🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Kuzucum ovulasyon ile deneyenleri okuyorum ya ilk aydan ya da ikinci aydan hamile kalmış çoğu. Bende neden olmuyor diye kafaya takip duruyorum böyle olunca. Ama çok haklısın hemen olsa keşke..
4 aydır ovulasyon testiyle deniyorum daha olmadı ovulasyon testi ihtimali arttırıyor sadece

Bugün doktora da gittim ben neden olmuyor diye işte hormon testleri yaptı bana, sonuclardan sonra tekrar konuşcaz ovulasyon testleri ıcın de sorucam ogrendıklerımı de gelip anlatırım yine burda da ama sıkıntı yapma. ben sunu ögrendim bu süreçte öyle ıstedıgınde hemen olmuyormuş :))
Çok naziksin : )) tamamdır öğrendiklerini bize de söyle. O kadar çok kişi bilgiye aç ki burada herkesin kafasında bir sürü soru var. Çok teşekkür ediyorum kuzucum ilgine.

Bu ara ben bir kere gebe kaldım hem de ilk denemede ama kalbi durdu kürtaj oldum. Yani ilk başta şanslıydım çabuk elde ettim ama çabukta kaybettim, nasip her şey tabii.

Yavaş yavaş akıllanıyoruz. Bende adete on gün kala 15 tane test alıyordum bu ay vazgeçtim gecikme olursa alırım
Bende gecikme yaşarsam yapıcam. Gerçekten akıllandık. Giden paraya yazık yahu. Yap çöpe at yap çöpe at. Bıraktım. Eczaneden 1 kere aldım 4 gün kala yaptım. Eczaneci de hemen kaliteli olan en pahalı erken gebelik testini veriyordu dedim yok yok ucuz bir şey verin. Hala onu okutuyor. 6 gün öncesine kadar olan var ya dedim onu istemiyorum 😂😂

Bende gecikme yaşarsam yapıcam. Gerçekten akıllandık. Giden paraya yazık yahu. Yap çöpe at yap çöpe at. Bıraktım. Eczaneden 1 kere aldım 4 gün kala yaptım. Eczaneci de hemen kaliteli olan en pahalı erken gebelik testini veriyordu dedim yok yok ucuz bir şey verin. Hala onu okutuyor. 6 gün öncesine kadar olan var ya dedim onu istemiyorum 😂😂
Haha valla ya boşa para saçıyoruz halbuki adeti beklesek anlıycaz anyayı konyayı

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-30-19-33-40-242_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-30-19-33-40-242_com.miui.gallery.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_2024-04-30-19-31-23-065_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-30-19-31-23-065_com.miui.gallery.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 52
Var gibi de yok gibi de. 10. Dakikaydı. Erken gebelikte 5 dakikadan sonrasını ciddiye almayın da diyorlar o yüzden beklicem😂
Test awox marka mı. O hiç bir şey çıkartmıyor yoksa eğer. aşırı dikkatli baktım yapa yapa artık çok incelediğim için bi gölge var gibi gördüm bende 😁 ama yinede tabi adet gününü beklemek lazım hayırlısı olsun

Test awox marka mı. O hiç bir şey çıkartmıyor yoksa eğer. aşırı dikkatli baktım yapa yapa artık çok incelediğim için bi gölge var gibi gördüm bende 😁 ama yinede tabi adet gününü beklemek lazım hayırlısı olsun
Evet test awox marka. İlk kez bu markayı kullandım. Böyle bende hafif gölge gördüm. Ama beklemek istiyorum 2 gün kaldı 🥰

Eklentiler

• IMG-20240430-WA0040.jpg
    IMG-20240430-WA0040.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba kızlar adetim dün bitti hemen geldim çünkü Ovalüsyon a başladım tekrar dün ve ben şok bugün yumurtlama gördüm adetim dün bitmişti şaşırma sebebim ben 3 ay önce histeroskopi ameliyatı oldu. T rahimden dolayı ve onun öncesinde ben bir ay yumurtlama görürken diğer ay görmezdim ki yumurtlamam hep adetten 25 hün 35 gün bazen 45 gün sonra olurdu adet düzensizliğimde vardı ameliyatı olduktan sonra adetim düzene girdi ama miktarı baya arttı rahatsız edecek kadar normal dendi ve ameliyattan sonra 2 ay korunmuştuk Nisan adetiyle denemelere başladık ve yumurtlama görüp değerlendirdim tutmadı adet oldum ve şimdi tekrar yumurtlama yani aranızda yaşayan varmı merak ettim ameliyat sonrası hem adet düzene girdi hemde yumurtlamam erken olmaya başladı sevineyimmi bilemedim 😂
AdChoices
ADVERTISING​

Kızlar bana bir cevap yazarsanız sevinirim birde 3 4 gündür gribim antibiyotik alıyorum bugün yumurtlama gördüm sizce antibiyotik bırakmalımıyım bilemedim

Kızlar, yukarlarda da yazmıştım, bizim ilk deneme ayımız bu ay. Takvime göre yumurtlama Pazar günüydü, dün ve bugün sol göğsümde fazlaca bir ağrı var, adet dönemine yakın olan ağrıdan daha yoğun, ama yalnızca bir göğsümde, bu normal mi acaba?

X