Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Elfkaya seninde Aşılaman hayırlı uğurlu güzel haberler getirsin inşallah. ınşallah tutar. ınşallah hep beraber hamiş haberleri veririz.

ne jeli bu camnım ne işe yarıyomus?tutunmasını saglaması içinmi?sizde herhangi bi sorun varmıydı canım?

evet canım tutunması için. progestan takviyesi galiba.
benim geçen sene 3,5 aylıkken gebeliğim sonlandırıldı. bizde sorun yok görünüyor ama1 sene oldu tekrar olmadı. eşimlede aynı şehirde değiliz denk gelemiyoruz onun için aşılama istedim.

canım yaa gecen sene basından gecen kötü olaya..rabbim herseyin hayırlısını versin..inşallah asılaman tutar ve saglıkla bebeğini kucagına alırsın.

Ay canım böyle üzücü biseyi bi daha yasatmasin Rabbim. Bende Progesteron kullanıyorum canım. Bebiş olursa tutunsun diye.

Zaten hasta da oldum, ağrısı da cabası. Ağlama krizinden anca kurtulabildim. Benim olmadı, inşallah sizin olur. Bundan sonra da hayattan hiçbişey istemiycem zaten

cnm ya üzülme napalım hayırlısı olsun benmde olmadı napalım. kısmet değilmiş demekki. bebeklerimz gelecek sen kafanı fazla takma

kafanı takma demek kolay ama napalım. kafamızdan silmemiz gerekio hamile kalabilmemiz için

elfkaya aren aşılamalarınız hayırlı olsun. inşallah hamile olarak eklenirsiniz listeye. bizlerde umut olursunuz.güzel haberlerinizi beklioruz dört gözlezemuszemus

Bu sayfa kapandı benim için,bidaha kılımı kıpırdatmıycam, iş bulup çalışcam, hayatıma başka türlü yön veririm artık: bebek namına da bişey duymak istemiyorum artık, o yüzden bidaa bu siteye de girmiycem, benim olmadı inşallah sizin dilekleriniz gerçekleşir, kendinize iyi bakın hoşcakalın sırdaşlarım

ayy cok özür gecmişteydim olsun allah büyük inşallah bebişini alırsın kucana

Zaten hasta da oldum, ağrısı da cabası. Ağlama krizinden anca kurtulabildim. Benim olmadı, inşallah sizin olur. Bundan sonra da hayattan hiçbişey istemiycem zaten

sultancım çok üzüldüm inş bir dahakine tutar.inş ilerde bu çektiklerimizi mutlulukla hatırlarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…