Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

canim merhaba ne zamandir giremiyorum buraya bebisin gelmis sonunda nasil oldu anlat neler yaptin
Merhaba canım kuzum biliyosunki ilk eş paketi kullandık olmadı 2. Eş paketi artı olarak advictor ekledim olmadı bu arada gynoseed jel de kullandım pes etmedim sonuncuyu da kullancam ddim 3. Eş paketi kullandım artı advictor devam ediyordum bir de athena ekledim yumurta rezervi ve kaliteli yumurtlama için ve o ay ben calıstıgım için hazır gıdalar cok yerdik biraz da et ağırlıklıydık bu ay ful yeşillik yedik iki kere et yedik roka maydonoz dere otu nane göbek yeşil sogan avakado tükettim çok şükür sonunda oldu rabbim sizlere de en yakın zamanda nasip etsin insallah

Merhaba kızlar bir hafta öncesinde temel eş paketine başladık man ve woman paketinden de sipariş ettim ikinci ay için.Benim amhım düşük 0.25 eşimin testi daha yapılmadı bakalım bize iyi gelecek mi doktor bana bilgili geldi yani inş güzel haberler veririz ben biraz umutsuzum amh dan dolayı normalde tüp bebek adayıyım biraz daha erteledim

Merhaba panacea elinde olan birisi icindekiler kisminin resmini cekip atabilir mi rica etsem, drmfkstore sayfasinda icindekiler yazmiyor da ona gore alacagim yardimci olabilir misiniz

Advictor..Athena sipariş etmediysen et ve 3 2 3 2 yöntemle ilişkiye girin ama şaşmadan.Amh değerleride çok kızlarda yükseliyor..ama inanacaksin...

Yeşillik..kuru fasulya ve yeşil mercimek salataları.Et dedim bunları..senin evladın var..sen rahat kala bilirsin dedim
Canım mfk 3 2 3 2 göre çarşambadan sonra bugün ilişki olması lazım biz dün gece birden sonra yaptık uymuş olduk mu yoksa bugün akşam mı yapmak lazım

Canım mfk 3 2 3 2 göre çarşambadan sonra bugün ilişki olması lazım biz dün gece birden sonra yaptık uymuş olduk mu yoksa bugün akşam mı yapmak lazım
İşte yalnız..çarşambadan sonra bu gün lazımsa bu gün akşam olunmalı canım

Advictor..Athena sipariş etmediysen et ve 3 2 3 2 yöntemle ilişkiye girin ama şaşmadan.Amh değerleride çok kızlarda yükseliyor..ama inanacaksin...
Advictor pkoslular içinmiş öyle anladım athenadayı da gözden kaçırmışım gelecek ay sipariş vericem bu ay tatil bölgesine gidiyorum inş yükselir devletten rapor çıkaracağız tüp bebek için zamanı değerlendireyim dedim doğal yoldan olur belki hamile kalanlara bakıyorum umut oluyor bu konuyu insan çok takıyor çünkü bir tane bile çocuk yok ilkinin olması daha zor genetiğimizde de böyle bişey yok neden böyle oldum anlamadım

Merhaba panacea elinde olan birisi icindekiler kisminin resmini cekip atabilir mi rica etsem, drmfkstore sayfasinda icindekiler yazmiyor da ona gore alacagim yardimci olabilir misiniz

Canım benimde hiç çocuğum yok..aşılamaya hazırlanıyordum..34 yaşımdayım..ama inandım ben..dua etdim.İn şa Allah seninde olur canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…