Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Beni de ekleyin lütfen eşim azosperm mfk takviyelerini aldık 20 gün kadar oldu kullanıyor.ben muayne oldum bi problem çıkmamıştı sonradan stresten prolaktin çok az yüksek çıkmıştı tekrar tahlil verdim düşmüştü doktor ilaç flan vermemişti,yine de fodega advictor ve minera kullanıyorum.azosperm i öğreneli 2 ay oldu 2 yıldır bebek düşünüyoruz 3 yıllık evliyiz
Tamam canım Allah gönlüne göre versin

Akıntı yumurtlamanın yakın olduğunu gösteriyor bir iki gün içinde yumurtanın salınacağını gösteriyor canım akıntı bitip beyaz renge döndüğünde çatladığını anlıyorsun. İlk gebeliğimde her şeyi her ay tecrübe ede ede öğrenmiş oldum vallahi artık kendi vücudumu tanıyorum. Bu ay mesela 12. Gün kasık ağrım çok oldu 13 ve 14. Günlerde akıntım oldu muhtemelen 28 günde adet olmuş olacağım ilk kez erken yumurtluyorum hep 20 li günleri görüyordum mfk takviyeleri sayesinde olduğunu düşünüyorum elimizden geldiğince değerlendirmeye çalıştık hayırlısı olsun inşallah. Bugün 16. Gün yine de işi şansa bırakmayıp gün aşırı devam etmeye çalışıyoruz. Bu ay gebelik olmazsa bile bir şeyler yoluna girmeye başladı hissediyorum
13. 14. Günlerde akıntı okuduysa 15. De yumurtlamış mı oluyorsun canım

Canım athena ben günde 2 adet kullanıyorum. Doktor sayfasında şöyle söylemişti: 60 adet varsa kutuda günde 2, 30 adet varsa günde 1 kullanacaksınız diye.

Dediğim gibi ben günde 2 adet aldım. Yumurta çatlayınca bıraktım. 4-5 gün ara verip yeniden başlayacağım.
Aaaa 60 tane var benımkınde bende 2 tane mı içiyim bi tane içmiştim valla

13. 14. Günlerde akıntı okuduysa 15. De yumurtlamış mı oluyorsun canım
14te gördüm en son akıntıyı muhtemelen 14 te oldu diye düşünüyorum. Çünkü 12. Gün kasık bel ağrısı çektim sonrasında akıntı başladı 13 te yoğunlaştı 14 te de en son gördüm. Muhtemelen 14 te oldu. 10-12-14-17 değerlendirebildik artık gerisi takdir ilahi.

Akıntı yumurtlamanın yakın olduğunu gösteriyor bir iki gün içinde yumurtanın salınacağını gösteriyor canım akıntı bitip beyaz renge döndüğünde çatladığını anlıyorsun. İlk gebeliğimde her şeyi her ay tecrübe ede ede öğrenmiş oldum vallahi artık kendi vücudumu tanıyorum. Bu ay mesela 12. Gün kasık ağrım çok oldu 13 ve 14. Günlerde akıntım oldu muhtemelen 28 günde adet olmuş olacağım ilk kez erken yumurtluyorum hep 20 li günleri görüyordum mfk takviyeleri sayesinde olduğunu düşünüyorum elimizden geldiğince değerlendirmeye çalıştık hayırlısı olsun inşallah. Bugün 16. Gün yine de işi şansa bırakmayıp gün aşırı devam etmeye çalışıyoruz. Bu ay gebelik olmazsa bile bir şeyler yoluna girmeye başladı hissediyorum
Kasık agrınız oluyormu bende mfk ürünlerini kullanıyorum 14. 15.16. Günler hep kasık agrım oldu

Panacea, bee, fodega, athena, advictor, adendo, azoperm var elimde..
Kaçar tane içelim bilemedim.yazdım cevap ta yazmadılar daha..

Panacea, bee, fodega, athena, advictor, adendo, azoperm var elimde..
Kaçar tane içelim bilemedim.yazdım cevap ta yazmadılar daha..
İçinde 60 tane varsa sabah akşam yani günde iki tane alıyorsun. Ama içinde 30 tane varsa günde bir tane alıyorsun canım

İçinde 60 tane olanlar günde iki kere 30 tane olanlar günde bir kere ben öyle kullanıyorum
Ama artık bee fodega da 60 tane var içinde yeni kutularında 🤔
Azospermin de içinde 60 tane var ama internet sayfasında 1 tane alınız diyor.
Adendo ve athenayı nasıl kullancama karar veremedim bi

X