Lütfen bana akıl verin yardım edin lütfeen. :( şişmanım.

Salla sevgilini guzelim saglikli ol oncee ohoooo ne sevgililer gelip gececek daha elini sallasan ellisi olacak bak gor ama saglik oylemi gittimi geri gelmez kilo kalp tansiyon seker hastaliklarinin tetikcisi kendin icin bugun birsey yap yag seker unu sil al eline yogurt aksami oyle atlat
Meyveye fazla yuklenme ondada
Seker var

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok haklısınız onları yemenin sonu yokki, 75 e kadar çıktım beni gören ahlayıp vahlıyor sanki veremliymişim gibi :KK43: bayram bana zehir oldu biliyorum bu benım suçum yedim sonra da çilesini cekiyorum :KK43: ilk sevgilim zaten ama 22 yaşıma kadar hiç sevildigimi hissetmedim askerden izne geldiginde benle çok görüşmedi diye trip attım okadar azarladım hiç oralı olmadı bile , bir dilim karpuz yedim daha da yemedim bugunden başladım diyet yiyecekleri pişircem kendime.

artık hazırım kilo vermeye ömür geçiyor ben şismanım diye hiçbişey yapamıyorum sevgilime trip bile atamıyorum naz bile yapamıyorum , umursanmıyorum çünkü herşey zayıflara güzel :KK43:

Canım benim sıkma canını
Bu şekilde nasıl bir şeyse daha da çok yemek yemek istiyorsun
Ama ne hikmetse aç değilsin
Canın sıkıldıkça dolabı açıyorsun vb. şeyler
Ben de daha önce yaşadım.
Kendine acımayı bırak ve hırslan...

Şu adama da hala sevgilim mi diyorsun? Seni acıtan, senin dış görünüşüne göre sana değer veren :KK20:
Gitsin o baktığı kızlara yapışsın...
Bir an önce onu bırak askerdeyken bu ona çok koyar.
Geldiğinde kilo da vermiş ol...
Sen de onun yüzüne bakma..

Sen kiloyu kafana çok takmışsın. Dışarda ki insanlar belki gözlerin çok güzel, belki saçların çok güzel ne bileyim artı şekilde sana bakarlarken, sende ki negatif düşünce yüzünden öyle algılayıp kendini aşağılıyorsundur. Sakın yapma :KK20:

Valla benim bir arkadaşım var 120 kg var sanırım. Bir sevgilisi var kardeşim olsun su gibi çocuk ve o kızı deli gibi sever.

Aşk meşk kilo ile olmaz

Sağlığını düşün ve gerisi elbet olur :KK16:

bence bunun tek çözümü YEMEMEK
bana herkes çok zayıfsın falan der 42 kiloyum (o da çok kötü bir şey)
benim pek iştahım yoktur, yemeğe düşkün değilimdir.
az yerim tamamen doymam yemekten kalktığımda
yağlı yemem, abur cubur sevmem ve yemem. tatlı yemem. sadece sütlü tatlılar ve dondurma. o da haftada 2 kere falan.
ve çok yavaş yerim. mesela benim en kısa yemeğim yarım saat sürer.
kahvaltıyı çok iyi yaparım.
öğlen ve akşam hafif yerim.
ben bunları kilo almamak için kasten yapmıyorum, hayat tarzım böyle. küçüklükten beri böyleydi. herhangi bir sağlık sorunum, vitamin ya da demir eksikliğim yok.
yiyeceklerine dikkat etmelisin.

süper bence ben 42 kilo olsam keşke hiç bence zayıfsınız diyenlere bakmayın çok iyi :) hayat tarzınız çok iyiymiş benımde hedefim böyle bir hayat tarzına sahip olmak çok imrendim size :KK16:

Canım benim sıkma canını
Bu şekilde nasıl bir şeyse daha da çok yemek yemek istiyorsun
Ama ne hikmetse aç değilsin
Canın sıkıldıkça dolabı açıyorsun vb. şeyler
Ben de daha önce yaşadım.
Kendine acımayı bırak ve hırslan...

Şu adama da hala sevgilim mi diyorsun? Seni acıtan, senin dış görünüşüne göre sana değer veren :KK20:
Gitsin o baktığı kızlara yapışsın...
Bir an önce onu bırak askerdeyken bu ona çok koyar.
Geldiğinde kilo da vermiş ol...
Sen de onun yüzüne bakma..

Sen kiloyu kafana çok takmışsın. Dışarda ki insanlar belki gözlerin çok güzel, belki saçların çok güzel ne bileyim artı şekilde sana bakarlarken, sende ki negatif düşünce yüzünden öyle algılayıp kendini aşağılıyorsundur. Sakın yapma :KK20:

Valla benim bir arkadaşım var 120 kg var sanırım. Bir sevgilisi var kardeşim olsun su gibi çocuk ve o kızı deli gibi sever.

Aşk meşk kilo ile olmaz

Sağlığını düşün ve gerisi elbet olur :KK16:

aslında zayıflamak istememim büyük sebebi sevgilim :KK17: tabi deger etkenlerde var her istediğimi giymek gibi ama o daha çok koyuyor bana benle hiç ilgilenmemesi düğüne gidiyorum dediğimde zaten bana kimse bakmayacagını bildiği için hiç kıskanmaz beni bunları düşünüp düşünüp bunalıma giriyorum . bana çatmadı malesef kilolu halımle beni öyle çok seven hemde yakıısıklı biri :) sanırım şans işi bende sansızım bu konu da demekki :44:

Boğazını tutmadan kilo ve-re-mez-sin..
Boğazını tut derken aç kal demiyorum; belli yemek yemek saatlerin olsun, ara öğünler ye, sağlıksız beslenme
Abur cuburu çıkar hayatından, ekmeği mesela cok yiyorsan kahvaltıda 1 dilim kepekle sınırla, beyaz un mümkün oldugunda tüketme, eğer tüketirsen ertesi gün daha hafif beslen
bol bol yürüyüş yap, hem rahatlatır hem kilo verdirir, tempolu yap ama..
ama öncelikle bi diyetisyene git, gerçekten azmederek git ama, sana verdiği diyet listesine harfiyen uy, bak göreceksin 1-2 hafta içinde kilo vermeye başlayacaksın
ama kendin için yap bunu, kendine saygından dolayı, sevgilin beğensin peşinen koşsun diye değil, bu çok acizce
bırak ne hali varsa görsün seni 'sen' oldugun için sevmeyen adamdan hayır gelmez
çok aşırı bir kilon yok ama evet zayıf değilsin ve sağlık için kilo vermelisin.
Ayrıca hızla kilo kaybı yaşamamaya çalış, bir anda kilo verirsen sarkarsın, sıkılaşma için de günde 20 squat yap daha sonra bunun sayısını artırabilirsin feci etkili, benim bacaklarda tek tük selülitler var bunu uyguladım geçti şimdi
yani canım kilit nokta sensin, azmetmen gerekiyor, cefasını cekmeden sefasını süremezsin malesef.
ama önemli olan belli bir süre için kilo vermek değil, bunu yaşam tarzı haline getirmek
benim 4 kilo fazlam vardı şimdi onu verdim çok şükür ama hafif beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmeye çalışıyorum
mesela dün börek yapmıştı annem ne yalan söyliyim yedim, ama bugün daha hafif beslenmeye çalıştım, o şekilde dengelemeye uğraşıyorum işte
umarım hakkında hayırlısı olur

sporla zayıflıycam sarkmamak için , buları harfi harfine yapsam kesin zayıflayım :) çok heyecanlıyım umarım yılmam devam ederim diyete keşke benimde 4 kilo falan fazlam olsaydı benım nerdeyse 20 kilo var çok korkutuyo bu oran beni inş veririm :18:

aslında zayıflamak istememim büyük sebebi sevgilim :KK17: tabi deger etkenlerde var her istediğimi giymek gibi ama o daha çok koyuyor bana benle hiç ilgilenmemesi düğüne gidiyorum dediğimde zaten bana kimse bakmayacagını bildiği için hiç kıskanmaz beni bunları düşünüp düşünüp bunalıma giriyorum . bana çatmadı malesef kilolu halımle beni öyle çok seven hemde yakıısıklı biri :) sanırım şans işi bende sansızım bu konu da demekki :44:

:KK1::KK1: kız güldürdün beni..
Bak hırslanman için sen kilo verene kadar yanında tut onu o zaman :KK9::KK9:
Seni sevsin de yakışıklısını boş ver..
Valla benim bir arkadaşım var kız su gibi
İzmir e gelin gitti
Kocasını geçen yaz gördüm kel ve göbekli biriydi
Biraz oturma fırsatı bulunca az da olsa tanıdım.
Adam dünya iyisi birisi ve karısına son derece aşık
Ayrıca çok nezih
onla hayat geçmez sana söyleyim

bende ortaokul ve lisede çok şişmandım. şöyle zayıfladım. Çok istediğim bi kıyafeti 40 bedenini aldım. O elbiseyi astım odama. Niyet etmiştik bi defa o elbiseye girecektik. Lise bitti dershaneye başlamadan 3 ayda 30 a yakın kilo verdim. Diyet, bol su, genelde karpuz, akşam 7 den sonra sadece meyve yatmadan önce süt. Ayrıca günlük 30dk yürüyüş ve 50 mekik. :) herkes şaşırmıştı hemde çok. Sana tavsiyem eğer alabiliyorsan evine eliptik bisiklet al bende var şu anda ne zaman ipin ucunu kaçırsam 10 gün kullanıyorum forma giriyorum. Yok alamam diyorsan yurt dışındaki arkadaşlarımdan zumba dansıyla zayıflayan oldu. internette videoları var sanırım. Benim nacizane tavsiyelerim bunlar. Bol şans canım öptüm seni

çok iyi süper başarmışşınız :) benimde ablamın 38 beden pantolonları var dolapta bende girsem şu bedene diye ne hayalim var , zumba dansını gördüm internette araştırıken açıp eşlik edicem bende oynuyucam eglenceli görünüyor , çok teşekkür ederim tavsiyelerin için öptüm bende :KK54:

Canım doktorum programında izlemistim kilolu bir aile vardı sadece evin annesinin yemek yapma alışkanlıklarını kontrol etti doktor ve bütün aile hızla kilo vermeye başladı. Annen öncelikle sana destek olmalı pasta çörek bir müddet yapmasin . onunla böyle ciddi bir şekilde konuş. Evde insan tek başına diyet yapamıyor. Bi tanıdığım senin yaşlarında ama 143 kiloydu 1 ay kadar bi süredir diyete başladı diyetisyen eşliğinde. Bu sefer ailesi de olayın ciddiyetini anladı ve destek oluyorlar. O da 17 kilo vermiş. Arkadaşım yok diyorsun da, seninle fiziğin için arkadaş olan ya da olmayan insanlar senin arkadaşın olsa ne olur. Sen kendini önce sev deger ver sonra herkes sendeki pozitif enerjiyi alır arkadaşın da olur. Öncelikle ekmek poğaça pasta simiti çıkar çayı şekersiz iç ve dogadan yeşil cay iç günde 2 -3 kez. Sonra zaten iştahın kesilecek çünkü ekmek iştah aciyor. Bol sans ve irade diliyorum canim.

:KK1::KK1: kız güldürdün beni..
Bak hırslanman için sen kilo verene kadar yanında tut onu o zaman :KK9::KK9:
Seni sevsin de yakışıklısını boş ver..
Valla benim bir arkadaşım var kız su gibi
İzmir e gelin gitti
Kocasını geçen yaz gördüm kel ve göbekli biriydi
Biraz oturma fırsatı bulunca az da olsa tanıdım.
Adam dünya iyisi birisi ve karısına son derece aşık
Ayrıca çok nezih
onla hayat geçmez sana söyleyim

yok ben yakışıklılık aramıyorum valla :) yeterki beni çok sevsin nazımı çeksin kıskansın korusun düşünsün merak etsin vs. böyle devam ediyo. zayıfladıgımda acaba bana nasıl davranıcak merak ediyorum şimdiki sevgilim olacak kişi , degişse bile bu sefer ben takmıycam onu istediği kadar peşimde kossun ozman.:KK19:

Canimm bende 78 kiloydum. 160 boyla. Su an 52 kiloyum. Istersen konularimi okuyabilirsin iş gercekten isteyip karar vermekte bitiyor kendine guven :KK34:

Canim sevgilin yada baskalari icin degil kendin icin zayifla
Bir arkadasim vardi 172 boy 95kloydu sevgilisini gorsen dunyanin sekizinci harikasiydi :) arladasima oyle asikti oyle asik bakiyordu ki bizde ozenirdik onlarin askina
Seven seni sevsin beden olculerini degil

Bende 170 boyundayim en son 89u gorunce zayiflamaya karar verdim benim diyetim biraz agir ve zordu sabah yarim gevrek,cay peynir ogle salata ve yarim gevrek aksamda plav normal ev yemeginin taneleri ve bol yogurt ve yuruyus yaptim 1ayda 72ye dustum hala fazla ama yavas yavas onlarida gondericem iansallah sende azimle kararlilikla istedigin kloya gelirsin yeterki iste

Canım doktorum programında izlemistim kilolu bir aile vardı sadece evin annesinin yemek yapma alışkanlıklarını kontrol etti doktor ve bütün aile hızla kilo vermeye başladı. Annen öncelikle sana destek olmalı pasta çörek bir müddet yapmasin . onunla böyle ciddi bir şekilde konuş. Evde insan tek başına diyet yapamıyor. Bi tanıdığım senin yaşlarında ama 143 kiloydu 1 ay kadar bi süredir diyete başladı diyetisyen eşliğinde. Bu sefer ailesi de olayın ciddiyetini anladı ve destek oluyorlar. O da 17 kilo vermiş. Arkadaşım yok diyorsun da, seninle fiziğin için arkadaş olan ya da olmayan insanlar senin arkadaşın olsa ne olur. Sen kendini önce sev deger ver sonra herkes sendeki pozitif enerjiyi alır arkadaşın da olur. Öncelikle ekmek poğaça pasta simiti çıkar çayı şekersiz iç ve dogadan yeşil cay iç günde 2 -3 kez. Sonra zaten iştahın kesilecek çünkü ekmek iştah aciyor. Bol sans ve irade diliyorum canim.

aynen ya bende bu konuda muzdaribim ki :KK17: bize çok misafir gelir annemde döktürür pasta börek her defasında şimdi bile su böregi yapmış resmen eziyet çekiyorum ama yemiycem işte yiye yiye ne hale geldim sonu yok , kendime yarın diyet şeyler alıcam bir arkadaş özelden çok iyi bir içecek söyledi bana kilo verdiriyormuş özel msj atamadım geri hakkım yokmuş. ona buradan çok çok teşekkür ediyorum işe yararsa her zaman dua ederim , :) irade şart çok teşekkürler size de inşallah başarıcam.. :)

163 boya 88 kiloyum yöntemi bulursam söylerim bir haftadir soğan suyu iciyorum karnim sisti...yöntem bulursaniz eslik ederim CANIM üzme kendini....

aynen ya bende bu konuda muzdaribim ki :KK17: bize çok misafir gelir annemde döktürür pasta börek her defasında şimdi bile su böregi yapmış resmen eziyet çekiyorum ama yemiycem işte yiye yiye ne hale geldim sonu yok , kendime yarın diyet şeyler alıcam bir arkadaş özelden çok iyi bir içecek söyledi bana kilo verdiriyormuş özel msj atamadım geri hakkım yokmuş. ona buradan çok çok teşekkür ediyorum işe yararsa her zaman dua ederim , :) irade şart çok teşekkürler size de inşallah başarıcam.. :)

O arkadaş banada yazsin içeceği ciddiyim bekliyorum...

Canim sevgilin yada baskalari icin degil kendin icin zayifla
Bir arkadasim vardi 172 boy 95kloydu sevgilisini gorsen dunyanin sekizinci harikasiydi :) arladasima oyle asikti oyle asik bakiyordu ki bizde ozenirdik onlarin askina
Seven seni sevsin beden olculerini degil

Bende 170 boyundayim en son 89u gorunce zayiflamaya karar verdim benim diyetim biraz agir ve zordu sabah yarim gevrek,cay peynir ogle salata ve yarim gevrek aksamda plav normal ev yemeginin taneleri ve bol yogurt ve yuruyus yaptim 1ayda 72ye dustum hala fazla ama yavas yavas onlarida gondericem iansallah sende azimle kararlilikla istedigin kloya gelirsin yeterki iste

gerçekten artık sevginin kiloyla alakalı olmadıgını anlamaya başladım sizin gibi örnek veren oldu demekki kilolu insalarda okadar çok sevilebiliyor ne bilim ben yaşamadıgım için sanki kilom yuzunden sevilmiyorum sanıyorum :KK17: istemek kısmında sorun yok deli gibi zayıflamak istiyorum rüzgar da uçacak gibi olacak kadar :) ya umarım başarıcam başarıcaz :KK16:

herbalife shake tavsiye etmem canım. kısa yoldan zayıflayarak dahasını sonradan alırsın hiç riske girme sağlıklı ve emin adımlarla kilo vermen her zaman senin artına. irade çok önemli, beslenme ile sporu bir götürürsen kilo vermen kaçınılmaz.

X