Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Benimde sat 30 temmuz 4 gün sürdü adetim normalde 10 günü bulur takviyelerle kısa sürdü sanırım 20 21 günde adet olurum hep .adet öncesinde bee fodega minera advictor kullandım adet olunca panacea aldım benim yumurtalarım hızlı ve çabuk büyüdüğü için doktorun asistanı gün aşırı ilişki olsun demişti 11 Ağustos muhtemelen yumurtlama oldu çok yoğun şiddetli ağrılarım ve akıntım oldu hiç böyle hissetmemiştim beklemedeyim 30 na kadar 20 21 günde adet olduğum için biraz gecikme var ama 30 Ağustosa kadar beklerim muhtemelen

Athenayı yumurtlamadan sonra neden bıraktın canım

Canım adetim 6-7 gün sürüyor son aylarda 6 gün sürüyordu. Bugün 7. Gün sabah hafif lekelenme oldu. Duş aldım leke öğleden sonradan beri yok. Bugün mü adet sonrası ilişki olacak yarın akşam mı

Kuzum onun önemi yok sen ilişki rutinini bozma yeter bak bakalım suan da da geliyor mu geliyosa yarın ilk ilişki günü yap gelmiyorsa bgn basla

Canım doktor şunu diyor adetim bittiyse 7. Gün başlayabilirsin ama 8. Gün muhakkak diyor hafif leke bile olsa 8. Gün muhakkak ilişki diyor

Merhaba, bende mfk bee, fodega ve panecea kullandım 3 ay ve her ay adet gecikmesi yaşamıştım ama 3 ayim bitti ve 15 gün kadar ara verdim şimdi tekrar mfk women ve Athena kullanmaya başladım. ( Henüz gebelik olmadı ama rezervim arttı ve fsh 20 den 8 e düştü bu benim için çok güzel bir haber ve ayrıca doktor rahmimde polip gördü alınması lazım ve sanırım gebeliği engelliyor)
Benim durumum bu kızlar

Polipi histereskopiyle mi gördü canım geçmiş olsun

Merhabaa, biz eşimle eş paketi kullanıyoruz. Eşime ek olarak valsed, azoperm, antox, athena, man plus almştık. Benmde ek olarak advıctor, athena ( athenayı bu ay ekledik.) eşimin 3 ay doldu ama benm 2 ay oldu. Ben devam edıyorum. Eşim sadece azoperm, antox, athena,antox, valsed kullanıcak. Henüz hamile değilim ama bu aydan ümitliyim adet 31 Ağustos

Buarada kızlar ben geçen ayda bu ayda adete ykın ne karın agrısı nede göğüs agrısı yaşamadım. Yani takviyelere başladıgımdan beri. Sizde böyle bişy oldu muu. Takviyeler bana böyle bir etki yaptı. Doktora sordum iyi dedi agrı olmaması göğüsler için söyledi o. Karın agrısıda yaşamadıgım aklıma gelmedi sorarken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…