Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Gebelik testi mi gölge cıktıııııııııı ay hadi inşallah çok sevindim haberlerini bekliyorum bana da umut ol

Gebelik testi mi gölge cıktıııııııııı ay hadi inşallah çok sevindim haberlerini bekliyorum bana da umut ol
Siliktende silik gölgesi var yeri belli ama atıyorum dün kü testim bakalım nasip kısmet

Eklentiler

• 489D6554-A648-48C9-A8B0-AEAB6540AA6D.jpeg
    108,5 KB · Görüntüleme: 60
Belirtin var mıı canım ben hep arıyorumdaa
canım belirtim bir hafta ara ara sol kasıkta sızlamalar yaşadım şu son bi kaç gündür fazlalaştı yüzerken yürürken sol kasık ve sol üst bacak sızlıyordu bir gece ve bir gün Yani bir buçuk gün diyeyim kahverengi hafif soluk pembe lekelenme yaşadım peçeteye gelen hatta erken adet olcam sandım ama devamıda gelmedi dökülmede olmadı bitti ve ardından koyu krem renginde hafif akıntılarım var bir gün başım döndü ama ben kulağıma su kaçmıştır diye düşündüm hatta o günün gecesinde lekelenmem oldu alakası var mı belirtimi bilmiyorum sonra lekelenme dün bitince bende normal kaset test yaptım bata 6 gün vardı ve çok hafif gölge şeklinde çıktı inşallah vardır kesin gözüyle bakamıyorum test bu yanıltabiliyor yarında erken gebelik testi yapcam inşallah güzel sonuçla gelirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…