Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Mehmet bey ikinci ayda sperm testi baktırın dıyor ama bır yandanda 3 ay dan snra etkısı olur dıyor. Oyuzdn hiç yaptırıp moral bozmasak mı dıyorum. Test örneklernde birçok kişinin düzelmiş ama 2.aydan snra

aynı şey bana da oldu aldım indirim oldu şansa bak ya indirimi görünce ben 1 aylık daha aldım. 300 küsür indirim oluyor çünkü az değil
Ben ikinci paketteyim üçüncüsü için bal karışımını mı alsam belki azosperm alırım eşimde sorun yok bende rezerv azlığı var

Panacea fodefa ve bee ekleyebilirsin canım en azından bee nin içinde saf arı sütü poleni propolis var eşinin daha da spermlerinin artmadıma yardımcı olur
Canım eşimin sperm sayısı 24 milyon doktor iyi dedi ikinci ay eş paketi kullanıyorum indirim var azosperm niçin kullanılıyor rezerv azlığı için hangisini kullanmak lazım

Canım eşimin sperm sayısı 24 milyon doktor iyi dedi ikinci ay eş paketi kullanıyorum indirim var azosperm niçin kullanılıyor rezerv azlığı için hangisini kullanmak lazım
Kuzum sperm azlıgı için kullanabilir eşin sperm sayısını artırıp daha kaliteli yapıyormus azosperm onun için

Kızlar bende 1.5 yıldır hamile kalamiyorum , ballı karışımlı eş paketi aldık umarım faydasını görürüz

11. Gün ve 12. Gün yumurtlama olduğu gün ilişki olması mı gerekiyor çatlama ne zaman oluyor
Spermler 2 3 gun canli kaliyor diyorlar yani illa o gün olmasi gerekmiyor bir gun oncesi bir gun sonrasida olabilir ama spermlerde sorun yoksa yumurtlama gunuyle birlikte bir gun oncesi yumurtlama gunu bve birgun sonrasida yapabilirsiniz. En koyu olanlar bunlarmi canım sanki eait degil gibi acaba tam olgunlasmadan catladimi

Ben ikinci defa mfk eş paketi aldıktan sonra dün doktor indirim yaptı bir günlük haplarım kaldı kargoya vermişler indirim için iade edip tekrar sipariş versem arayı açmış olur muyum
Iptal edemezmisin canim geldi geri gonder yeniden gelsin derken 1 2 haftayi bulur o ama birakir birakmazda etkisini yitirmez herhalde ya

13 gün bugün yaptım canım

Eklentiler

• 030CDE13-7E3E-4C07-A5BE-5D214101AC6F.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 85
Kızlar selam öncelikle Rabbim isteyen herkese Anne Baba kolayı nasip eylesin inşallah Amin 1 yıldır evliyim belki erken diyeceksiniz ama yaşım 27 eşim 32 yaşında korunma olmadı hiç çocuğumuz olmuyor eşimde bende hiç bir problem yok bende farklı bir şehire gelin oldum ailem burda yok ve aşırı derecede çocuk isteğim var mfk yönteminden hangisi etkili macun mu yoksa hap olan paket mi ?

Ben ikinci paketteyim üçüncüsü için bal karışımını mı alsam belki azosperm alırım eşimde sorun yok bende rezerv azlığı var
bence değiştirme canım aynı paketten 3 ü tamamla derim kendimce. Azoperm eşin için zaten, sorun yoksa hiç alma

bence değiştirme canım aynı paketten 3 ü tamamla derim kendimce. Azoperm eşin için zaten, sorun yoksa hiç alma
Eşimin sorunu yok bazıları 24 milyon sperme az diyor doktor iyi dedi öyle yaparım mayısta bal karışımı fodega kullandım haziranda eş paketi kullandık inşallah bu ay hamile kalırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…