Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Bizim seninle bat günlerimiz aynı hemen hemen. 14 eylül benimde tahmini. 2. Paket bitti, 3’e geçtik biz ama bu ay da olmadı sanırım
Bende de pek belirti yok ama bana faydası çok oldu ilk aydan erken yumurtladım. Normalde 20 leri geçiyordu yumurtlamam. Bu ay 12-13-14 te gördüm akıntıyı. Benim için mucizevi bir şey.

Bende de pek belirti yok ama bana faydası çok oldu ilk aydan erken yumurtladım. Normalde 20 leri geçiyordu yumurtlamam. Bu ay 12-13-14 te gördüm akıntıyı. Benim için mucizevi bir şey.
süper canım çok sevindim. Faydası olsun da bebek de gelir mutlaka
Haber et canım beni de etiketle olur mu
Ederim canım tabi ki. Umarım faydası olmuştur. Faydası yoksa yıkım olacak benim için. Cumartesi akşam yazarım inşallah

Ederim canım tabi ki. Umarım faydası olmuştur. Faydası yoksa yıkım olacak benim için. Cumartesi akşam yazarım inşallah
Yıkım olacak falan demek yok inancımızı yüksek tutuyoruz pozitif enerji yolluyoruz güzel sonuçlar alacağına eminim her şey güzel olacak inşallah

Canım nasılsın naptın bat günün yaklastımı mfk yöntemi herşey devammı

Yıkım olacak falan demek yok inancımızı yüksek tutuyoruz pozitif enerji yolluyoruz güzel sonuçlar alacağına eminim her şey güzel olacak inşallah
onca takviye mutlaka etki yapmıştır diye düşünüyorum, aks olursa üzülürüm ama neyse evet pozitif düşünüyoruz. Olacak olacak :)
Canım nasılsın naptın bat günün yaklastımı mfk yöntemi herşey devammı
kuzum regl 6 gün var bugün itibari ile. Dün ve önceki gün akşama doğru test yapmıştım negatif. Bugün yapmadım. 3 gün kala falan yaparım sanırım artık. MFK devam. 3. paketteyiz. Denedik ama bu aya gebelik yok diye düşünüyorum sıfır belirti ve his var içimde. Göreceğiz keşke güzel sonuçlansa :)))

Sen napıyorsun bebiş nasıl? Haberleri sen ver seninki güzel haberler çünkü

Bundan önce hamile olarak yazmıştım size umut olsun diye..malesef kürtaj oldum..şimdi adeti bekleyip yeniden mfk denicem

Pes etmee kuzum depoların doldu sonucta son ay elinde kalan ilaçları kullan yada advictorle athena devam et bide sürekli meditasyon yapıyodum ben güzel enerjiler gönder olucak de anne olucam de eger bide alabiliyosan jel kullanmıstım ben iki ay gynoseed jel onu ekleyebilirsin spermleri daha uzun yasatıyor ve hızlı gönderiyormus

Ben sürekli bulantılar tiksinmelerle geçiyor günlerim bide bol uyku yapıyo işyerinde zorlanıyorum o yüzden canım rabbim ins sana da nasip etsin bekliyorum güzel haberlerini

kuzu bir tek mditasyon yapmadım zaten. Prefert jel vardı bende 2 aydır onu kullanıyordum bitti. Şimdi gynoseed aldım onu daha kullanmadık bir dahaki ay kullanıcaz. Artık sinirlerim bozuluyor. Bilmiyorum bir dahaki ay ovü takibi falan da yapmayıp sadece canımız isteyince birliktelik yaşıcam sanırım. Bu ay ciddi sinirim bozulmaya başladı bu duruma

Ben sürekli bulantılar tiksinmelerle geçiyor günlerim bide bol uyku yapıyo işyerinde zorlanıyorum o yüzden canım rabbim ins sana da nasip etsin bekliyorum güzel haberlerini
ayy bulantısız geçse keşke ya, hemen herkeste oluyor sanırım bulantı ama. Kız ben normalde de hep uykuluyum bi de gebelik uykusu bastırsa nasıl çalışıcaz işyerinde

Kızlar athena aldım kutuda günde bir adet alınız yazıyor ilaç 60 kapsül sizce iki mi bir mi almalıyım

Yap yap meditasyon YouTub yaz hamile kkalmayı kolaylaştıran meditasyon yaz 10 dakikalık video var geceleri uyumadan dinle onu yumurtlamadan önce ovülasyon yapma 2 -3 gün şeklinde ilişki gir sık da girme gerek yok

Kızlar athena aldım kutuda günde bir adet alınız yazıyor ilaç 60 kapsül sizce iki mi bir mi almalıyım
Ben günde bir kullanmısstım 15 gün kullandım eger yumurta rezervin azsa günde 2 kullanabilirsin ama 20 günden fazla kullanma

Peki neden? Sürekli kullanılmıyor mu canım? Belli bir süresi mi var?
Benim yumurta rezervim iyiydi kalite artırsın diye kullandım yumurtlamadan sonra bıraktım belki fazla yumurtlama olur bişey olur kiste döner diye 15-20 gün yeterli bence rezervin azsa 2 normalse günde bir yeterli en azından gebelik olusmazss bidaki ayda kullanırsın hem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…