Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Bende bu ay ekledim advictoru eşnpaketiyle bakalım nolcak merakla bekliyorum

Bende bu ay ekledim advictoru eşnpaketiyle bakalım nolcak merakla bekliyorum
İnşllah güzel haberler alırısnız inanıyorum. Benimki muallak eşimin düzelme ihtimali yok gibi gelıyor eşimde sorun olmasa daha ümitli olurdum ama malesef. Buda intihan Rabbimden. Kabulüm

İnşllah güzel haberler alırısnız inanıyorum. Benimki muallak eşimin düzelme ihtimali yok gibi gelıyor eşimde sorun olmasa daha ümitli olurdum ama malesef. Buda intihan Rabbimden. Kabulüm
Canım hiç belli olmaz ole düşünme bizde hiçbir problem yokken sebebsiz olmuyo 1 senedir o yüzden umut kesilmez bekleyelim güzel haberler alıcaz insallah

Yumurtlaması erken olan var mı kızlar? 14 15. Gunler oluyordu, 2 aydır 11. 12.gun oluyor..

Ben macun olandan aldim hap dahami etkili acaba ya tereddütte kaldim genellikle kalanlar bu hap olan es paketiyle kalıyor
Biz de mfk eş paketi kullanıyoruz ballı karışımı kullanmadım ufak farklar var 3. Aydayız ben de çikolata kisti de olduğu için advictor da kullandım ek olarak ve sol yumurtalığım da çalısmaya başladı bu sayede. Her ay sağdan çatlıyordu Allah’ın izni ile güzel haber bekliyoruz hepimiz Allahım yardımcımız olsun

İnsallah alalım artık benimde 2 ayım beklemedeyim

Yumurtlaması erken olan var mı kızlar? 14 15. Gunler oluyordu, 2 aydır 11. 12.gun oluyor..
Merhaba canim benimde 14 ve 15. Gunler oluyordu ama 16. Gunumdeyim bu sefer akinti felanda yok ya gec yumurtlayacagim ya da bu ay yumurtlama gormeyecegim

İnşAllah canim bende bir sey varmi varsa ne var hic bilmiyorum onun icin advictor felan almadim. En son hormon testi verdim birde ultrasonla bakildi cok iyi demisti amh teatide istedi birde esimden sperm testi ama maalesef ben uzak yerde yapildigi icin gidemedim esimde gitmeyi kabul etmedigi icin baktirmadi

Merhaba canim benimde 14 ve 15. Gunler oluyordu ama 16. Gunumdeyim bu sefer akinti felanda yok ya gec yumurtlayacagim ya da bu ay yumurtlama gormeyecegim
Gecikmeler olunca adet sokturucu kullanmayın dıyor, demekki herkesi farklı etkiliyor

Kızlar lekelenme basladı sökülürüm bugün yarın daha 4 gün vardıya erken geliyo anlamadım morelim bozuldu 2. Eş paketimdi Hiresa

Erken yumurtlama olduysa adet erken geliyor
Benimde 2.ay eş paketi negatif adetim 5gün gecikti ama test -
Olabilir canım aksama sökülürüm ztn kesin son kez sipariş vericem sonlara doğru biraz artırmıstım ilaçlardan onları regliyken kullanayım ilaçlar gelene kadar yeter belki senin geç döllenmedir canım yumurtlama ne zaman görmüştün hatırlıyomsn

Yumurtlama takip etmiyorum canım akıntı da olmadı sanırım ama sağlı sollu iğne batması gibi şeyler yaşadım adet günümden önce
Gecikmenin 3.günü akşam test yaptım negatif gördüm bugün 5.gün gelmezse yarın sabah test yapıp yine negatif görcem biliyorum çünkü benim yum hep erken olur genelde 10 11 12.gün falan
Bu kez kendime womanplus ve advictor söylcem sadece
İlaçlardan arttı eşim de öyle devam edecek
Zaten ilaçların etkisi bi anda kaybolmaz
Bu son mfk ayı benim için bu sefer de karışım deneyeyim dedim 2 ay hap içtim diye

Karısım konusunda kararsızım ben ya plus olmadan önce karısım da kullanmıstık biz bize fayda etmemişti ilaçlar sayesinde soldada yumurtlamıstım gene son bakalım advictor de var ztn evde ztn doktor 3 ay kullanın diyor kuzum

Bende başta karışım kullansaydım sonra ilaçlardan devam ederdim ama 2 ay ilaç kullandım ya biraz darlandım zaten karışımda ilaçların içeriği de var bide onu deneyeyim dedim
Hatta bi ara clife almayı bile düşündüm sonra vazgeçtim 1.5 sene oldu denemediğim şey kalmadı artık doktorsal şeylere adım atıcaz bu ay da olmazsa

Kızlar lekelenme basladı sökülürüm bugün yarın daha 4 gün vardıya erken geliyo anlamadım morelim bozuldu 2. Eş paketimdi Hiresa
Eşinde kullanıyo muydu canım takviyeleri. Hayırlısı inşllah olucaktır 3 aydan snra. Benmde tüm adet belirtilerim var günlerdir çok agrım oluyo. Gecede agrım oldu hep. Gece üşüme snra ateş basması hepsini yaşıyorum. Geç yumurtam çatladıgı için adeti geç beklıyorum aslında normlde günüm bugün.

Evet canım birlikte kullanıyorduk problemimiz de yok sebebsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…