Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bu arada ben 3 yıllık evlıyım ist yenıkoyde oturuyorum hıc korunmadım ılk zamanlar cok taktım sonra akışına bıraktım
ama bu tedavilerden sonra conuc negatif olunca kotu oluyorum bıseler yapıpta olmaması kotu hıı tedavı dedıgım bu ılk asılalama bundan once gecen yıl ovulasyon takıbı yaptrıdım 2 kere olmadı esimde bendee bıse yok drt sonuclara bakıyo sız normalş yoldada olursuuz dıyo bakalım

bak canım benim şöle oldu
çatala yattım biraz ayaklarımı kaldırdılar mandalı taktı normal olarak zaten onda bi acı yok
sonra böle uzun kamış gibi aleti içine sokuyo ama hissetmion aynı muayne gibi oluyor pek acı yok yani sonra sanki elektrik süpürgesi çalıstırırsın ya böle vovvv diye ses çıkar öle ses çıkıyo o uzun kamıs gibi aletten o kadarr hiçbir zorluğu yok yanee
5 dakka sürüyo fazla deil ama ondan sonra ben tam 1 buçuk saat ayaklarım havada başım aşada yattım kımıldamadan çok canım sıkılmıştıl aelaelaelaelae

eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
hımmm muayeneye alıştım artık uzun şeye alıştım yani yıllardır ama demek aşılamada o şekile yakın oluyo hımmm
ordamı yattın 1.5 saat kadar

aaa cidden sonradan ağrımı oluyorr akannehir

evet benımkı cok sıddetlıydı ama ayaga kalkınca oluyodu suan ıyıyım ama ıkı akşamdır başım dönuyo mıdem bulanıyo söylemesı ayıp dun oglen kızartma yedım aklıma geldıkce mıdem bulandıı bulantıdan ter basıyo yarım saat suruyı iki akşam bole oldu acaba dıyorum ıgnedenmı yoksa tututumu offfff

eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
hımmm muayeneye alıştım artık uzun şeye alıştım yani yıllardır ama demek aşılamada o şekile yakın oluyo hımmm
ordamı yattın 1.5 saat kadar

evet orda çatalda yattım arada hemşire gelip çikolata falan veriyodu lülülülülülü

son adet tarihini ve aşılama gününü yazki senide listeye alıyım canım ilk sayfada liste a.s
bu arada 1 hafta olmuş daha ama umarım vardır :ecrin_bebek:

son adet tarihim 3 nisan ayın 15inde de aşılama oldum bugün 1 hafta oldu canım

bende hiç ağrı olmadı :kahve:
bünyeye göre be gülüm
ben rahim filmindede bişi hissetmedim o kadar acılı diyorlar bide pehhh laelaelaelaelae

arkadaşım şaşırttın benı baya dayanıklıymıssn ben rahım flmde yarım saat agrıdan agladım ayyy cok kotuydu ama bu asılamda en azından yatınca agrı olmuyo

bu arada ben 3 yıllık evlıyım ist yenıkoyde oturuyorum hıc korunmadım ılk zamanlar cok taktım sonra akışına bıraktım
ama bu tedavilerden sonra conuc negatif olunca kotu oluyorum bıseler yapıpta olmaması kotu hıı tedavı dedıgım bu ılk asılalama bundan once gecen yıl ovulasyon takıbı yaptrıdım 2 kere olmadı esimde bendee bıse yok drt sonuclara bakıyo sız normalş yoldada olursuuz dıyo bakalım

benime 3sene 8 ay oldu artık bende geçen sen menogonla aşılamasız denedim ama tutmadı
işte bu ilk aşılamam pek tedavi olmadım sende belli bir sorun yok sanırım bende sorun var
multikistik görünümlü pko -tatlicadiarzu-

bu arada arkadaslar ıkı akşamdır bende bas donme mıde bulantı oldu siddetliyde neden olmustur acaba bılen varmı igne yaparmı

arkadaşım şaşırttın benı baya dayanıklıymıssn ben rahım flmde yarım saat agrıdan agladım ayyy cok kotuydu ama bu asılamda en azından yatınca agrı olmuyo

kız benide bi görsen bi deri bi kemiğim 50 kiloyum ohaoldumsmile
bünye sağlam ama psikolaji ayaklar altında :a015:

benime 3sene 8 ay oldu artık bende geçen sen menogonla aşılamasız denedim ama tutmadı
işte bu ilk aşılamam pek tedavi olmadım sende belli bir sorun yok sanırım bende sorun var
multikistik görünümlü pko -tatlicadiarzu-

hıc bellı olmaz allah bılır benım bı tanıdım var 15 senen ustune bebısı oldu bı tanıdıgım daha var oda dr senın bebsın olmaz dedı sımdı masallahh cok tatlı bebsı var

canım genelde yüksek çıkıyormuş 1 hafta içinde ilaçların etkisinden dolayı
ama sen yinede ümidini kaybetme inş. vardır :CüvCüv:

inşallah canım çok sağol allah olmayan herkeze versin desteğin içinde sağol :Saruboceq:

ohaoldumsmile
:nazar::nazar: sana valla dayanıklısın demekkki
ben rahim filminde ölüyodum :roflol:

bende çok korkmustum millet beni deli etti çok acılı çok ağrılı falan die yattım masaya ağlamaktan geberdim doktor geldi diyo çok ayınca söle bırakcam ben ağlıyom ya :bbo:
yok yok diyom acı yok devam et ama mal gibi ağlamıştım öle boşunaymış :dance:

arkadasım progesteron nasıl takıp edıyosun doktorum bana bundan bahsetmedı asılam oldum ave gönderdı mayıs 1 de regl olmmasan baban haber ver dedı okadar acaba bedemı yaptırsam kan tahrillemı cıkıyo bılgısı olan varmı

canım doktor 1 hafta sonra ya progesteron testi diye istiyor senin doktorun istemedimi benim 10.42 çıktı bugün yaptırdım ben 1 hafta olmuştu çünkü

hıc bellı olmaz allah bılır benım bı tanıdım var 15 senen ustune bebısı oldu bı tanıdıgım daha var oda dr senın bebsın olmaz dedı sımdı masallahh cok tatlı bebsı var

evett canım yaa allahtan kim ne dese boş verickse burun deliğinden bile verir :Saruboceq:

kız benide bi görsen bi deri bi kemiğim 50 kiloyum ohaoldumsmile
bünye sağlam ama psikolaji ayaklar altında :a015:

asıl sen benı gor dagları devırırımcokacimcoookişte ama nazlıyım ufacık seyde oturur aglarım:kedi:

X