Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
içimden gelince okurum kızım ben :))))
hee oldu sana yardıma geliyim hem canında sıkılmaz :))

valla kızz çok canım sıkılıyo öle ayaklar tepede yatıyom 2 saat nöff diyorum vakit geçmiyo hiç sende çık dolaş bugun ayol hava güzel evde oturma kök gibi

kızlar aşılamamı oldum geldim. sadece yarım saat yattım. kimse bilmediği için işe geldim tıpış tıpış.

yaa hadi hayırlısı bende saatleri sayıyorum inşallah olur kıss
bu ilkmiydi?CADIARZU

valla kızz çok canım sıkılıyo öle ayaklar tepede yatıyom 2 saat nöff diyorum vakit geçmiyo hiç sende çık dolaş bugun ayol hava güzel evde oturma kök gibi

gezmek istiyorum yürüyüş istiyorumm bakalım çevremde benle gelmek isteyen çıkıcakmı ama sanmam hepsi çocuklarıyla bizim buralarda tek gezicek pek yer yok napıcam bilmem

gezmek istiyorum yürüyüş istiyorumm bakalım çevremde benle gelmek isteyen çıkıcakmı ama sanmam hepsi çocuklarıyla bizim buralarda tek gezicek pek yer yok napıcam bilmem

ya bigün buluşalımda beraber boğaz turu yapalım gezelim kıss felekten bi gün olmamı olumunekankayizsmile

yaa hadi hayırlısı bende saatleri sayıyorum inşallah olur kıss
bu ilkmiydi?CADIARZU

evet ilkti. sabahtan gittik. 11 gibi oldu aşılamam. hiç para almadılar biliyormusun. özel hastanede yaptırdım. başkent hastanesinde. önceden verdiğim muayene ve tahlil fark ücreteleri dışında birşey ödemedim.

hayırlısı olsun canım inşallah tutar.bu ilk asılamanmı?asılamadan sonra herhangi bir ilaç verdimi doktorun?

inşallah kızlar hayırlısı olsun dua ediyorum geçen ay böle değildim ama bu ay biraz daha umutluyum inş. olur hepimizinn :Saruboceq: :Saruboceq:

İNŞALLAH BU SONUNCUSU OLUR TATLIM,TUTUNUR İNŞALLAH BEBİŞİN.DUALARIM AREN VE SENİN İÇİN HEPİNİZ İÇİN KIZLAR.İİNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA HEPİMİZ HAMİŞ OLURUZ.alkisalkisalkis

banada özelden tanımadığım biri dünden beri 2 oldu bana burdan kkdan yasin oku yazıp duruyo ona yasin okucakmışım ben içimden gelince okurum anca
Banada öyle bi mesaj geldi. Yasin okurmusun diye. Büyük ihtimal aynı kişidir. Ben tanımıyorum kendisini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…