Lütfen bana akıl verin yardım edin lütfeen. :( şişmanım.

Öncelikle erkek arkadaşınızı, çevrenizdekileri kafanıza takmayıp, onlar için değilde kendiniz için kilo vermeniz gerektiğini farkedin. Böyle başaramazsınız , istemeniz gerek. Karnınız acıktığında abur cubur yada kalorisi yüksek yiyecekler aldığınızda elinize bir durup düşünün'bunları yiyince mutlu olurum evet ama yedikten sonra pişman olacağım ve yemezsem , daaha sağlıklı alternatiflere yönelirsem kilo verdiğim için daha mutlu olacağım'diye. İnanın anlık mutluluk, sonrası pişmanlık olur. Bende şu an hamilelik ve emzirme sürecinin kilolarını veriyorum diyetle, sizi anlıyorum.
Burada diyet grupları var katılın , her gün ne yedik ictik , ne kadar spor yaptık paylaşıyoruz. Motivasyon olur beslenme sekliniz değişir, nerede yanlış yaptığınızi görürsünüz.
Ben 89 kilo ile başladım ve emzirirken 72 kiloya indim halada devam ediyorum. Ben başardım yolun yarısına geldim, sizde yapabilirsiniz.
Kolaylıklar dilerim.

2 ayda 20 kg verilir mi kendine gel 2 ayda 20 kg verirsen yağ değil su kaybedersin bilincin kapanır hastahanelik olursun,kalp krizi geçirirsin ve bütün organlarının iflasına sebep olursun.

2 ayda 20 kg verilir mi kendine gel 2 ayda 20 kg verirsen yağ değil su kaybedersin bilincin kapanır hastahanelik olursun,kalp krizi geçirirsin ve bütün organlarının iflasına sebep olursun.

ekmegi seker tuzlu gıdalar kesicem çikolata vs. birde spor yapıcam yeşillik yiycem et falan yerim arada ızgara seklinde yani bunları yaparak ne kadar kilo verirsem vericem ekstra bişeyler yapımıycam çok kilo vermek için , bunları yaparak 20 kilo verirsem ne ala çünkü bende yağ çok yani doktorum 3 parmak kalınlıgında yağ var göbeginde demişti çok kilom var sırf yağım yani

erkek arkadaşımı takamamaya çalışsam bile çok agrıma gidiyor onun bu halleri, zayıflayınca ben onu begenmiycem ki zaten aynen dediğiniz gibi yapıcam sadece suna zayıflamaya odaklandım.

sana kimse yardim edemez yada sihirle öyle birden bire incecik biri olamazsin
bogazmi tutamiyorum yemeklere saldiriyorum diyorsun
ee baska bir formul yok yani
zayiflamak isteyen az yer bu kadar basit
her nimetin bir külfeti vardir

ben kendimi bildim biledi cok zayif biriyim
3 sene önce dogum yaptim
hamileyken sadece 8 kilo aldim hepsi gitti
ama dogumdan sonra süt olacak vs diye 12 kilo birden aldim .
aksamlari cok yedim tabi birde.
neyse kilo kadini cirkin gösteriyor arkadasim
yakismiyor kimseye
ben 6 aydir falan aksamlari yemek yemiyorum
tek yaptigim diyet bu
gundur herseyi yerim hatta abartirim bile
ama aksam tek lokma yemem

muthis zayifim su an eskisinden daha zayifim
sana abla tavsiyesi
aksamlari yeme
en gec 6 da kes

Son düzenleme:
Canım daha yaşın cok genç kafana bu kadar takma bir antrenör olarak benim görüşüm her gün düzenli spor yaparsan ve yediklerine dikkat edersen istedigin kiloya ulaşabilirsin. Spora vaktim yok diyorsan yarım saat spor yapıp kilo verip sıkılaşabileceğin pek çok yer var. Sana tavsiyem bir diyetisyene gitmen spora başlaman ve aktif olarak yürüyüş yapman. Faydalarını göreceksin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sporada herşeye de vaktim var bol bol , neden erken başlamadım diye üzülüyorum şuan yaşım genç bile olsa kilolu halimle geçen senelerime üzülüyorum ama bundan sonra kesinlikle ve kesinlikle zayıflıycam yürüyüş olsun vs. gün içinde hep hareket halınde olucam :) istediğim kilo 50

ayy keşke sihirle zayıflama gibi birşey olsa bu bilim adamları uyuyormu ya bulsalar şu şişmanlama genini de kurtulsak şu eziyeti cekmesek artık kilo belki bazılarına yakışıyordur ama bende kimseye yakıştıramıyorum 22 yaşımdayım ama büyük gösteriyorum mesela ablam 28 yasında o benim kardeşim gibi durur yanımda kesinlikle bende bogazımı tutucam artık akşam yemek yemeği yasakladım kendime sadece su :) bu şekilde devam edicem..

bi de senin iştahını kesmen lazım benim diyetimde mutlaka uyguladıklarımı söyliyim sana

sabahları bir bardak ılık su gün içinde yeşil çay bir veya iki bardak ayrıca kekik suyu çok iştah kesicidir bunu da deneyebilirsin bide elma sirkeli ve ballı su var midem sağlamsa bu da sabah akşam günde iki bardak çok iyi gelir

hepsini aynı anda deneme ama mideni zorlayabilir hangisi kolayına geliosa onu yap bunlar metabolizmayı hızlandırır mideni de temizler etkisini mutlaka farkedersin devamlı kullanırsan

en etkilisi elma sirkeli ballı ılık su onu da diyim

kimse içinde kendini üzme seni seven böyle de sevmeli diğer türlüsü yüzeysel zaten sevgi demiyorum ben ona

kendi iradene sahip çıktığın süre de en kısa sürede verirsin canım hiç üzülme sürekli diyetle ilgili şeyler oku bu da seni zihinsel olarak zinde tutar

inşallah tez zamanda incecik olursun

kuzucan bence önce akşamları yemeyi kes canının istediği şeyleri sabah ye akşam yeme sakın. çikolata falan seviyosan birden hiç yememen imkansız o yüzden sınır koy kendine aç bi lokma al hemen kaldır yemicem diye yemin et falan ben 70 kiloydum 60 a düştüm ramazanda kaçırmışım 62 olmuşum ama yeniden başlıcam spor iyi güzel de ben sevmiyorum yapmayı bi arkadaşım dedi walk at home diye bişi varmış ona başlıcam

iki ayda yirmi kilo fazla ya hızlı verince hızlı alıyosun büyük bi hedef koymuşsun kendine

akşam yemek yasak hem zararlı :) yemiycem ya yemiycem spor yapmak beni de cok yoruyor kilolu iken sporda yapamıyor insan hemen ter içinde kalıyorum birde bu sıcakta :) internetten her tütlü zayıflama vidyolarına bakmak lazım bence işe yarar mutlaka.

iki ayda yirmi kilo fazla ya hızlı verince hızlı alıyosun büyük bi hedef koymuşsun kendine

3 ayda da olabilir 4 ayda da olur zaten eğer zayıfladım diye tekrar aşırı kalorili seyler yersek aynı alıyormuşuz kiloları o yuzden ben kendimi beslenme konusunda da degiştirmek istiyorum bunun için çabalıycam

ben ilk başlarda yürüyüş yapmıştım sadece ama dışarıda değil koşu bandında çünkü dışarı da pes edip oturuyorum hemen çok tembelim hatta dizi açıp onu izlerken yürüyodum zaman hızlı geçsin diye walk at home a sende bak derim

en önemlisi de o zaten bi kaç gün fazla kaçırınca amaannn bozdum diye bırakmamak gerekio bu olursa tmm

saglam saglam midem maşallahı var ne kadar yesem doymaz bir mideye sahibim :) zayıflama stresinden bıraz kesildi iştahım form çayları aldım kendime yeşil çayda var içiyorum kahvaltıdan önce , ballı elmalı sirkeyide deniyim bakalım bunlar saglıklı seyler zararı olmaz diye düşünüyorum çok teşekkürler :)

bakıcam bakıcam vakit bol nasılsa :) bende flim izlerken kondisyon bisikletine biniyorum vakit daha cabuk geçiyor hemde sıkılmıyorum iyi oluyor öyle :)

lutfen asil bana yardmci olun cok asiri kilo aldm isim pc basnda surekli hep oturmktan yemkten cok kilo aldm 68 den 95 e ciktim diyet yapamiyorum ac kalamiyorum elleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…