Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bu sayfa kapandı benim için,bidaha kılımı kıpırdatmıycam, iş bulup çalışcam, hayatıma başka türlü yön veririm artık: bebek namına da bişey duymak istemiyorum artık, o yüzden bidaa bu siteye de girmiycem, benim olmadı inşallah sizin dilekleriniz gerçekleşir, kendinize iyi bakın hoşcakalın sırdaşlarım

cnm nie kendini bu kadar üzüosun yazık deil mi canına böyle üzülerek hastalık sahibi olursn bunda da vardır bi hayır die düşün. Allah bizede nasip etcek ama zamanı var heralde.:teselli:

Bu sayfa kapandı benim için,bidaha kılımı kıpırdatmıycam, iş bulup çalışcam, hayatıma başka türlü yön veririm artık: bebek namına da bişey duymak istemiyorum artık, o yüzden bidaa bu siteye de girmiycem, benim olmadı inşallah sizin dilekleriniz gerçekleşir, kendinize iyi bakın hoşcakalın sırdaşlarım

canım dur sinirle yalnış karar verme nolurr evet olmamış olsun olmuycak diye bişey yokki sonuçta lütfen rahatla biraz ara ver ama vazgeçme

kızlarr elfkayada aşılamasını olmuştur artı bari onun tutsun bu ay çok şanssız geçti

bencede iklime katılıyorum suan sonucun etkisindesin bende ilk senin gibi düşündüm bak 2. tedaviye başladım sonuna kadarda bu işin peşini bırakmıcam sende iyi düşün olumlu bak allah büyük

eeeee sizler nasısınız kızlarrr neler yaptınızz üzüldük şu an hepberaberr allahım yardımcımız olsun

bencede iklime katılıyorum suan sonucun etkisindesin bende ilk senin gibi düşündüm bak 2. tedaviye başladım sonuna kadarda bu işin peşini bırakmıcam sende iyi düşün olumlu bak allah büyük

bence de kızlar pes etmek yok 1 sene ilaçlarla denedik olmadı. bir sene ara verdim şimdi 3. yü yaptırdım tutmazsa tabi üzülücem ama pes etmek yok inş sonu muhakkak güzel olacak

iim cnm nasıl kaynanama gidip geliom işte sen gibi.senn nie moralin bozuk

gidip gelme ne demek bugun misafiri vardi hep ordaydım oo oturdu ben işini yaptım bu tedavi işini cok sevdim aşılama bahanesiyle işini yapmıyodum napsam olmasada hayatım boyunca aşılamamı yapsamnaniknanik
moralime gelince en yakın arkadaşıma kırıldım beni çok kırdı ben ona zerre kadar art niyetim yokken:1no2:

gidip gelme ne demek bugun misafiri vardi hep ordaydım oo oturdu ben işini yaptım bu tedavi işini cok sevdim aşılama bahanesiyle işini yapmıyodum napsam olmasada hayatım boyunca aşılamamı yapsamnaniknanik
moralime gelince en yakın arkadaşıma kırıldım beni çok kırdı ben ona zerre kadar art niyetim yokken:1no2:

cnm diorum ya senle kaderimiz aynı ama benm kayınvaldem senn ki kadar deil. en azındn yapılanı bilio. arkadaşınla da aran düzelir inşallah. zaten en ii arkadaşınsa senn ne niyette olduğunu anlar. canını fazla sıkma. aman cnm inşallah bu ay olur da fazla strese girmezsn.bebişinle beraber gider gelirisn k.validene. yeter ki olsun..

bebiş olsa behanesiyle evimde otururum bebiş duydu planımı gelmiyo banada zulim ediyo a.s

cnm diorum ya senle kaderimiz aynı ama benm kayınvaldem senn ki kadar deil. en azındn yapılanı bilio. arkadaşınla da aran düzelir inşallah. zaten en ii arkadaşınsa senn ne niyette olduğunu anlar. canını fazla sıkma. aman cnm inşallah bu ay olur da fazla strese girmezsn.bebişinle beraber gider gelirisn k.validene. yeter ki olsun..

ee anladı zaten ama iş işten gecti saf hemde bizim ilşkimizi cekemeyen tam bi düşmanımızın yanında yaptı bunları o kadar safki napıyosun bunun yanında dedim ve olayı dank edip özür diledi

kızlar yaa benim bu dr um bnana progestan vermedi acaba desemmi ona belkide olduda rahime yerielşti dr uma desemmi

öyle düşünme ben tutadığını öğrennce hayatım o anda bitti zannettim. kendimi çok kaptırmışım.ya birazda fazla düşünmemek lazım. bi ara herşeyim bebek olmuştu. bebekle yatıo bebekle kalkıodum. kendimi eve kapattım karanlıktan çıkmak istemiodum. eşimi bile görmek istemiodum. o kadar yani. sonradan düşündüm. yaşımız genç olmayacak die de bişey yok. sadece bizim bebeğimiz biraz nazlı gelecek. hem kendime hem de eşime eziyet etmişim. şu anda kafam biraz rahat. sadece dua edioru. allahım bizide gör die inşallah hepimizin olur da allah evlat sevgisini hepimize tattırır.

X