Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Merhaba arkadaşlar bende bu ay mfk deniyorum ancak takviyeleri kullanmadan ( yurt dışında olduğum icin)
Böyle yapan var mı
Sadece vitamin takviyesi kullanıyorum

Valla canım benm düzenm bozuldu ve kıllandım baya nıye bılmıyorum
duzunen bozulmasini doktor gelisme olarakmi görüyormuş yanlid olmasin olumlu konusmus yani. Allah Allah ya killanma yaptigini ilk defa senden duydum

ne adet dongum bozuldu ne hamile kalabildim ama akintim cok olurdu azalma oldu hatta yok oldu diyebilirim. kizlar varmi hamile kalan ya
Düzenin bozulması iyiye işaret yeni döngü oluşturuyor diyordu hoca. Ne kadar süredir kullanıyorsun ne kullanmıştın canım

Advictor günde 1 adalis günde 2 yanlışınız var canim
Canım yanlış değil zaten mantıken düşününce şöyle bir kutuda 60 kapsül varsa zaten o günde iki kullanım gerektiyor demektir çünkü bir kutu bir aylık olduğunda göre advictorda 60 kapsül olduğuna göre üstüne asistanda sabah akşam aç günde iki kapsül dedi, Adalis için bişey diyemem onu kullanmıyorum. Mesela paneca da 60 kapsül var ve oda günde 2 kapsül kullanılıyor.

Kullanım şeklini sormuştum 1 veya 2 yazılmış ondan görmemişim bende 2 devam etcem artık rabbim şifa versin hepimize inşallah

Kızlar mfkları bırakmayın sakın ben hiç pes etmedim 3. Eş paketi bittikten sonra kaldım advictor de kullanıyodum bide yumurta rezervi az olanlar athena ekleyebilir bir de işin sırrı gerçekten bol yeşillikmiş cok saglıklı beslendim ve 3-2-3-2 birebir uyun rabbim en kısa zamanda güzel haberler verin insallah

Hiç bırakır mıyız tutmuş yakalamışız mucizeyi bırakmak mümkün değil zaten bir saniye içinde oldu herşey eşime döndüm mfk ürünlerimi alsak dedim daha önce söylemiştim onada böyle böyle ürünler var olmazsa deneriz belki diye o saniye hadi alalım dedi çılgınlık gibi bir saniyede sipariş verdik asla dönmem umudum yüksek

bizde 3.ayımıza başladık ama 1 yıl geçtiği için dk klomende başladı eş paketininde desteği olacağını düşünüyorum ama bu ayıda beklesemiydik dedim kendimce boşuna klomen kullanıyormuşum gibi hissediyorum

Düzenin bozulması iyiye işaret yeni döngü oluşturuyor diyordu hoca. Ne kadar süredir kullanıyorsun ne kullanmıştın canım
genellikle bozuldu diyorlar ama benim yine tam zamaninda oldu 2 ay man women plus kullandim canim ilk ay pek degerlendiremedik ama 2. ayinda degerlendirebildik gunleri kacirmadan ama olmadi

2 ay kullandim kuzum evet uydum yani sonlarda belki kacirmisimdir ama bana yumurtladim gibi gelmedi 2. ay hic bir agrim akintim vs olmamisti çünkü
benimde 2.ayımda hiç akıntı olmadı çok şaşırdım hatta eş paketinden die düşündüm bu ayda klomene başladık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…