğnelereden oluyor bendede iğneleri kullanırken yaşadım bulantıyı.doktor iğnelerden dedi.Aşılamadan sonraki psikolojik dedi.

Benimde sabah çok şiddetli mide bulantımdan sonra baş dönmesiyle birlikte bayıldım. Neden diye soruyordum kendime demekki iğneden oluyormuş.

inşallah saol cnmm
kendisi dr gitmeme karşı benide bu geriyo dr yok artık gitmiyorum....

İklim arkadaşım üzülme bence sen çok azimlisin eşini ikna edersin.Eşini annesine havale et benim eşimde gitmek istemiyordu annesine şikayet ettim sonra ikna oldu.Belki onnda canı sıkılıyordur ya da umutsuzluğa kapılmış olabilir.Bir şekilde alttan alarak ikna etmeye çalış.sende kızıp kenara çekilme zaman çok çabuk geçiyor.:eek:lmaz:

İklim arkadaşım üzülme bence sen çok azimlisin eşini ikna edersin.Eşini annesine havale et benim eşimde gitmek istemiyordu annesine şikayet ettim sonra ikna oldu.Belki onnda canı sıkılıyordur ya da umutsuzluğa kapılmış olabilir.Bir şekilde alttan alarak ikna etmeye çalış.sende kızıp kenara çekilme zaman çok çabuk geçiyor.:eek:lmaz:

geçen senede aynı olayı yaşattı bana bıraktım tedaviyi
ve bi kutu iğneden sonra bugün ve yine bıraktım ... kendisi çeksin benden bu kadar artıksenağlama

mrb arkadaslar bende bugun aranıza katıldım . allah herkesın gonlunun muradının verır inş. bende 3 yıllık evlıyım ve 3. asılama yapıldı 18 nısanda , yarında test yaptıracagım hyırlısı bakalım cok sterslıyım . benım ıcın dua edın ltfen .tslerr

arkadaşlar bende ayın 26 sında 3. aşılamamı olucam. Pek umutlu değilim. 2 aşılamamdada klomen kullanmıştım bu ayda iğneye geçtim bakalım bir faydası olacakmı iğnenin.....

emin ol iğne daha etkili cnm

Ben gitmeyeli sayfalar artmş maaşallah size
bende 2.aşılamaya başlamştım 5-6 gün ipne kullandım ama dr um iptal etti aşılamayı iyi de oldu çünkü istemiyordum hayrlısı olsun sizlerden güzel haberler alırım ınş belkide yavrum kendi gelicek o yüzden iptal oldu herşey
yavrum hadi kendin gel bitanem

canım anlamadım kusuruma bakma neden iptal etti drun bilmiyorumkismile

canım hiç korkma ağrılı bir işlem değil.çok ince bir intrauterin kanülle spermi rahimin içine enjekte ediliyor, hissetmiyorsun bile.ve 30-45 dakika kadar yatıyorsun.bu kadar.Zor olan ondan sonraki kısım yani sonucu beklemek...

saol cnm benim bakalımm CADIARZU

Arkadaşlar ksr bakmayın ben yanlış yerde yayınladım sanırım sorumu.daha yeni üye olduğum için pek bilmiorum kullanmayı.ben sorumu tekrarlıyım.benim ilk aşılamam.10 nisanda yapıldı.bugün 13. Günüm.arkadaşlar eğer tutmamış olursa ne zaman adet olunur.sizce şimdiye kadar olmam gerekiyo muydu?

Arkadaşlar ksr bakmayın ben yanlış yerde yayınladım sanırım sorumu.daha yeni üye olduğum için pek bilmiorum kullanmayı.ben sorumu tekrarlıyım.benim ilk aşılamam.10 nisanda yapıldı.bugün 13. Günüm.arkadaşlar eğer tutmamış olursa ne zaman adet olunur.sizce şimdiye kadar olmam gerekiyo muydu?

canım bende senin sorunu arıyordum :))
benim bildiğim aşılamadan 15 gün sonra test yapılır inşallah tutmuştur canım :CüvCüv:

ALLAHIM beni yanlız başıma bırakma çünkü sen varislerin en hayırlısısın
ey RABBİM bana senin katından lutüf ve kerametinle tertemiz ALLAH ALLAH
diyecek evlat ihsan eyle muhakkak sen duaları işiten ve görensin amin

NİSAN AYININ AŞILAMA LİSTESİ

AŞILAMA YAPTIRMIŞ VE O GÜZEL GÜNÜ MERAKLA BEKLEYENLER
1.smsimay :ecrin_bebek:15 nisan aşılama 29 nisan mutlu haber inşallah
2.neyzen_x :ecrin_bebek:14 nisanda aşılama yaptırdı 2 mayıs adet tarihi
3.darling82 :ecrin_bebek:14 nisan aşılama oldu 28 sinde tahlili var
4.haticet :ecrin_bebek: 17 nisanda aşılama yaptırdı 3 mayıs adet günü
5.sinem25 :ecrin_bebek: 16 nisanda aşılama yaptırdı 1 mayıs tahlil günü
6.alaiye :ecrin_bebek: 15inde de aşılama oldu 3 mayıs adet günü
7.umudu_m :ecrin_bebek: 18 nısanda yapıldı, yarında test günü
8.SMGE :ecrin_bebek: 10 nisanda yapıldı aşılaması

opuyorumnanaktan

AŞILAMA İÇİN İĞNELERE YENİ BAŞLIYANLAR
1.iklim :emir_bebek: iğneye 16 nisanda başladı adet tarihi 14 haziran
2.kayse :emir_bebek: iğneye 13 nisanda başladı
3.banusu :emir_bebek: iğneye 15 nisanda başladı
4.ankara_06 :emir_bebek: iğneye 4 nisanda başladı 2 nisan adet tarihi
5.denizim16 :emir_bebek: 24 nisanda adet tarihi(adet olunca başlıyacak )
6.35deniz :emir_bebek: 1 mayıs adet günü o zaman belli olucak aşılama tarihi
7.fatıma zehra :emir_bebek: adet tarihi tam belli değil olunca başlıycak
8.gulucum81 :emir_bebek: çok yakın zamanda aşılaması yapılıcak inşallah
9.bahar_81 :emir_bebek: bu ay olmadı ama umutlar sonraki aya :teselli:
10.zeynoperi :emir_bebek: bu ay olmadı ama umutlar sonraki aya :teselli:
11.elfkaya :emir_bebek: henüz günü belli değil
12.godes :emir_bebek: 26 sında aşılama olucak

İSMİ OLMAYAN YADA DÜZELTTİRMEK İSTEYEN BİLDİRSİN KIZLAR...

kızlarr işte listemizz arada yayınlıyım bunu aslı ilk sayfada :))
hadi bakalım kimlerin yüzü gülücek çok az zaman kaldı allahım herkezin gönlüne göre evlat versin

mrb arkadaslar bende bugun aranıza katıldım . allah herkesın gonlunun muradının verır inş. bende 3 yıllık evlıyım ve 3. asılama yapıldı 18 nısanda , yarında test yaptıracagım hyırlısı bakalım cok sterslıyım . benım ıcın dua edın ltfen .tslerr

Benİm soruma cvp verce yok mu aranızda

hoşgeldiniz arkadaşlar isminizi listemize aldım sizleri hep görmek isteriz burda kaydirigubbakcemile5

Ptesı gÜnÜ yaptırcam Çok heycanlıyım daha Önce sızlerın yazdıklarınızı hep okudum.herkes Çok aĞrılı geÇırmıŞ.benım hıÇ Öyle belırtılerım yok sadece 3-4 gÜndÜr arada bı sancım oluyor.allah ınŞallah hepımıze en kısa zamanda bebıŞlerımızı kucaĞımıza almayı nasıp eder

Ptesİ gÜnÜ yaptırcam Çok heycanlıyım daha Önce sİzlerİn yazdıklarınızı hep okudum.herkes Çok aĞrılı geÇİrmİŞ.benİm hİÇ Öyle belİrtİlerİm yok sadece 3-4 gÜndÜr arada bİ sancım oluyor.allah İnŞallah hepİmİze en kısa zamanda bebİŞlerİmİzİ kucaĞımıza almayı nasİp eder

canım hadi inşallah ilk hamilemiz kim olucak bakalım belkide sen mutlaka habersiz bırakma allah hayırlısını nasip etsin

hoşgeldiniz arkadaşlar isminizi listemize aldım sizleri hep görmek isteriz burda kaydirigubbakcemile5

canım tsk edıyorum . lısteye eklenmıssın ıns herkesın sonucu pozıtıf olur. benım asılama surecı cok sorunlu gecıyo ama sona yaklastım artık . hayırlııs :Saruboceq:

canım tsk edıyorum . lısteye eklenmıssın ıns herkesın sonucu pozıtıf olur. benım asılama surecı cok sorunlu gecıyo ama sona yaklastım artık . hayırlııs :Saruboceq:

hadi bakalım iyi şeyler düşün canım ama olmayadabilir bunuda aklından çıkarmaki yıkılma a.s

X