Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
banada özelden tanımadığım biri dünden beri 2 oldu bana burdan kkdan yasin oku yazıp duruyo ona yasin okucakmışım ben içimden gelince okurum anca

anladım canım
gecen sefer ovitrelli die iğne kullanmıstım hiç ağrım olmamıştı bu sefer dayanamayacak kadar değil ama biraz oldu amann neyse hayırlısı olsun diyelim a.s.

sperm sayısı ne kadar sizin?ilk aşılaman olmamış bu sefer bebeğin seninle olur inş.:Saruboceq:

sperm sayısı ne kadar sizin?ilk aşılaman olmamış bu sefer bebeğin seninle olur inş.:Saruboceq:

inşallah canım hayırlısıyla gelsin artık
eşimin sperm sayısı toplam 113 milyon ama hareketli 45 milyon guclubacismile
ama ben bu hale getirene kadar neler yaptım neler keçiboynuzlarımı dersin ballarmı dersin oooo neler neler aklinialirimsmile

bana biri bi şeyi zorlarsa asla yapmam yapsamda içimden gelip yapmam inat işte:)) naniknanik

çok ii maşallahh ,, aşılamadan sonra dinlen ağır iş yapma canım bol bol sıvı al kabızlık sorunu yaşama, ayaklrını sıcak tut ..a.s

içimden gelmiy pardon dedim ya tutucaksa tutar zaten sen oku kendine dua neyin bana ne yüklüyosun allah rızası için falan hiç sevmem emri baki

aranızda daha önceden muhabbet varmıydı , yoksa rastgele mi sana mesaj yazmış.

çok ii maşallahh ,, aşılamadan sonra dinlen ağır iş yapma canım bol bol sıvı al kabızlık sorunu yaşama, ayaklrını sıcak tut ..a.s

inşallah sizinde tutar yaa bu sefer iş güç yapmıcam dünden beri geberdim zaten 15 gün yatcam die bütün işlerimi bitirdim ilk aşılamada yatmamıştım ama bu sefer beni kralı gelse kaldıramazz sositososito

inş. canım .. evet bol bol dinlenn..aşılamadan sonra doktorunuz ilişki öneriyormu?

elfkaya merhaba tatlım.asılaman olcakmıs bugun.hadi hayırlısı ewet bu ay yat kalkma :)
hayırlııs olsun canım inşallah bu sefer tutar bidahakine gerek kalmaz

elfkaya merhaba tatlım.asılaman olcakmıs bugun.hadi hayırlısı ewet bu ay yat kalkma :)
hayırlııs olsun canım inşallah bu sefer tutar bidahakine gerek kalmaz

inşallah kızlar hayırlısı olsun dua ediyorum geçen ay böle değildim ama bu ay biraz daha umutluyum inş. olur hepimizinn :Saruboceq: :Saruboceq:

bugün ne yapsam acaba değişik bişiler yapmak istiyorum nere gitsem ne yapsam

bugün ne yapsam acaba değişik bişiler yapmak istiyorum nere gitsem ne yapsam

otur yasin oku alkisalkisalkis
yada gel benim yanımda kal aşılama yapılırken yalnız gitcem bu sefer canım sıkılmazdı ne kaa güzel

otur yasin oku alkisalkisalkis
yada gel benim yanımda kal aşılama yapılırken yalnız gitcem bu sefer canım sıkılmazdı ne kaa güzel

içimden gelince okurum kızım ben :))))
hee oldu sana yardıma geliyim hem canında sıkılmaz :))

kızlar aşılamamı oldum geldim. sadece yarım saat yattım. kimse bilmediği için işe geldim tıpış tıpış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…