Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Ama artık bee fodega da 60 tane var içinde yeni kutularında
Azospermin de içinde 60 tane var ama internet sayfasında 1 tane alınız diyor.
Adendo ve athenayı nasıl kullancama karar veremedim bi
Bee ve fodega günde bir tane içiliyor bana öyle demişti asistan diğerlerini bilemiyorum canım kullanmadım kutunun üstünde de yazıyodur oraya bakıver canım

Azoperm günde iki zaten,adendo bana günde bir demişti bende 60 kapsül var ama demiştim gebelere günde 2 dedi fodega bee günde birdi 60 kapsüle çıkarınca günde 2 yaptı ama doktor altına yazmış benim önerim günde iki almanız ama bir ay daha artsın isterseniz günde bir yapabilirsiniz benim fikrim iki almanız yazmış, athena yok bende onu bilmiyorum canım 60 kapsülde güne iki iç onuda canım

Tamam canım saol

Orada hepsinde 1 tane yazıyor onu açıkladı mfk. Sağlık bakanlığı öyle öneriyor ama doktorunuzun önerdiği önemli olan demişti. Ben de doktorunuz olarak içinde 60 tane olanlar günde iki tane 30 tane olanlar günler bir defa almanızı öneriyorum dedi. Yeni 60 lık olan fodega ve bee ler de günde iki tane demişti canlı yayında.

Bu ay iki günde bir değerlendirmeyi düşünüyorum canım üç gün uzun geliyor

Benim üç aylık paket bitti. Folik asit kullanmak gerekiyor mu. Adendo alacağım fodega kullanmaya gerek var mı başka bir folik asit de olabilir

Kızlar bir şey soracağım. Kapsülle yutuyorsunuz değil mi? İçini açarak değil yani

Benim üç aylık paket bitti. Folik asit kullanmak gerekiyor mu. Adendo alacağım fodega kullanmaya gerek var mı başka bir folik asit de olabilir
Ben adendo almadım pakete ek olarak athena sipariş ettim çok etkisi var mı adendonun acaba alsamıydım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…