Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kızlar mfk takviyeleri size ateş basması içten gelen bi sıcaklık veriyor mu özellikle geceleri bi ben mi böyleyim kaç gecedir saat 4 ü kesin görüyorum geç uyuyorum ateş basıyorum uyutmuyor dün bile migrenim tutacak gibi oldu başım ağrıdı normalde hemen uyurdum ona rağmen o ateş basmasından uyuyamadım üstelik dışarsı esiyordu cam açıyorum olmuyor balkona çıktım kaç kere yok

Yürüyüş yapamadık pek ama Su çok içtim bir de bu ay güzel yumurtlama oldu hissettim baya. 34 yaşındayım 3 yıldır olmuyordu sebepsiz . Bir de tüp denemiştik.. ben adete bir gün kala silik gördüm
Hayırlı olsun Biz de tüp bebek denedik,yaş 28 embriyo gelişmiyor, mfk 3 aylık eş paketi kullanıyoruz,siz ek olarak neler yaptınız, beslenme gibi ,ya da ek bişey kullandınız mı

Merhaba Mfk hakkında genel bilgi verebilecek birisi varmı acaba açılımı nedir arkadaşlar

Merhaba Mfk hakkında genel bilgi verebilecek birisi varmı acaba açılımı nedir arkadaşlar
İnstagram üzerinden drmfk(Mehmet Fatih Karslı) araştırabilirsin canım kendisinin ürettiği ve markasına kendi isminin baş harflerini verdiği çeşitli mfk takviyeleri önerileri yöntemleri olan bir doktorumuz çok kişi mfk takviye ve yöntemleriyle gebe kalmıştır ve kalmaktadır tamamen bitkisel ve bol vitamin içerikli takviyeleri bizlerede şifa olacak inşallah Eğer almayı kullanmayı düşünürseniz Bir sağlık sorununuz eşinde veya sende bir probleminiz varsa instagram üzerinden doktora detayla msj atarsanız ona göre hangi ürünleri kullanmanız gerektiğinde yardımcı olacaktır

Yürüyüş yapamadık pek ama Su çok içtim bir de bu ay güzel yumurtlama oldu hissettim baya. 34 yaşındayım 3 yıldır olmuyordu sebepsiz . Bir de tüp denemiştik.. ben adete bir gün kala silik gördüm
Hayırlı olsun Biz de tüp bebek denedik,yaş 28 embriyo gelişmiyor, mfk 3 aylık eş paketi kullanıyoruz,siz ek olarak neler yaptınız, beslenme gibi ,ya da ek bişey kullandın
Yumurta rezervi yumurta kalitesi için
advictor ne için kullandınız? Ben ikisini de aldım ama kafam karışık,dm ye cevap alamayınca almış bulundum

Kullanım şeklini sorupta mı kullandınız,ben 2’şer tane kullanıyordum ikisinden de,hem de aralık vermeden

Bende advictoru bşr tane sadece akşam içiyordum bilmıyorudm iyi oldu öğrendiğim bide detox sirkeyi de duydum içeriği bitki fln alıp kullanıp memnun kalan oldu mı acaba
Doğru kullanıyorsunuz sabah akşam alacaksınız, 60 kapsüller 2 defa içilecek,30 kapsüller bir defa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…