Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Ben yumurta rezervim hakkında bilgi sahibi değilim henüz ben de destek olsun diye almak istedim eğer gebelik oluşmazsa 3 günüm kaldı bekliyorum canım

M MiuLego canım n’aptınız çok merak ediyorum belli oldu mu?
Oldu canım belli. Ama sonuçlar kötü. 3 ay öncekiyle birebir aynı gibi, hatta biraz düşüğü. İleri hızda değişim yok. Morfoloji sadece %1 artmış. Sperm sayısı daha düşük.
Ben çok umutluydum ileri hız artacak diye. İnanılmaz üzüldüm. Onca takviye falan, moralim ciddi bozuldu ama günden günden, uykusuzluk yorgunluk gibi durumlar da etkiliyor sonuçları. Bir de benim eşim rahatsızlığı için sabah 2 akşam 2 ilaç içiyor. O da muhtemelen kötü etkiliyor. Takviyeler işe yaramadı diyemiuorum o yüzden. Ya yaramadı ya da diğer faktörler böylesine sebep oldu. Çok moralim bozuk ya

Canım benim hiçbir şey için geç değil moral bozmak yok önce motivasyon önce moral lazım. Den böyle çok üzülürsen eşin de hisseder daha çok üzülür birbirinizi motive etmeniz lazım biliyorum zor insan umut bağlıyor ama umut en güzel şey. Olmayacak değil. Yeter ki rabbim istesin o ol desin. Olmayanlar olur. Sen yüreğini ferah tut. İnan. Devam edin. Şimdi ne yapmayı planlıyor doktorunuz. Ne yol belirlediniz

Kaç aydır kullanıyordunuz canım ben üç ay kullandım adet oldum

6 aydır ilk kez bu kadar dipte hissettim kendimi. Bir şekilde çıkmam lazım sanırım. Askıya alacağım çocuk işini beni çok yıpratıyor

3. Aydayız biz de canım. Bir sonraki reglşmde bitmiş olacak işte 3. Paket de.

İnşallah bir an önce hamilelik haberi alırsın canım
Amin canım. Üçüncü ay bitti adendoyla athena alacaktım sizin değerler değişmediği için belki almam zaman kaybı gibi geldi bana ikinci kez tüp bebek yapıp zaman kaybetmeseydim dedim

Amin canım. Üçüncü ay bitti adendoyla athena alacaktım sizin değerler değişmediği için belki almam zaman kaybı gibi geldi bana ikinci kez tüp bebek yapıp zaman kaybetmeseydim dedim

Bence sen hemen tüp bebek yaptır canım bu kadar inanmazken olmaz zaten, arkadaş kendiside belirtti eşi rahatsızlıkları içinde ilaç kullanıyor diye çok faktör var bence kişiden kişiye etkiler değişebilir tabi önce nasip nasipte ne varsa o onun önüne asla geçilmiyor. Bu yolda biraz inanarak umutla ilerlemekte herkesin yararı olur

Bir kere denedim canım regl olunca hormonlarım dalgalanıyor her regl olduğumda ağlıyorum inanarak kullandım gücüm bitiyor artık

Bir kere denedim canım regl olunca hormonlarım dalgalanıyor her regl olduğumda ağlıyorum inanarak kullandım gücüm bitiyor artık

Canım bazen öğle hissedilebiliyor haklısın ama umudunu gücünü yitirme Rabbim erteliyorsa güzelleştiriyordur tez zamanda alırsın inşallah hayırlı haberleri

Canım bazen öğle hissedilebiliyor haklısın ama umudunu gücünü yitirme Rabbim erteliyorsa güzelleştiriyordur tez zamanda alırsın inşallah hayırlı haberleri
İnş canım bu ay üç gün erken regl oldum kanamam çok oluyor hayaller kuruyordum pazartesi adet olmazsam salı test yaparım diyordum Amh düşük olunca panikliyor insan

6 aydır ilk kez bu kadar dipte hissettim kendimi. Bir şekilde çıkmam lazım sanırım. Askıya alacağım çocuk işini beni çok yıpratıyor
Evet önce kendini iyi hissetmen önemli olan. Kendine ve eşine zaman tanı. İnşallah her şey gönlünce olsun canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…