Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
sinopamı kızz ayy götürr valla hee ohh yeşildir oralar kimbilir nası çok severim yeşilliği
gidelim gelelim 1 aya hamileyizz opuyorumnanaktan

deniz kenarında yaylanırız valla ohh gel keyfim gell kocalarıda almayak kız kıza gidek
ama o zman nasıl hamile kalcaz :) naniknanik

kızlar merhaba benide aranıza alın nolurr selamm öncelikle size bişey soracaktım aşılama yapıldı bana bugün progesteron testi yapıldı 10.42 çıktı yumurtlama olmuş dedi doktor bekleyecez dedi ya şimdi ben hamilmiyim anlamadım çok istiyoruz 6 senelik evliyim cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler

kızlar merhaba benide aranıza alın nolurr selamm öncelikle size bişey soracaktım aşılama yapıldı bana bugün progesteron testi yapıldı 10.42 çıktı yumurtlama olmuş dedi doktor bekleyecez dedi ya şimdi ben hamilmiyim anlamadım çok istiyoruz 6 senelik evliyim cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler

hoşgeldin aramıza adet günün ne zaman şüphen varsa bi test yapsana yerimseniben

Arkadaşlar size iyi sohbetlr tedaviyle uğraşırken arkadaşlarımı unuttum gidip bir kahve içeyim birinde.Birazda onlarla sohbet edeyim.Görüşürz.

hoşgeldin aramıza adet günün ne zaman şüphen varsa bi test yapsana yerimseniben

doktor daha belli olmaz dedi aşılama yapılalı daha 1 hafta oldu yani progesteron 10.42 çıktıya iyi dedi doktor ama sonuç nasıl tecrübesi olan varmı bu sayıyla hamile kalan varmı diye soracaktım cevap yazdıgın için teşekkürler:kedi:

doktor daha belli olmaz dedi aşılama yapılalı daha 1 hafta oldu yani progesteron 10.42 çıktıya iyi dedi doktor ama sonuç nasıl tecrübesi olan varmı bu sayıyla hamile kalan varmı diye soracaktım cevap yazdıgın için teşekkürler:kedi:

son adet tarihini ve aşılama gününü yazki senide listeye alıyım canım ilk sayfada liste a.s
bu arada 1 hafta olmuş daha ama umarım vardır :ecrin_bebek:

selam hoşgeldinn a.s.
sen aşılamamı yaptırıcan anlat kendini biraz canım yerimseniben

ben aşılamayı yaptırdım 16 nisanda beklıyoruz ama aşılama oldugum gunden berı cok agrım vardı bugun bıraz ıyıyım doktorum olur dedı 1 mayısta reg olmassam benı arayın dedı

canım genelde yüksek çıkıyormuş 1 hafta içinde ilaçların etkisinden dolayı
ama sen yinede ümidini kaybetme inş. vardır :CüvCüv:

ben aşılamayı yaptırdım 16 nisanda beklıyoruz ama aşılama oldugum gunden berı cok agrım vardı bugun bıraz ıyıyım doktorum olur dedı 1 mayısta reg olmassam benı arayın dedı

seni listeye eklemişim ben daha önce :)))
zamanla tanıycaz birbirimizi ay çok kalmamış 1 mayısa hadi hayırlısı

arkadasım progesteron nasıl takıp edıyosun doktorum bana bundan bahsetmedı asılam oldum ave gönderdı mayıs 1 de regl olmmasan baban haber ver dedı okadar acaba bedemı yaptırsam kan tahrillemı cıkıyo bılgısı olan varmı

kızlarr aşılamada ağrı oluyomuuu nası yapılıyo ben tırsıyom biraz haftaya belki yumurtam olusur ve aşılanırım artık ama o an nası oluyo eşimin işide halledilince bana nası aşılanıyo o ayrıntıyı merak ediyorum

seni listeye eklemişim ben daha önce :)))
zamanla tanıycaz birbirimizi ay çok kalmamış 1 mayısa hadi hayırlısı

evet canım eklemıssın cok kalmamıs dıyosun ama bıde bana sor gecmıyo gunler pskoljm bozuldu yaa kalamassam cok uzulurum acaba kaldımmı off

kızlarr aşılamada ağrı oluyomuuu nası yapılıyo ben tırsıyom biraz haftaya belki yumurtam olusur ve aşılanırım artık ama o an nası oluyo eşimin işide halledilince bana nası aşılanıyo o ayrıntıyı merak ediyorum

aşılama yapılırken bıse hıssetmıyosun ama daha sonra kasık ve bel agrı cok oluyo aya kalkınca devamlı ben hep istihrat ettm bugun 7. gun um agrım fazla yok

bak canım benim şöle oldu
çatala yattım biraz ayaklarımı kaldırdılar mandalı taktı normal olarak zaten onda bi acı yok
sonra böle uzun kamış gibi aleti içine sokuyo ama hissetmion aynı muayne gibi oluyor pek acı yok yani sonra sanki elektrik süpürgesi çalıstırırsın ya böle vovvv diye ses çıkar öle ses çıkıyo o uzun kamıs gibi aletten o kadarr hiçbir zorluğu yok yanee
5 dakka sürüyo fazla deil ama ondan sonra ben tam 1 buçuk saat ayaklarım havada başım aşada yattım kımıldamadan çok canım sıkılmıştıl aelaelaelaelae

X