Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Adet gecikince mi test yapacaksın canım

İnşallah canım inşallah umutlarımız hüsran olmaz hayırlısıyla gelsin bizim minik kuzucuklar artık

Belki hamilesindir canım üzme kendi

ah canım böyle demen bile iyi hissettirdi. Bilmiyorum olmaması için artk bı sebep yoktur dıyorum ama buna ragmenn pozitf sonuç göremıycek miyim bu ay bilmiyorum
Bir buçuk yıldır her ay aynı duyguyu yaşıyorum canım. Birbirimizi biz anlarız. Bebeklerimiz olacak

Fsh kaçtı adetleriniz kaç günde bir oluyordu hayırlı olsun bu arada

Bugün saat çok gecikmeden deneyin canım. Dünden beri akıntım var. Bugün fazlalaştı akıntı olduğunda yumurtlama mı çatlama mı oluyor
Eşimle aramız kötü beraber olamadık önemli günlerde kendi evimizde de değiliz bu ay köydeyiz ikinci ay denememden de umudum yok

Üç gündür akıntım var bugün sol kasığımda ağrı var mfk ya göre dünü değerlendirdik. Kasıkta ağrı çatlama belirtisi mi bugünü değerlendirim mi mfk ya göre ilişki yarın. Bugün reglin 11. Günü

Eşimle aramız kötü beraber olamadık önemli günlerde kendi evimizde de değiliz bu ay köydeyiz ikinci ay denememden de umudum yok
Nasıpte varsa olur canm önceki günki ilişkilerden bile sperm vardır içerde inşllh. Eşinn sorunu var mıydı

Bence mfk ya uy canım. Yarınsa yarın olsun ilişki. Dinlenmesi gerekmış. Kaliteli sperm olması için

Bende dün test yapmştım ya meğer 7 gün varmış daha adete. Nasıl öyle bi yanlşlk yaptm bilmem. Bugece göğüs ağrısıyla uyandım. Karın agrımda haff oldu arada

Bozma günleri canım bugün çatlasada dünü değerlendirmişsiniz 3 gün canlı kalabiliyor sperm zaten canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…