Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

İnşallah canım bizim de üç ay olacak

Adet ağrılarım azaldı bu ay adet belirtim olmadı

Teşekkürler canım.
Hayir altan elle muayene ederken gördü aynı anda da karnimdan bastırdı o sırada kan geldi ve polip var dedi sonraki her zaman altan muayene edilen aletle de baktı ve üzüm boyutunda polip var engel olabilir dedi çünkü değerlerim iyi ve 7 aydır da deniyoruz.

Benim de ağrılarım azalmıştı ve hatta mfk gecikme yapar mı diye başlık açmıştım burada çünkü üç ay boyunca reglim en az 15 20 gün gecikiyordu

Advictor iyi geliyor mu polipe hocaya sordun mu

Yumurta rezervin nasıl canım

Bende de tam tersi oldu :) advictor kullanmıştım mesela, normalde pek sancı ağrı çekmem adet zamanı, ama bu ay iki gün adet sancım oldu ve cidden uzun zamandır hep kahverengi ile başlayan adetim oluyordu hemen kahverengiye dönüp biten. Az oluyordu yani. Net kırmızı kan geldi bu sefer. Kesinlikle faydasını gördüm adetim bile farklı oldu

Benim de ağrılarım azalmıştı ve hatta mfk gecikme yapar mı diye başlık açmıştım burada çünkü üç ay boyunca reglim en az 15 20 gün gecikiyordu
Benim hiç gecikme yok tam gününde normal yoğunlukta oluyorum her zamnki gibi. Sadece sıfır agrı. Kasıklarda kramp gibi oluyor arada sadece buay. Geçen ay oldu mu hatırlamıyorum

Regl oldum ben bugün en azından düzene girdi takviyeler sayesinde

Takviyelerin fiyatı ne kadar artmış öyleee
Eş paketini ben baya uyguna almışım, keşke 3 aylık alsaymışım

Kızlar bir şey soracağım. Bugün geldi eş partim başladık Allahım inşallah şifa olur. Panaceanın içinde 400 mcg folik asit var yazıyor. Panacea sabah akşam aldığımızda günlük aldığımız folik asit miktarı fazla olmuş olmuyor mu? Ayrıca fodegada da folik asit var. Bir sıkıntı olmaz değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…