Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

tşkler cnm o senin güzel bakışın .........bende bu yeşili çok beğeniyorum çok doğal duruyo ,mavide hoş ama ben kendime pek yakıştıramadım,sanırım yeşil her zaman benim favorim olarak kalmaya devam edicek öyle görünüyo.....

gerçekten canım 2 renkte çok yakışmış.Mavi de doğal duruyor. Ama yeşil kendi gözün kadar doğal durmuş ve çok yakışmış. Benim gözümünde alt tabanı senin gözün gibi yeşile bakan ela, galiba bize yeşil ve tonları daha çok gidiyor:) Tabi arada değişiklikte istiyor insan. Mavide en az yeşil lensin kadar doğal fakat bir tercih yap dersen yeşil derim. Sevgiler...

arkadaşlar bu eşimin gözleri benim kullandığın amozonun yeşili işte bu renk gibi duruyo gözde,yandada benim meşhur lensler.tabiki eşimin gözler doğal benimkide pek lens gibi durmamış nedersiniz?

3 yıldır bosh & lomb light green haresız kullanıorum..esmerım,herkes çok doğal buluor..resımde flash olduğu için damarlar belli ama normalde çok doğal

Sign In

3 yıldır bosh & lomb light green haresız kullanıorum..esmerım,herkes çok doğal buluor..resımde flash olduğu için damarlar belli ama normalde çok doğal= ekte resimden görebılırsınız
( Sign In )

Bi de şu konu var ; Lens kutusu :)
Hep aynı sorundan dert yanardım, solüsyon şişesi büyük çantama sığmıyor ya da offf ayna yok vs vs. gittigidiyor dan kutulara baktım çok pahalı 30 ytl falan. ebay dan baktım, 2 $, 4$ da kargo diyor türkiye ye ama çok güzeller. mesela benim beğendiğim bu

Son düzenleme:
mrb arkasaşlar lens solusyonuyla ilgili bir sayfada bilgi vardı ama suan hangi safya birtürlü bulamıyorum lens solusyonu yerine kullanabilecegimiz %09 nacl solusyonumuydu o sayfayı bulan varsa ya da bilgisi olan....

dediğin kutuyu lensi aldığım yer yanında hediye olarak vermişti :S ne 30 ytlsi

dediğin kutuyu lensi aldığım yer yanında hediye olarak vermişti :S ne 30 ytlsi

bencede ne 30 ytlsı ya ben de lens aldıgımda verdıler onu hatta ıcnde cımbız gıbıb bıseyeıde vardı yanı kendılerı veyıor zaten o malzemelerı hedıye olarak bo,suna verme 30 ytl

ve o beğendiğin benimki ile aynı sadece benimki maviydi yani bildiğin basit bir plastik oluyor hepsi çünkü ben çok araştırmıştım daha sağlam olanı yokmu diye :)) çokta abartılcak bişe değil .. ben sonra içindeki şişeye koydum solüsyonu yine kendi süreklikullandığım lens kutusuna koydum ve aynamı aldım .. sorun çözüldü

kızlar aranıza katılıp sizleri gördükten sonra freslook hareli yeşili aldım ok güzelde duruyorlar herkez beğendi ama bi sorun var ben bunları tek başıma takamıyorummmmm nolur yardım edin.

kızlar aranıza katılıp sizleri gördükten sonra freslook hareli yeşili aldım ok güzelde duruyorlar herkez beğendi ama bi sorun var ben bunları tek başıma takamıyorummmmm nolur yardım edin.

valla cnm ılk taktıgım da bende zorlandım ama fakrına varmadan bı baktım kı takmısım takarken ılk deneyımımımnde azmı lensı kaybetmedım aradım yerlerde halı usdtlerınde ama bı turlu bulamayı tuh kayboldu dıoye otouyruz uzulurken pantolonumda buldgum az olmadı ama azmanla alısırsın merak etme herseyı uslubuyla takmaya cleıs aynaya gerek kalmadan takacagın zmanların gleır meraklanma benımde ılk kullandıgım marka freshlook yesıl harelı ılk dneeyımımım onunla oldu halada freshlookda devam edıoyrum

ben fresh lool hareli mavi kullanıyorum.çok hoş ve doğal duruyor.beyaz tenliyseniz saçlarınız sarı veya kestaneyse öneririm.

kızlar tavsiyeleriniz için teşekkür ederim bu arada esmerin ve saçlarım kızıl.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…