Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kızlar bir şey soracağım. Bugün geldi eş partim başladık Allahım inşallah şifa olur. Panaceanın içinde 400 mcg folik asit var yazıyor. Panacea sabah akşam aldığımızda günlük aldığımız folik asit miktarı fazla olmuş olmuyor mu? Ayrıca fodegada da folik asit var. Bir sıkıntı olmaz değil mi?
Yok canım sen öğlen mercimek çorbası içince akşam fasulye yemeyeyim ikisindede içinde folat var çok kaçmasın diyor musun o misal yani😊😊 Güle güle kullan canım benim inşallah etkisini görürsünüz Şifa niyetine hayırlısı ile 🤲🏻😍🥰

Kızlar bir şey soracağım. Bugün geldi eş partim başladık Allahım inşallah şifa olur. Panaceanın içinde 400 mcg folik asit var yazıyor. Panacea sabah akşam aldığımızda günlük aldığımız folik asit miktarı fazla olmuş olmuyor mu? Ayrıca fodegada da folik asit var. Bir sıkıntı olmaz değil mi?
Ona ben de dikkat etmiştim, iki kapsül için yazıyor. Yani günlük doz yine 400 mcg oluyor.

Yok canım sen öğlen mercimek çorbası içince akşam fasulye yemeyeyim ikisindede içinde folat var çok kaçmasın diyor musun o misal yani😊😊 Güle güle kullan canım benim inşallah etkisini görürsünüz Şifa niyetine hayırlısı ile 🤲🏻😍🥰
Bazı yerlerde günlük doz 400 mcg den yukarı olunca fazla oluyor yazıyordu ay ne bilim kafam karıştı ama sorun olsa önermezdi zaten :) çok inanıyorum

Lekelenme zamanı da değerlendirseydin sen yine de canım belki yumurtlama kaynaklı lekelenme de olabilir. Ay cok heyecanlandım biz de bugün başladık es paketimiz geldi. Adetin 7. Günü bugün
Valla lekelenme gördüğüm gecenin sabahını değerlendirmiştik Yani değerlendirme amaçlı değilde işte denk gelmiş oluyor heralde ahahaha😂😂😂 işte yerleşmedir belki diye test yaptım oda gölge çıktı kısmet bekliyorum🤲🏻

Bazı yerlerde günlük doz 400 mcg den yukarı olunca fazla oluyor yazıyordu ay ne bilim kafam karıştı ama sorun olsa önermezdi zaten :) çok inanıyorum
Kesinlikle canım bende inanıyorum folikasitlerimiz tavan mı onuda bilmiyoruz doldurmuş oluyor depoları 😀😍

Benim hiç gecikme yok tam gününde normal yoğunlukta oluyorum her zamnki gibi. Sadece sıfır agrı. Kasıklarda kramp gibi oluyor arada sadece buay. Geçen ay oldu mu hatırlamıyorum
Herkeste farklı etki yapıyor sanırım, ilk kullandığımda canlı yayına yazmıştım ve oradan birkaç kişi beni ekleyip bizim de böyle oldu vs diye sohbet etmiştik

Bendede küçük küçük polipler var bende Rahime bi operasyon yaptırma taraftarı değilim bende advıctor alsam mı diye düşünüyorum sizce alıp denemelimiyim
Ben deneyeceğim halı hazırda ellimde varken belki inşallah faydası olur ve fayda görürsem mutlaka paylaşırım, sen de dene istersen sonuçta zararsız vitamin operasyon olmaktan iyidir şimdilik

X