🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Selamlar, ben şimdi hemen gebelik istemiyordum. Genetik testlerini bekleyecektim. Ama 27 Nisan takvime göre yumurtlama ve yüksek gebelik ihtimali zamanıydı. Eşim bir salaklık yaptı. En erken ne zaman kan tahlilinde çıkar döllenme varsa? Rahim filmi de çekilecek. Bebek varsa riske atmak istemiyorum.

Test yapmayı düşünüyormusunnnn🥹🥹🥹
Canım dün işten gelince yaptım aslında ilk idrarı bekleyemedim. İki farklı marka test almıştım birinde silik çizgi çıktı ilk 5 dakikada öbüründe hiçbir şey çıkmadı. Çizgi çıkan b-good marka çıkmayan da Al Bi. Ben de o yüzden güvenemedim. Bugün sipariş verdiğim Laboquickler gelecekti ama 1 Mayıs olduğu için gelemeyecek galiba😅 Kan ver diyceksin şimdi ama özel hastaneler o kadar terski yaşadığımız yere. Öyle bekliyorum işte birkaç gün daha geçsin diye:)

Selamlar, ben şimdi hemen gebelik istemiyordum. Genetik testlerini bekleyecektim. Ama 27 Nisan takvime göre yumurtlama ve yüksek gebelik ihtimali zamanıydı. Eşim bir salaklık yaptı. En erken ne zaman kan tahlilinde çıkar döllenme varsa? Rahim filmi de çekilecek. Bebek varsa riske atmak istemiyorum.
10-12 gün sonra çıkabilir.

Kızlarrr doktor gittim adetin ikinci günü, rahim kalınlığı normal, kist yok, yumurtalıklar iyi görünüyor dedi hormon testi şu şekilde bilgisi olan yorumlarsa sevinirim, femara ve folbiotic verdi ama femara yan etki yapar mı bilemedim

Eklentiler

• IMG_5664.jpeg
    IMG_5664.jpeg
    116,7 KB · Görüntüleme: 53
Kızlarrr doktor gittim adetin ikinci günü, rahim kalınlığı normal, kist yok, yumurtalıklar iyi görünüyor dedi hormon testi şu şekilde bilgisi olan yorumlarsa sevinirim, femara ve folbiotic verdi ama femara yan etki yapar mı bilemedim
Femaranın yan etkisi yok okuduklarıma göre başka topiğe de yazmışsınız galiba. Ama insan bünyesi tabi fakat yan etki yapan klomen kist yapıyormuş

Femaranın yan etkisi yok okuduklarıma göre başka topiğe de yazmışsınız galiba. Ama insan bünyesi tabi fakat yan etki yapan klomen kist yapıyormuş
Evet tabi herkese göre değişir ama bazıları çok bariz ve genelde herkese yaptığı için bi sormak istedim, çok teşekkür ederim🙏

Evet tabi herkese göre değişir ama bazıları çok bariz ve genelde herkese yaptığı için bi sormak istedim, çok teşekkür ederim🙏
Klomen daha sıkıntılı yan etki konusunda içiniz ferah olsun bu ay sonuc elde edemezsem öbür ay bende femara isteyeceğim, rica ederim

HANIMLAR SAT VE BATLARI LÜTFEN ÖZELDEN ATARMISINIZ DİĞER TÜRLÜ KAÇIRABİLİYORUM🥰
Evetttt hanımlar normalde nisan mayıs topiğim vardı küçük bir ceza aldığım için kapanmıştı hesabım ama geri döndüm 🥰 biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰

🍀 İSİM🍀🍀SAT🍀🍀BAT🍀🍀🤰🍀
@Orangegreysky🧿🤰🧿
@tatluboncuk18 Nisan
@Psrk4126 Mart25 Nisan
@matogretmeni31 Mart26 Nisan
@CinnamonQueen30 Mart30 Nisan
@2kediannesi27 Mart1 Mayıs
@bahari bekliyorum5 Nisan1 Mayıs
@Sofiasofia20 Mart1 Mayıs
@elaceyda4 Nisan2 Mayıs
@kubradar4 Nisan2 Mayıs🧿🤰🧿
@burcak297 Nisan3 Mayıs
Sipser Sipser 5 Nisan3 Mayıs
@nyxnyx4 Nisan3 Mayıs
@gecemavisiiii6 Nisan4 Mayıs
duskapani duskapani 9 Nisan5 Mayıs
@yagmurkardelenn10 Nisan5 Mayıs
@Evelynn12 Nisan8 Mayıs
@Smy999 Nisan9 Mayıs
@nurella067 Nisan10 Mayıs
@vanilya8511 Nisan10 Mayıs
@defne959 Nisan11 Mayıs
@brcubrcu010112 Nisan11 Mayıs
@rabianizzz13 Nisan12 Mayıs
@Merveeee5714 Nisan13 Mayıs
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 18 Nisan13 Mayıs
@Nrarslnn10 Nisan13 Mayıs
@Candy777713 Nisan13 Mayıs
B bernaad 19 Nisan15 Mayıs
@syda898819 Nisan15 Mayıs
@alyanil24 Nisan16 Mayıs
@tufiberry16 Nisan16 Mayıs
@sureyyazeynp23 Nisan18 Mayıs
@blackkdahlia26 Nisan21 Mayıs
@simsim50721 Nisan21 Mayıs
Zumruduanka96 Zumruduanka96 24 Nisan24 Mayıs
Pamlok Pamlok 30 Nisan25 Mayıs
@gardenya2124 Nisan26 Mayıs
@1992izm30 Nisan26 Mayıs
@beray126 Nisan25 Mayıs
@bestemilka25 Nisan30 mayıs
@cakilhanim30 Nisan3 Haziran
Sat 26 mart bat 24 nisan

Kuzular @Merveeee57 B bernaad Zumruduanka96 Zumruduanka96 @benaroz napiosunuz? Ozledim sizi ya🥰🥰🥰 edosumun ( edahandro edahandro ) haberi cok mutlu etti bugun beni. Bu vesileyle size de yazayim dedim. Güncel yeni topigi de bulmusken hem bir hayirli olsun diyeyim. Hem de hal hatir sorayim dedim. Ayni bomba haberi en kisa zamanda sizlerden bekliyorum🥰🥰🥰 ben de sayfadan biraz uzak kaldim. Her zaman yazamiyorum. Ama unutmadim da sizi hep aklimdasiniz🤩
Ahh canım simurgggg çok özledim senii 🥹
Minnoşumuz da sen de iyisiniz şükür zaman hızlı geçiyor minişini sağlıkla kucağına aldığının haberini de dört gözle bekliyorum 😍🙏🏻
Edoşumuz yolu açtı inşallah arkanızdan teker teker gelcez 😍❤️

Amiiinn arkandan gelcez edoşum 😍❤️🙏🏻
Uzun zamandır girmiyordum nasılsınız iyisiniz dimi kuzuşum 👶🏻🤰🏻🥹😍
Canım benim pazartesi çok kanamam oldu. Şükür kese iyi dediler. Sorun yok dediler. Cuma kontrol var onu bekliyorum. Diken üstündeyim yani. Baya korktum. Sen nasılsın? Napıyorsun bu ay?

X