Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Ya arkadaslar bısey sordum ama kımse bısey yazmadı ben lenslerımı her zaman kullanmıyorum haftada bır kez fılan yınede 2 gunde bı degıstırmek zorundamıyım suyunu......cevap verırsenız sevınırım

,bende haftada 1 kez değiştiriyorum suyunu... senelerdir bunu yaparım.. ben de herhangi bir sorun olmadı........................................

Bende Ouartzo'lar var ve kesinlikle değer.. Hayatımda taktığım en güzel lensler diyebilirim. Ancak yine de çok yakından lens oldukları belli oluyor çünkü çok opaklar. Henüz resimlerini çekemedim ama çeker çekmez buraya koyarım.

bu quartzo lensler ilk bakışta ilk saniye için doğal gibi gözüksede aslında pek de doğal bir lens gibi değil geldi bana...aslına bakarsanız iyi bir lenste aranan bütün olumlu özellikler mevcut
(küçük pupil boşluğu,damarsız doku ve alttaki gerçek göz rengini kapatıcak kadar opaklık) Fazla opaklık da iyi değil ayrı konu.
ama buna rağmen bütün olumlu özelliklerin birleşimi de her zaman mükemmel sonuç yaratmıyor

Hem içe gözbebeğine doğru opaklıkta azalma var aynı zamanda da opaklığın azaldığı kısımlarda doku nokta nokta hale geliyor..
bunda custom havası sezdim onlar da bunun gibi duruyor bence...
o yüzden deminki o saydığım 3 olumlu özellik tekbir lenste de toplansa sonuç bu demekki...onun için mükemmel lens arayışına girmenin anlamı yok..
zaten lens tutkusu gelip geçen bir heves...ömürboyu takılabilincek mükemmelikte lens mümkün değil...daha fazlasını arayıp kendinizi yıpratmayın...bir lensin en maksimum hali bu kadar oluyor işte

Son düzenleme:

galpal arkadaşım özel msjlaşma durumunu açman mumkun mu acaba? lensler hakkında bırkaç sorum olacaktı.

Kızlar merhaba.
Bunlar da benim lenslerim freshlook colorblends gri
Tabi eklemeyi becerebildiysembenneyaptımki

Son düzenleme:
SLM..ARKADAŞLAR DÜNYANIN İLK GERÇEK GÖZ RENGİNE YAKIN TEK LENS MARKASI SOLOTICA naturel colors serisi.'...gerçekten birebir doğal duruyor..dubaiden bi arkadaşım getrmişti..esmeralda ve mel tonlarını kullanıyor ve kimse lens olduğuna inanamıyor gerçekten de çok naturel o kadar diyorum..Türkiye de yok..web adresi

Lentes Gelatinosas Coloridas Natural Colors

bura inceleyebilirsiniz

evet canım bu forumda soloticalardan haberdar:) bende getirtmeye calışıyorum bakalım getirtmeyı başarabılırsem .

ülkemizde ne arasak var ama bi solotica marka lens yok şaşılacak şey.....ankarayamı yürüsek kızlar nedersiniz 8) solotica solotica solotica

ben bugün sırf o lensleri internetten sipariş etmek için kredi kartına başvurdum ya kafaya koydum alıcam o lensleri kızlar hangi siteden alsamki ya bane bu konuda yardımcı olabilicek biri varmı

ben bugün sırf o lensleri internetten sipariş etmek için kredi kartına başvurdum ya kafaya koydum alıcam o lensleri kızlar hangi siteden alsamki ya bane bu konuda yardımcı olabilicek biri varmı

canım paypayl dıye bır para odeme sistemi varmış çok guvenli. ordanda sıparış verdıgın urunun parasını odeyebılıyormuşşun. bende tam emin değilim nerden nasıl ama kredi kartsızda odeme yapılabılırmış. eğer ingilizcen var yeterlı duzeyde araştır bence canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…