🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Kayboldun kız arstma kendini. Ben topiclere çok yazmıyorum son zamanlarda öyle kendi kendime takılıyorum. Senden naber nasıl gidiyor
Ben bu ay yok oldum. İşe girdim koşturdum derken bir baktım bugün regle 4 gün kalmış bakayım dedim buraya

Ben bu ay yok oldum. İşe girdim koşturdum derken bir baktım bugün regle 4 gün kalmış bakayım dedim buraya
İyi yapmışsın kuzum bakarsın yeni işin uğurlu gelir işle beraber bebişte gelivermiş. Burda çok gördük yok efendim taşındım, yok ben işe girdim, yok şehir dışına çıktım bebek hiiiiiiiç aklımda yoktu meğer hamileymişim hahaha diyenleri 😂

İyi yapmışsın kuzum bakarsın yeni işin uğurlu gelir işle beraber bebişte gelivermiş. Burda çok gördük yok efendim taşındım, yok ben işe girdim, yok şehir dışına çıktım bebek hiiiiiiiç aklımda yoktu meğer hamileymişim hahaha diyenleri 😂
Bakalım kuzum Rabbim bilir doğru zamanını 🤍🙏🏻

umutlar bi sonraki aya kaldı ekleyin demiştim ama hasta oldum. Tekrar ekler misiniz? Sat 26 Nisan, bat 25 Mayıs. Siz nasılsınız?
Kısmet kuzum bu ay benimde olmadı batlar yakın benimde 24 ünde bakalım inşallah artık güzel haber alırız 🥰

Yok canım ovüyle yumurtlama kanaması oldu iki gün. Kanamanın hemen ardından yumurtlama akıntısı oldu ve ağrı ordan anladım ben. Çoğu kişide yumurtlama akıntısı geldikten 2-3 gün sonra oluyor yumurtlama ama benim geldiği gün oluyor oyüzden anlayabiliyorum
Anladım kuzum evet benimde öyle önce akıntı bikaç gün sonra çatlar

Anladım, estağfirullah birbirimize sora sora araştıra araştıra öğreniyoruz hep birlikte☺️ Ben de geçen hafta muayene oldum yumurtlamadan 3 gün sonraydı. Doktorum bir şey gördü ama polip mi rahim kalınlaştığı için mi öyle görünüyor emin olamadı adetin 4. günü tekrar bakalım dedi. Eğer polipse gördüğü şey hemen aldırsam diye düşündüm ben de şimdi eğer bebek olmazsa her ay ona bağlayacağım ve stres yapacağım çünkü. Gerçi google’da da 2 cm’den küçük polipler gebeliğe engel olmaz diyor bilemedim vallahi. Kafam karıştı şimdi:)
Benim bir tane 1.7 cm polip vardı ara kanamam çok olduğu için gebeliğe engel olur dedi doktor ve aldırdım. Günü birlik bir işlem hiçbir ağrı sızı dikiş yok ilk operasyonum olduğu için anesteziden çok korkuyordum ama onda da korkacak birşey yokmuş

İyi valla aşkım bende aynı regli bitti bugün denemelere yavaştan yarın başlıcam 💪sayılı gün çabukkkk geçer ki ben bu ay senden pozitif alacağımıza çok inanıyorum 🥹🥹🥹
Bacım allah güç kuvvet versin iki üç gündür cok ypruldum valla 🙈😅 biz senle en son topiği beraber kapatıp analara geçicez ben de öyle hissediyorum 😅 aklıma gelen de başıma gelir genelde. Benim umudum yok kendimden bidahaki aya femara isticem diye programladım bile kendimi. Klomensiz iki üç yumurtam oluşurdu. Şimdi bi tane anca olmuş aşkım nasip kısmet

Bacım allah güç kuvvet versin iki üç gündür cok ypruldum valla 🙈😅 biz senle en son topiği beraber kapatıp analara geçicez ben de öyle hissediyorum 😅 aklıma gelen de başıma gelir genelde. Benim umudum yok kendimden bidahaki aya femara isticem diye programladım bile kendimi. Klomensiz iki üç yumurtam oluşurdu. Şimdi bi tane anca olmuş aşkım nasip kısmet
Ohhh senin hislerini seveyim bal damlıyor ağzından ballll 🥰🥰 umut yitirmek yokkk

X