Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
nöffff hala uyuyormusunuz beee kızçeler :eek:lmaz:
benim mutfağın camı kapısı bitti sildim şincik kahvaltı yapam sizin gelceniz yok
nöffff :sinifsinif:

ilk aşılamanmıydı aysad?
ben bugun 2.ye gidiyorumda eyvahedigeldismile

iklimcim ben çok fazla giremeyeceğim eşim 2 aydır yoktu yarın geliyor
onunla ilgilenmem lazım arada girip okuyorum ama çok fazla yazamıyorum
inşallah listemiz hamişlerle dolar..

anladım olsun cnm yinede habersiz bırakmassın bizlerr ii

5 sat sonra hımm kız git yasin oku bişeyler oku bu boşlukta rahatlarsın dua et bol bol

QUOTE=ozlenen2010;13054837]yaa benimde yarın 2 de,, eşin sperm hazırlanması için gittimi? canım sen ne ilaç kullanmıştın..[/QUOTE]

yok canım beraber gidiyoruz orda sperm veriyor
ben klomen kullandım günde 1 tane bide pregl sanırım öle bi çatlatma iğnesi vurundum o kadar sağ tarafımda 22 mmlik bi yumurta var bakalım ne olcek
ya bide dün gece sağ kasığıma ağrı girdi biraz iğneden olabilirmi ki bilmiyorumkismile

QUOTE=ozlenen2010;13054837]yaa benimde yarın 2 de,, eşin sperm hazırlanması için gittimi? canım sen ne ilaç kullanmıştın..

yok canım beraber gidiyoruz orda sperm veriyor
ben klomen kullandım günde 1 tane bide pregl sanırım öle bi çatlatma iğnesi vurundum o kadar sağ tarafımda 22 mmlik bi yumurta var bakalım ne olcek
ya bide dün gece sağ kasığıma ağrı girdi biraz iğneden olabilirmi ki bilmiyorumkismile[/QUOTE]

çatlatma iğnes yapabilir canım . aşırı şiddetli olmadığı sürece ağrılar normal .. gebelikte bile devam ediyor bel ve kasıklarda.

bende bu gece çatlatma iğnemi yaptım ,beynime iice yer yapmış ki rüyamda aşılamam tutmamıştı. uyandım çok şükür ki rüyaymış.

anladım canım
gecen sefer ovitrelli die iğne kullanmıstım hiç ağrım olmamıştı bu sefer dayanamayacak kadar değil ama biraz oldu amann neyse hayırlısı olsun diyelim a.s.

X