Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Sagol canım doktorun sitesinden sipariş verebilirsin mfk ürünleri yazarsan eger bulabilirsin
Sağol canım biliyorum bu siteyi.sen nasıl kullandın.3aylık paket alsam bayağı fiyatlı.biz maddi manevi çok yorulduk 7tüp bebek denedik.bu mfk yöntemi yeni duydum.almak istiyorum.sen 3aylık paketmi aldın.5.130 lira.yoksa aylık eş paketimi alsam.3aylık pakette ekstra minera ,flora var.

Kuzum şöyle yapın ilk paketi vardı doktorun panacea bee fodega olan onlardan 2 şer tane alın eşinle birlikte bir ay önce başla eşinde sperm sorunu yok dimi ? Bide sende pcos vs yumurta tembelligi varsa advictor sen ekle sadece bir de mutlaka regl bitince 3-2-3-2 kuralına uyup bol yeşillik yemeniz lazım önemli kural

Eşimde hareket yavaş.azosperm banada advictor , adendo önermiş mfk asistanı Edanur hanım.siz neler kullandınız.

Eşimde hareket yavaş.azosperm banada advictor , adendo önermiş mfk asistanı Edanur hanım.siz neler kullandınız.
Evet canım eşinde problem varsa azosperm asistanı dinle canım ek olarak panacea ve fodega al eşinle birlikte iç advictor kesinlikle kullan bende eş paketi artı advictor kullanmıstık

Evet canım eşinde problem varsa azosperm asistanı dinle canım ek olarak panacea ve fodega al eşinle birlikte iç advictor kesinlikle kullan bende eş paketi artı advictor kullanmıstık
Çok sağolasın.sizin yaş kaç.benim yaşımda 42.adendo ne için onunda yazmış.benim 2düşüğüm var.heralde tutunması için mi ?adendo

Çok sağolasın.sizin yaş kaç.benim yaşımda 42.adendo ne için onunda yazmış.benim 2düşüğüm var.heralde tutunması için mi ?adendo
Evet canım bebek olusursa tutunması için hem rahme iyi geliyor bende 30 yaşındyım 1.5 yıldır sebebsiz infertiliteydi olmuyordu 3 çatlatma basasıeızdı asılamaya geçiçektik ama mutlaka 3-2-3–2 kuralına tam uy ve bol yeşillik canım

Yeşillik ne yedin?pekde yemem.sen şuan herhangibir birşey kullanıyormusun? Rabbim tamamına erdirsin canım.

İlk ayda mı tuttu.mfk yöntemi

Yeşillik ne yedin?pekde yemem.sen şuan herhangibir birşey kullanıyormusun? Rabbim tamamına erdirsin canım.
3. Eş paketimde tuttu canım ama bu ay 3-2-3-2 kuralına uydum ilişkide takvimde işaretledim günleri hepsine uydum hergün bol maydonoz yeşim soğan dereotu taze nane yedim ara ara avakado yedim özellikle yumurtlama öncesi avakado eti azaltıp hazır gıda yemiceksin habire bol salata yapıp yiyin

3.ayda öylemi?ozaman 3aylık paketimi alsam.o daha uyguna gelecek.

Selam canlar Bizde bu ay mfk eş paketi ek olarak advictor adendo ve azoperm aldık. 8 aydır deniyoruz olmadı bu ay mfk alma kararı aldık adet bittiği gün geldi ürünlerimiz kullanmaya başladık 4 gündür, 3232 kuralına uymayı planladık hayırlısı olsun hepimiz için inşallah Okudum yazışmalarınızı Hamişlerimizde varmış tebrik ediyorum sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Canım 3 ay kullanımdan sonra artı 3 aylık bekleme süreci var yani şöyle ki 3 ay kullandın olmadı ama etkisi 3 ay daha devam ediyor ve bu süreçte de hamile kalanlar çok var hatta yine bu kulüpte aynı bu şekil hamiş kalan vardı okumuştum sonradanda doktor bir canlı yayınında da söylemişti hakkımızda hayırlısı bende bu ay aldım daha başlayalı 4 gün oldu inşallah olur umudum var

cok sevindim cok saglikla kucagina al inşAllah kuzum ben 1 aydir istanbulda ailemin yanindayim 2 gune kadar nasip olursa gidecgim inşallah eşim nasil olduysa randevü bakmis sperm testi vermek icin banada amh testi icin randevu almami istedi ben şok tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…