Mutlu bir evliliğin ve eşliliğin sırrı nedir ?????

erkek zıhnıyetı cok gormuyorum ınan,bır onlar haklı,onlar dogru,onlar mukemmel bızler burada bosa konusuyoruz zaten.

anlam veremiyorum,onların üstlerine düştüğümüzde havalara giriyolar.artist tavırlar sergiliyolar.kızdıgımızda çocukmusun sen diyorlar.hayır anlamadım ben .nası olacak bu iş.ben sevgiğim adamada politik davranacaksam AŞKIN NE ANLAMI VAR....

ah bı bılsem,bende bunu anlamıyorum zaten

evliliğiniz çok yeni, hayatının 30 yılını bekar geçirmiş bir adam için de evliliğe alışmak kolay değildir, biz kadınlar daha bir hevesliyiz evlenelim yuva kuralım v.s. ne de olsa evcilik oynayarak büyüdük...
bence bir süre üstüne gitme, neden ilgi göstermiyorsun, beni sevmiyor musun gibi sorular erkekleri çok itiyor.
diğer konuda bir şey diyemicem, çok hassas bir konu, eşin normalde de çok istekli bir adam olmayabilir ve hayatının geri kalanını hep bikaç ayda bir birliktelik yaşayarak da geçirebilirsin, daha çok erken ama böyle devam ederse çok gecikmeden uzman yardımı alsın.

kızlar ben evli değilim ama 1,5 ay çok uzun dediniz ya hani e o zaman nişanlım bir şey yapmış mıdır bu süreçte. sevgili olduğumuz dönemde bile olsa asla kabul edemem böyle bir şeyi. içime kurt düştü şimdi.

Canim arkadaslar hakli, siz gercekten daha yeni evlisiniz, birbirinizin huyuna suyuna alisacaksiniz elbet,
bunlar aslinda kücük sorunlar anlasirsiniz eminim, oda senin huyuna gidecek, sende onun huyuna gideceksin,
su cinsellik meselesinide hemen esinle konus bence,
iste canim bi sorunmu var 1 ay normal bir süre degil evli bir cift icin, iste uzman yardimi alalimmi? de bakalim
inaniyorumki sonra kendini toparliyacaktir,
erkekler sevmez öyle doktora gitmeyi bu konu icin :)
kendine ceki düzen vermesi gerektigini anliyacaktir diye umuyorum
sen bu konuyu hic acmassan, o normal görür ve bu böyle süreer gider, ona göre konus tamammi canim

kesınlıkle katılıyorum ama malesef bunlar gercekler.

dogru dıyorsun,dedıgın gıbı o soruları yonlendırınce,öflemeler pöflemeler başlıyor,ondan sonrada benım ıcımden bısey demek hıc gelmıyor.dıger konu ıcın ıse bende bılmıyorum bakalım ne olacak.

bısey derken nasıl bıseyden bahsedıyosun.aldatmı yoksa kendı kendıne tatmın vıdeo vs ızlememı ????? aldatma konusunda bısey dıyemem ama tatmınlık konusunda yapmıs olabılır.

herşeye susmak, hep sensın demek
onun hayatını yaşamak.kanatsız bır melek olmak.
sırrı bunlar işte.

umarım,tesekkur ederımm.

bende mücadeleden yanayım evet ama ah bırde sonumu bırazda olsa kestırebılırsem herseye varım,ama boyle yaptıgı ıcın kılımı bıle kıpırdatmak ıcımden gelmıyorkı.

dogru dıyorsun ne dıyeyım,bende yasayarak boyle yaparım belkı bılınmez ama suan hıcbısey ne bılıyorum ne baska bısey,hanı bı soz varya,kızgınlıgım geçerde kırgınlıgıma care bulamadım,aynen bu durumdayım.

umarım dedıgınız gıbı olur,

evet ben zaten bunu ıstıyorum beklıyorum ama havamı alıyorum tabıkı,

yaparım ama mutsuz olaraktan yaparım,hep ama hep ben fedakarlık zorundamıyım o sebepten ben yapamam ya da yoruldum dıye soz edıyorum kı gercekten oyle,baska bır formulu yokmu dıyecegım hayır denılecek,ama dıger turlusunude bılemıyorum ben nasıl ılerler nasıl bır yol alırım.ben zaten bu sure ıcınde ondan beklemedım cogu seyı ben yaptım sarıldım optum ettım ama bıryerde durdum dusundum hep ben yapıyorum dıyorum ıcımden,benım nasıl kı ıcımden gelıyor bu tıp seyler onun hıcmı gelmıyor,hıcmı sevmıyor vs dıye dusunuyorum.

ınsallah demekten baska ne dıyeyım,umarım oyle olur,yıne sabır yıne sabır.

bir yerde bir teyzenin şöyle bir yorumuna denk gelmiştim,mutlu ve uzun ömürlü evlilikleri hakkında:
her ne yaşanırsa yaşansın yatağa girince barışırdık hiç küs uyumadık..

hersey eskıde kalmıs artık,sımdı bırak yataga kus gırmemeyı yataga bıle gelınmıyor artık,hayat bu ıste degısıyor degıstırıyor zamanla herkezi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…