Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yarın bellımı olcak ayyyyyy allahım cok heyecanlandım dualaraım senınle allahım inşallah müjdeli haberlerle gelırsın

ilk aşılama olmadı maalesef bakalım yarın okey verirse doktor ikinciyi hemen düşünüyorum hepimiz birbirimize dua edelim bizi bizden çok kimse anlamaz senağlama

ilk aşılama olmadı maalesef bakalım yarın okey verirse doktor ikinciyi hemen düşünüyorum hepimiz birbirimize dua edelim bizi bizden çok kimse anlamaz senağlama

hıı pekı sende regl olmadan önce bas donme bulantı gıbı belırtıler vamıydı

hıı pekı sende regl olmadan önce bas donme bulantı gıbı belırtıler vamıydı

bende hiçbir belirti olmadı sadece olmadan 1 hafta önce belim ağrımaya başladı
normalde adetten önce midem bulanır sivilcem çıkar falan ama bu ay hiçbir olmadı bende tutmadı da zaten senağlama

nasıl yanı asılamadan 1 hafta sonramı benım 1 mayıs tam16 gun oluyoo

benim bugün tam 1 hafta oldu doktor progesteron testi istemişti daha belli olmaz dedi 1 hafta sonra belli olacak benimki inşallah sende iyi haberler alırsın:Saruboceq:

bende hiçbir belirti olmadı sadece olmadan 1 hafta önce belim ağrımaya başladı
normalde adetten önce midem bulanır sivilcem çıkar falan ama bu ay hiçbir olmadı bende tutmadı da zaten senağlama

inşallah bu sefer olur genelde aşılama 2. kesın sonuç pozıtıf oluyomuş arkadşlarım ole ddıyolar

gülecek gülecek hemde öle bi gülecek ki çifter çifter verecek bizee sonra vakit bulup nah yazarız burda :))) kaydirigubbakcemile3

kızlar saolun bilmediğim şeyleri öğreniyorum sayenizde bu ay neler olucak bakalım listede kimler ismini yazdırıcak :CüvCüv:

aferin bi daa bunları bir araya getirmeyelim çok yaramazlık yapıorlar gamyoncuiremsu böle güzel güzel oynasalar yaa:)))

annelerı sizde dıkkat edın gözlerinizi onlardan ayırmayın onlar cok degerlı seneler usutune bulundu bası bos bırakmayınolumunekankayizsmile

X