Lütfen bana akıl verin yardım edin lütfeen. :( şişmanım.

Herbalife i tavsiye eden bendim. :)
Soyle bisey var , ne yapilirsa yapilsin kilo verildikten sonra cok yenilirse illaki ki alinir.
Ben kendimden biliyorum.
Sadece Shake icerek kilo verdim ve geri kilo alma gibi bir durumum olmadi.
Cunku midem kuculdu ve eskisi gibi cok abur cubur yemiyorum.
Ustelik bu zamana kadar Shake ten sikayetci olan gormedim.
Turk Kalp Vakfi ve bir cok doktor destekliyor.
:)

Hersey birden olmaz gunde 1 ekmek yiyosan ertesi gun yarim ekmek 1 tatli kasigi seker atiyosan caya 1 cay kasigi at cnm boyle boyle azaltarak bi bakmissin kilo vermis heveslenmis veeeee zayif olucaksin

yakın zamanda ben de düşünmüştüm shake içmeyi fakat öncesinde internette araştırma yaptım derinlemesine ve bir iki memnun olan gördüysem onlarca yüzlerce kötü örnek ve yorum okudum. sonrasında vazgeçtim tabi. benimkisi tavsiye, konu sahibi ve herbalife shake kullanmak isteyen arkadaşlar önce iyi bir araştırmanızı tavsiye ederim sonrasını siz karar verirsiniz

Son düzenleme:
mide kuculltme ameliyatı ol dicektim ama kilon 75 cok da degil...yani diyetle 20 kilo vermek en fazla 1 yılnı alır ayda 2kilo ne ki..tamamen senin iraden bu bogazını tutucaksın ya yemekler ya o elbiseler..

mide kuculltme ameliyatı ol dicektim ama kilon 75 cok da degil...yani diyetle 20 kilo vermek en fazla 1 yılnı alır ayda 2kilo ne ki..tamamen senin iraden bu bogazını tutucaksın ya yemekler ya o elbiseler..

1 yılmı okadar çokmu ben 2 ayda veririm diye düşünüyorum :44: tabiki de elbiseler renkli şıkır şıkır

1 yılmı okadar çokmu ben 2 ayda veririm diye düşünüyorum :44: tabiki de elbiseler renkli şıkır şıkır

ya tabi verirsin ama zamana yay ac kalma hadi 6 ayda ver spor yap sarkma sacın dokulmesin acele edersen bunyen bozulur yavas verilirse kalıcı olur..inş.basarırsın yasın genc sanırım metabolizman hızlıdır..

Tabiki de her urun hakkinda kotu yorum olabilir.
Ama hani kendim kullandim ve hic bir yan etkisini gormedim.
Ustelik sindirim ve bosaltim konusunda cok rahatladim.
Arkadasta kilo konusunda sikintili olunca tavsiye ediyim dedim. :)

Tabiki de her urun hakkinda kotu yorum olabilir.
Ama hani kendim kullandim ve hic bir yan etkisini gormedim.
Ustelik sindirim ve bosaltim konusunda cok rahatladim.
Arkadasta kilo konusunda sikintili olunca tavsiye ediyim dedim. :)

tabi ki herkeste farklı etkisi olur her ürünün :) siz de işe yaramasına çok sevindim

söyliyim ozman herbalife shake diye diyet içecek varmış , onaylıymış zararıda yokmuş arkadaş onu sabah akşam içerek baya kilo vermiş denemek lazım ilk iş o içecegi bulup alıcam :)

yem olma herbalifeye milyarlarımı yedi bitirdi..o arkadaş kimse satışını yapıyodur kesin.aman uzak dur...

işte burdayım senin aradign benim takil bana hayatn mükemmel olacak 8 ayda 40kg verdm 160 evet yanlis duymadin 160kg dan su an 120 ye düstm diyet basari öykülernde beni bulursun hıc bi diyet listesine ihtiyacin yok sadece KARARLI OL o herseye yetiyo

Beden kitle indeksi 30'un üstünde üstelik daha 22 yaşında olan bir kıza fazla kilolu değilsin demek pek gerçekçi olmuyor. Bir defa öncelikle sağlığın için zayıflamalısın. Bence erkek arkadaşını postala ve kilo vermeye bak. Sevgilini çok eleştirmek istemiyorum çünkü erkekler böyledir. Onlar görünüşe biz sözlere tav oluruz.
Yaklaşık 20 kilo vermen lazım. Ama öncelikle. bki ni 25'in altına düşürmek olsun hedefin. Yani 61-62 olmaya çalış. Sonrası ikinci hedefin olsun. Kilo almak kolay vermek zordur. Zamana yay, pes etme. Kendine 1 sene gibi geniş bir zaman ver. Öyle çabucak olmayacağını kabullen. Sağlıklı beslen, spor yap. Açık havada yürüyüş ve evde pilatesi öneririm. Asıl önemlisi de verdiğini korumaya bak. Kolay gelsin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hiiiç burada vakit kaybetme.. bak kk nın diyet ve spor sayfalarını karıştır çok faydalı ve sana göre diyet,egzersiz,motivasyon herşeyi bulacaksın.senin durumunda,senden daha fazla olup başarıya ulaşan insanlar var. haydi koş oraya

Guzel olmak icin illaki zayif ve ya kilolu olmaliyim diye bi sey yok. Kilolu bir bayan dogru giysilerle, pozitif enerjisi ve kendine guveni sayesinde guzel gozuke bilir. Ama konu saglik olunca o zaman vakit Kayb etme den spora ve diyete baslamalisin. Ilk yapacagin is ayakustu atirtirmalardan,fast food yiyeceklerden ,, rengli iceceklerden( mesela cola vs. ) uzak olmak. Daha cok enerji sarf etmek icin gidiceyin yerlere yuruyerek gitmeye ozen goster. Bi diyetisyene gitmeyi soylameme gerek yok her halda☺️.

Womanly

Bu arada sakın herballife işine bulaşma yalan dolan onlar..birkaç sene önce kullandım daha eskden de dedemin dahi kullanmışlığı var.evet tartıya çıktığın zaman kilo vermiş gibi görünüyosun ama o verdiğin şey yağ değil vücudundaki suyu atıyo resmen sen de kilo verdim sanıyosun.sarkmalar da cabası.hoop bırakınca fazlasıyla geri alıyosun.
boşuna paranı kaptırmış olursun,sana mesaj atan kişi bu ürünün satışını yapıyor olabilir.çok satış kanalı var çünkü.

ben cesaretlendiren herkese teşekkür ederim :) sabah erken kalktım hafif bir kahvaltı yaptım. annemlerden erken kalktım kendime ayrı kahvaltı yaptım bundan sonra ayrı yiycem sofraya konan böreklerde gözüm kalmasın diye :) birazdan yürüyüşe çıkıcam kim bakarsa baksın sahilde koşucam :) spor salonunda yazılmayı düşünüyorum 2 ayda 20 kilo verme hedefim var inşallah burayada fotomu koyucam diğer zayıflayanlar gibi :) benim durumumda olanlara da cesaret olur , çok güzel zayıflayanların resimlerini gördüm bayıldım bende başarıcam bendeeee

yok ben sporla saglıklı zayıflamak istiyorum tekrar kilo almak istemiyorum. almam ozman.

Sevgilini düşünme herşeyi kendin için düşün herşeyden önce kendi sağlığın için şuan gençsiz anlamazsın ama yaş ilerledikçe sorun çıkar mesala geçenlerde kaynanam hastalandı (kendisi kilolu) mr makinasına sığmadığından mr çekilmedi ve tedavisi yapılmadı.
Bende kiloluydum şuana kadar 15 kilo verdim 6 ayda verdim aceleye getirmedim yavaş yavaş şuan 24 yaşımda 154 boy 68 kiloyum
herşeyden önce zayıflar nasıl yemek yiyor ona baktım ben her yemekten bir tabak yerken onlar bir tabağa tüm yemekleri dolduruyordu.kendine bir meşgale bul yürüme imkanın varsa yürü 1 saat yada evde aç hareketli müzik atla zıpla yemekleri öğününde ye ekmeği her öğün 1 dilim ye pirinç pilavı yeme bulgur tercih et onuda yediğin öğünde 2 yemek kaşığı ye ve yanında ekmek yeme bol bol salata ye ilk önce 1 kepçe çorba iç sonra kocaman salata ye evde olan ana yemekten 4 kaşık ye yanınada 1 dilim ekmek bir süre sonra alışıyorsun hele 500 gr bile verdiğini görünce o sevinç hiçbirşeye değişilmez.
şeker kullanma yavaş yavaş azalt kendine deki böyle mutlu değilim peki niye yiyorum ben iradesizmiyim zor zayıfladım zaten niye yiyorum de.canın pasta çeker tabağına ince bir dilim al ama bunu yediğin gün kendini kontrol et başka şeylerden kıs o hafta başka kalorili bir şey yeme.
Ben kalori sepeti diye bir site var ben ordan kalorimi takip ediyorum öyle yaparak kilo verdim
inşallah sende verirsin

sakın 2 ayda 20 kilo vericem diye hedef koyma kendine çünkü başarılacak birşey değil ancak kendini üzersin ve ayrıca hemen geri alırsın her ay maksimum 3-4 kilo ver hem kendini kasmazsın hem başarısızlığa düştüm diye kendini tekrar yemeğe vermezsin.
Sakın o ilaçlardan falan kullanma ölenler bile var.onun yerine yeşilçay iç günde 3 bardak bol bol su iç

ne güzel ya siz azimliymişsiniz maşallah bende spor salonuna yazılmak yerine eve alet aldım kondisyon bisikleti ama şimdi bir kösede duruyor öyle boş boş başlıycam spora hırs yapıp.

Canım evde spor aleti durur inan yapamazsın ya spora yazıl ya da yürüyüş yap evde çok zor..birde Leslie sension walk at home var youtubeda onlardan yap ,Spor olmazsa gerçekten zor

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…