Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım evet inşallah bigün bizde anne olucaz hemde çok iyi anne olcaz rabbim bunu bizden esirmeyecek herseyim çözümü var artık bak benim ilk aşılama olmadı adet olduğum gün dünya başıma yıkıldı dedim bi daha yaptırmıcam kalsın ben anne olamıcam dedim ama şimdi ikinciyi yaptırmayı düşünüyorum ümitsiz yaşanmıyor be gülüm
sende kaybetme ümidini olumunekankayizsmile

inşallah canım yaa :emir_bebek:

Arkadaşlar pazar günü aşılamam yapılacak.Bugün kontroldeydim 17,5 olmuş yumurta cuma çatlatma iğnesi yapacağm pazar günü aşılama.İnşallah hayırlısı olur dua edin bana.

ay canım benim pazar gününü iple çekiyorsundur şimdi inşallah tutar stres yapma tutacağına inanki kolay olsun allah yardımcın olsun canımm..
bu arada tekirdağlımısın bizde oralıyız

Evet ilk olacak, bakalım son olacak mı ?Hepimize kolay gelsin gerçekten zor bir süreç.İnşallah güzel sonuçlar alırız.

Çok sağolun teşekkür ederim.Evet heyecanlıyım,korkuyorum hepsi bir arada.Yok Tekirdağlı değiliz eşimin işi dolayısıyla Çerkezköydeyiz.

elfkaya sen nerelisin ist oturuyosun sanırım neresindesin ben k.çekmecedeyim

çok güzelse beni götür kıss oraya :eek:
bende seni Sinop'a getiririm köyüme kaydirigubbakcemile

slm arkadaşlar ben ilk defa katılıyorum benıde aranıza alırmısınız

Evet güzel, küçük ama şirin bir yer. ben çok büyük yerleri pek sevmem zaten.ınşallah ilk ve son olur arkadaşım.Hiç kimsenin emekleri boşa çıkmasın hem maddi hem manevi kolaylıklar diliyorum.

ben istanbulla gebze arasında oturuyorm canım ne istanbul diyek nede kocaeli
ama doktora gölcüğe gidiyorum çok uzakk çok yoruluyom mafoldumben

Ben Karadenizi çok seviyorum yeşilini, sularını, eşimde horon oynayanları çok seviyor.Belki tayinimiz çıkarsa görürüz oraları bir gün.

ben istanbulla gebze arasında oturuyorm canım ne istanbul diyek nede kocaeli
ama doktora gölcüğe gidiyorum çok uzakk çok yoruluyom mafoldumben

oraları pek bilmiyorum ben hımm uzakmış ya zor olur öyle hastaneye gitmek ben bile çapaya gidiyorum 1 saat sürüyo yok mahf oluyorum iettdeakannehir

kız iklim banusu siznem hepinizi alıp götürüyom köyüme bu yaz kafa dinleyek deniz kenarında olar mı??? kaydirigubbakcemile2

Hoşgeldin arkadaşım herkese açıktır burası dertleşiyoruz işte.Aynı sorun olunca birbirimizi anlıyoruz.

oraları pek bilmiyorum ben hımm uzakmış ya zor olur öyle hastaneye gitmek ben bile çapaya gidiyorum 1 saat sürüyo yok mahf oluyorum iettdeakannehir

ben napam kızzz iki saat sürüyo burdan izmit izmitten gölcük
ama doktorum çok ii senden ii olmasın alsanaalsanasmile

kız iklim banusu siznem hepinizi alıp götürüyom köyüme bu yaz kafa dinleyek deniz kenarında olar mı??? kaydirigubbakcemile2

sinopamı kızz ayy götürr valla hee ohh yeşildir oralar kimbilir nası çok severim yeşilliği
gidelim gelelim 1 aya hamileyizz opuyorumnanaktan

Ne güzel olur kafa dinleriz,dinleniriz.Belki hamiş olarak dinlenirz belli mi olur.

X