Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Ben kullanmadim bu ay hamile kalmazsam hsgden sonra basimin caresine bakicam belki mfk kullanirim belki aktardan macun alirim bilmiyorum ya

Merhabalar ben de bu ay temel eş paketine başlayacağım. Fodega, bee, panacea. Sipariş yolda ben ek olarak adendo da aldım. :) adetin 5. Gününe giriş yaptım, muhtemelen kargo adetin7. Günü falan elime geçmiş olacak. Gelir gelmez eşimle başlayacağız. 18 gündür falan da advictor içiyorum. :) inşallah şifa olur ben de buraya mfk gebesiyim yazabilirim

3 ay standart eş paketi son iki ay advictor eklemiştim son ay da athena yumurta rezervi ve kalitesi için 3. Ayın sonunda oldu cok şükür ve mutlaka 3-2-3-2 kuralına uydum ve bol yeşillik rabbim ins en yakın zamanda sizlere de nasip etsin

Amin inşaallah canım. Adet olunca ben de athena ekledim

İnşallah ben de mfk gebesiyim yazarım canım. Adendo hamilelikten sonra tutunması için değil mi

Mesajı düzenleme sınırı var sanırım seni ekleyemedim Niqu sana da hamile yazamadım

İnşallah ben de mfk gebesiyim yazarım canım. Adendo hamilelikten sonra tutunması için değil mi
Mfk ya Ben yazmıştım gebe kalmak istiyorum vs diye asistanı es paketi yanında adendo alabilirsiniz kolay tutunması için dedi ben de o yüzden aldım. Öncesi sonrası içilebiliyor sanırım

Biz de 1 Ağustos'ta eş paketine başladık, ben artı kendime advictor da ekledim. Bu ay regl oldum, ikinciyi sipariş verdik. Umutla bekliyoruz :) Hepimiz için güzel olsun inş.

Kızlar mfk kullanıp erken adet gören var mı benim hafif lekelenmem oldu bugün iki kere ama devamı henüz yok adet mi olcam anlayamadım 7 gün var bata

Ben de bu ay başladım mfk ya canım.. İlk ay eş paketi artı advictor ve athena kullanıyorum.athenayı yumurtlama dan sonra bıraktım.. Günlere bu ay pek uyamadık.. 10 gün kaldı regle.. Bakalım inşallah ilk ayda olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…