Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
slm hanımlar bende sizin aranıza katılıyorum.yarın ganolef e başlıyacağım 2 aşılama olacak biraz koruyorum.allahtan hayırlısı.umarım herkesin gönlüne göre ollur.benim de gönlüme görede olur.iyi geceler..

selam hoşgeldin canım inşallah aminn canım hepimizin gönlüne göre versin :Saruboceq:

günaydın kızlarrrrrr :eek:
gerçi öğlen oldu ama ben yeni kalkıyorum :kedi:
yarın doktora gitcem inş. bakalım ne diyecek 2.yi hemen yapalım diyecekmi bi de kızlar ben öle çok edat oluyorum ki anlatamam ilk 2 gün hiç gelmedi 2 gündür ooooo maşallah geliyorda geliyor aşılamayla bi ilgisi olabilirmi acaba :uhm:

günaydıınn söylemesi ayıptır bende 20 dk oluyodur en fazla uyanalı ohaoldumsmile
hadi bakalım dr gittiğinde haber ver bizlerede inşallah hayırlısı olur
benim adetlerim düzensiz farlutalla oluyorum malesef aşılamada yaptırmadım daha cevap veremicem canım ama bi alakası yoktur bence

iklim bu ne tembellik aaa hiç yakıştıramadım bu saatte lkılırmı ayol :dance:

iklim bu ne tembellik aaa hiç yakıştıramadım bu saatte lkılırmı ayol :dance:

:roflol::roflol: sende bende aşağı değilsin lülülülülülü
ay erkende yattım sözde ama ne bilim eşimi yollayınca uyumuşu kalmısım yatakta :))

yok anam yok ben uyanamdım yazamıyom yaaaa :dilcikar:
bu saatte kalkılırmı bile yazamıom -tatlicadiarzu-
bu arada bende dr. dan sonra iş aramaya başlıcam evden çok sıkıldım belki biraz kafam dağılır gamyoncuiremsu

aynen kıss ellerim uyuşmuş bende zor yazıyomrum :)))
iyi edersin canım ben 1 senedir evdeyim işi bıraktım 1 sene yedi beni bea çocuk için çıktım ama şansını doldurdu velet bu ayda gelmesse gircem işe tedavi medavi yok

aynen valla bekle bekle hem sıkldım hem bunaldım hem de çok masrafa girdim tedavi sürecinde bayaaa borcum oldu ama değseydi keşke elde var sıfır bazen hersey boşuna gibi geliyor bazende bundada bi hayır var diyorsun ama ne bilim işte kafam allak bullak
bi kahvaltı yapamda kendime gelem barii bayanssulusmile

aynen valla bekle bekle hem sıkldım hem bunaldım hem de çok masrafa girdim tedavi sürecinde bayaaa borcum oldu ama değseydi keşke elde var sıfır bazen hersey boşuna gibi geliyor bazende bundada bi hayır var diyorsun ama ne bilim işte kafam allak bullak
bi kahvaltı yapamda kendime gelem barii bayanssulusmile

benim sponsorum kaynanam allahtan cebime dokunmuyo iğneler sempatiksalakcinni
oda olmasa çook zor valla
ben yaptım sana efiyet olsun canım yapta gel bb

ne kadar ii kaynanan kız bizimki paranız varmı die bile sormuyo sadece gidin doktora ben bebek istiyom diyo elinden gelse bende koparcak para ohaoldumsmile
ben çayımı yaptım kahvaltımı hazırlayam yiyem gelem bekleyin tamammı bacım kaydirigubbakcemile5

ne kadar ii kaynanan kız bizimki paranız varmı die bile sormuyo sadece gidin doktora ben bebek istiyom diyo elinden gelse bende koparcak para ohaoldumsmile
ben çayımı yaptım kahvaltımı hazırlayam yiyem gelem bekleyin tamammı bacım kaydirigubbakcemile5

taam bacım buralardayım ben
hadi ya senin kaynanada pek düşüncesizmiş insan bari sorar alsanaalsanasmile
allah razı olsun benimki maddi destekçim

geldimmmm zemuszemus
bacım benimki tam kaynana işte allahtan uzaktada gözüm görmüyo en azından laelaelaelaelae
ya bişi sorcam ben günde 3-4 tane sigara içiyorum diyorlar ki bundanda çocuğun olmayabilir ama benim yumurtalıklarım gayet sağlıklı büyüyü ve çatlıyo bende birkaç aydır adet sırasında dökülmesi gereken endometriomların yumurtalıklarımda biriktiğini söledi doktor bundan da olmayabilir dedi yarın kesin bişi diyecek inşallah :sinifsinif:
bu arada iklim bacım senin yaş kaç?

geldimmmm zemuszemus
bacım benimki tam kaynana işte allahtan uzaktada gözüm görmüyo en azından laelaelaelaelae
ya bişi sorcam ben günde 3-4 tane sigara içiyorum diyorlar ki bundanda çocuğun olmayabilir ama benim yumurtalıklarım gayet sağlıklı büyüyü ve çatlıyo bende birkaç aydır adet sırasında dökülmesi gereken endometriomların yumurtalıklarımda biriktiğini söledi doktor bundan da olmayabilir dedi yarın kesin bişi diyecek inşallah :sinifsinif:
bu arada iklim bacım senin yaş kaç?

ay uzaksa iyi bari..
benimki alt katta arada gıcık ediyo ama maddi yanımda işte ondan soğuyamıyom :)))
kız ben günde yarım paket içiyom :nazar:
aslında temeli o hazırlıyo canım kim ne derse desin ama ben şu an birakamam stresliyim malum :nazar:
aa ne güzel senin yumurtlaman çatlaması oluyomuş bari ona sevin bende o yok ne oluyo n çatlıyo :KK43:(
ay olabilir du bakalım yarına bi netleşsin bende merak ettim habersiz bırakma yerimseniben

bende 21 yaşındayım canım hep bakıyorum burda konulara bebekle ilgili herkes baştan şu sorunum var bu sorunum var diyor ondan sonra bütün mesajlarına bakıyorum hamileler doğum yapmışlar bile 1-2 yıl içinde herkesin çocuğu olmuş bende diyorum ki ozamanlar acaba bende yazabilecekmiyim öle :sinifsinif:
inşallah canım bizde yazarız oleyy hamileyim deriz :teytey:
bi sigara alam ya kahvaltıdan sonra canım çekti :nazar:

evett bu benimde ilgimi çekiyor bakıyorum artık doğurmak üzereler ne güzel darısı bize bende diyorum acaba bigünnn ben .....
amaann ağlatıcan beni efkar bastı zaten dinlediğim müzikle fena gitti bu yazışma
inşallah bigünnnnnnn

canım evet inşallah bigün bizde anne olucaz hemde çok iyi anne olcaz rabbim bunu bizden esirmeyecek herseyim çözümü var artık bak benim ilk aşılama olmadı adet olduğum gün dünya başıma yıkıldı dedim bi daha yaptırmıcam kalsın ben anne olamıcam dedim ama şimdi ikinciyi yaptırmayı düşünüyorum ümitsiz yaşanmıyor be gülüm
sende kaybetme ümidini olumunekankayizsmile

Arkadaşlar pazar günü aşılamam yapılacak.Bugün kontroldeydim 17,5 olmuş yumurta cuma çatlatma iğnesi yapacağm pazar günü aşılama.ınşallah hayırlısı olur dua edin bana.

inşallah olur canım ilk galiba senin ölemi :uhm:
Allah hayırlısını versin inş. hayırlı zaman bu zamandır ve tutara .s.

X