Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Canım benimde hiç çocuğum yok..aşılamaya hazırlanıyordum..34 yaşımdayım..ama inandım ben..dua etdim.İn şa Allah seninde olur canım.
Ne güzel sağlıkla kucağınıza da alırsınız inş değerleriniz iyi inş burdan güzel haberler veririz

Bizim de genetiğimizde yok canım bir tane sağlıklı göz aydınlıkla çocuğum olsun başka bir şey istemiyorum Allah karnımızı kucağımızı doldursun

Merhaba panacea elinde olan birisi icindekiler kisminin resmini cekip atabilir mi rica etsem, drmfkstore sayfasinda icindekiler yazmiyor da ona gore alacagim yardimci olabilir misiniz
Merhaba buyurun çekip paylaşdim

Eklentiler

• 16596899526725534182640670192268.jpg
    118,7 KB · Görüntüleme: 109
İlişki takvimi için bir arkadaş şöyle yazmıştı.3 2 3 2 demek adet bittiği gün ilişki sonra boş boş dolu boş dolu boş boş dolu boş dolu
İyi günler, Mfk doktorun asistani ile konuşdum ben adet bitiminden sonra adetin 7-10-12-15-17 günleri, pcoslar 21ci günü degerlendirmeli

Benm eşimnde öyle sperm sayısı hızlılık ve morfolojı bozuk. 3 ay olcak kullanalı 10 gün snra. Doktor bey 3 aydan snra bekleyın diyo gebelik
İnşallah olur Hamilelik olursa lütfen bana da söyleyin ben tüp bebek tedavisi gördüm özel klinikte hamile kaldım ama bebeğimi 6 haftalık kaybettim süreç çok zordu ve o gücü kendimde bulamıyorum bir daha. Böyle doğal şeylerle oluyorsa hepimiz için harika olur

Mutlaka yazarım sizde yazın belki erkenden olur belli mi olur. Çok geçmş olsun. Bir daha yaşamazsınz böyle bişey inşllh. Benimde kızım tüp bebekle oldu. Tabiki kolay gibi gelsede o zmn aynı ilaçlar aynı süreç banada çok zor gelıyor şuan.Rabbm doğal yoldan nasıp etsin inşllah hepimize

Amin amin bu süreçten geçen anlar neler yaşandığını. Umarım herşey gönlünüzce olur

Merhaba canım hamileliğin hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…