Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kızlar advictor şişkinlik mide bulantısı yaptı mı size? 5 gündür içiyorum iki gündür çok fena şişkinliğim var ve bugün mide bulantım da oldu hatta az önce istifra ettim advictorla bir ilgisi var mı acaba? Kapsülle beraber içiyorsunuz değil mi

Bende biraz iştahsızlık yaptı canım

Amin kuzum insallah darısı sizlerin basına olsun dua ediyorum hepinize git canım baktır değerlerine gidince benide etiketle sonuclar için ama pes etme olucak benim 1.5 seneye yakın olmadı

Geçmiş olsun canım bende dört gün gündür kullanıyorum öyle bir şişkinliğim olmadı henüz canım advictoru aç alıyorsun dimi

Ya karnım davul gibi iki gündür tok böyle şişlik anlamadım canım. Ondan mı baska bi şeyden mi karar veremedim. Bir de kapsülü ile yutuyoruz değil mi?
Kapsülü ile yutuyorsun canım sabahları aç karnına içiyorum akşamları yatmadan önce içiyorum

Kapsülü ile yutuyorsun canım sabahları aç karnına içiyorum akşamları yatmadan önce içiyorum
Aaa günde iki tane mi? Açıklama kısmında günde bir tane yazıyordu. Bugün aç karnına aldım bakalım fark edecek mi

Günde iki tane içildiğini şimdi öğrendim ben bir tane içiyordum 6 gündür
Canım sen hocaya yazmadın mı ben yazdım asistanına yönlendirdi sağolsun ve asistanı ürünler elinize ulaşınca haber verin kullanım bilgisi vereceğim dedi yazdım hepsini tek tek açıkladı sağolsun. Başka ne kullanıyorsun istersen diğerleri içinde yardımcı olayım

Ya ben yazdım hocaya canım durumumu anlattım asistanı yazdı advictor ve fodega ilk ay dedi. Ben de ürünler gelince hocanın profilinde link var ya o siteden baktım kullanım şekline orada günde bir adet yazıyor diye o şekilde aldım 5-6 gündür. Fodega günde bir tane ama değil mi ? Çok teşekkür ederim canım yardımın için

Evet canım fodega günde bir tane aç yok farketmiyor Ne demek canım birbirimize destek olmak paylaşmak İçin buradayız

Bende advictoru bşr tane sadece akşam içiyordum bilmıyorudm iyi oldu öğrendiğim bide detox sirkeyi de duydum içeriği bitki fln alıp kullanıp memnun kalan oldu mı acaba

Bu ay biz de eş paketine başladıkkk
Her gün yürüyüş te yapıyoruz.. İnanıyorum bu ay olmasa bile yakındır.. 3 ay pes etmeden sabırla devam edeceğim. Hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…