Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

benim istediğim lens
gold
geogold2.jpg

bu da freshkon alluring lens(bunu kullanmadım)amacı daha buyuk ve parlak gozler.turkiye de satılıyor.
FreshKonAlluringEyesPromo.jpg

arkadaşlar süper bir yer buldum ve lenslere inanamayacaksınız.
Bu lensler USA den sipariş ediliyor. Turkiye ye yolluyorlar. hazırda olan renklerden isterseniz 350$ Kişisel renkler isterseniz artı 50 $ daha veriyorsunuz. Numaraları isterseniz de yapıyorlar bu da tabii ek bir ücret. herşeyden önemlisi ilk önce doktordan göz bebeği ve gözün renkli kısmının çapını öğrenip yolluyorsunuz sipariş verirken, böylece gözde kayma veya kocaa bi kahverengi görünüm olmuyor.
Şöyle bir durum da var yurtdışından 100 dolar üzeri kargo isterken gümrüğe takılıyor, eğer mail atıp 100 dolar altı faturalanmasını isterseniz de yapıyorlar. Zaten küçücük bir kutu geleceği için sorun olmaz sanıyorum.
Bu da yaptıklarından bir örnek :) İnanamadım yeri de bu kızdan öğrendim zaten

Natural Green
burda hazırda olan yeşil var mesela ama dediğim gibi custom yaptırabiliyorsunuz

Youtube seyredebiliyorsanız bu da canlı canlısı :) Kızın gözleri siyaha dönük kahverengi bu arada
YouTube - 9mm Custom Contact Lens Green

Bu da mavisi göz gene kahve

YouTube - 9mmsfx Natural blue (lentillas.proboards89.com)

peki bunların süresi nekadar..1 yıllıksa bukadar paraya değimez bence..

ayıbı sizden öğerenecek değilim arkadaşım..ayrıca yorumum da da bi yanlışlık bir ayıp görmüyorum..çok şükür şu ana kadar ne hayatımda ne de bu sitede ayıp bir şey yapmadım..sadece bir yanlış anlaşılma var ve ben o resmin resmi koyan arkadaşım tarafından bir siteden alındığını düşünerek o yorumu yaptım ki şuana kadar siteden indirilen resimlere çok daha ağır eleştiri yapanlar olmuştu..sanırım yorumumu yanlış anladınız..niyetim kimsenin kalbini kırmak değil ve öyle birşeye de kimsenin haddi olduğunu sanmıyorum...

koyduğum resimler hiçbir siteden alıntı değildir ki, olsaydı bunu belirtirdim.Yazdığım cümleyi daha dikkatli okursanız '...... marka renkli lenslerimi' koyuyorum diye yazmışım.Yorum yapmadan önce cümleleri lutfen daha dikkatli okuyalım.

canım acuvue 2 colors ben kullanmadım resim alıntıydı o yuzden konforunu bılemeyecegim ama okptye arkadaşımız acuvue 2 colorsın pearl grey rengini kullanmıştı yanlış hatırlamıyorsam. konfor açısından nasıl olduguna belki yardımcı olabılır. illusıons deep green lenslerini denemiş miydin? benim görudugum kadarıyla ılgınç bır yapısı var çünkü

canım tester denedim. fena durmadı gibi geldi. gözümdeki aldığı renk tatlı bir yeşil-ela oldu. gelsin resimlerimi koyarım. yalnız ben bundan 3-4 ay once bir hata yaptım illusions soft amber almıştım denemeden. bana çok yakışacağını söylemişlerdi. Geldiginde tam bir fiyasko oldu. resmen ben lensim diye bağırıyordu gözümde ve tabiki çöp oldu:KK43:

koyduğum resimler hiçbir siteden alıntı değildir ki, olsaydı bunu belirtirdim.Yazdığım cümleyi daha dikkatli okursanız '...... marka renkli lenslerimi' koyuyorum diye yazmışım.Yorum yapmadan önce cümleleri lutfen daha dikkatli okuyalım.

gerçekten çok saçma bir yorum..yorumunuza güldüm resmen..aslında cevap yazmaya bile değmez..insanlık hali diye bir şey vardır..ben kibarca yanlış anladığımı ve resmin bir alıntı olduğunu sandığımı belirttim..ama çok anlayışsızsınız gerçekten...bu arada resmin alıntı değilde kendi koyduğunuz resim olması yine de düşüncelerimi değiştirmez..lensi beğenmedim evet ama ekeştrilere açık bir insan değilseniz eğer bu benim sorunum değil..yalan mı söyleyim beğendim mi deyim..bunu mu istiyorsunuz?lütfen bu tür saçmalıklarla beni uğraştırmayın..inanın bu msjınıza cevap yazdığım için bile şuan kızıyorum kendime..size hayatınızda eleştirisiz günler diliyorum..

Son düzenleme:
gerçekten çok saçma bir yorum..yorumunuza güldüm resmen..aslında cevap yazmaya bile değmez..insanlık hali diye bir şey vardır..ben kibarca yanlış anladığımı ve resmin bir alıntı olduğunu sandığımı belirttim..ama çok anlayışsızsınız gerçekten...bu arada resmin alıntı değilde kendi koyduğunuz resim olması yine de düşüncelerimi değiştirmez..lensi beğenmedim evet ama ekeştrilere açık bir insan değilseniz eğer bu benim sorunum değil..yalan mı söyleyim beğendim mi deyim..bunu mu istiyorsunuz?lütfen bu tür saçmalıklarla beni uğraştırmayın..inanın bu msjınıza cevap yazdığım için bile şuan kızıyorum kendime..size hayatınızda eleştirisiz günler diliyorum..

aynı şekilde yazmaya bile değmez. ama insanlık hali gibi bir durum yoktu yorumda! artı lensi beğenip beğenmemeniz sizin şahsınıza ait bir durum, tabikide herkes fikrini beyan etmeli.ben sadece alıntı yapılmış dediğiniz cümleye cevap verdim.siz cümleleri okurken yanlış yorumlayıp olayın seyrini eleştiri kabul eder veya etmez polemiğine soktunuz.oysa alakası olmayan yerlere getirdiniz.tekrar söylüyorum yanlış anlaşılmasın ben sadece resmin alıntı olmadığın belirttim.beğenip beğenmemek herkesin hür iradesinde olan bir davranıştır, kimse zaten buna müdahele edemez.umarım açıklığa kavuşmuştur.

ben insanlık hali derken yazdığınız yazıyı o an için dikkatli okumadığımdan yada gözümden kaçmış olabileceğinden bahsetmiştim..bu tür tartışmaları sevmiyorum..o yüzden uzatmak istemiyorum..sanırım yanlış anlaşıldım..ayrıca forumu bu gereksiz tartışmayla işgal ettiğimiz için herkesten özürdiliyorum..

arkadaşlar hatta kıvılcım arkadaşımız bu solotıca quartzo lar brezilyada 85 dolar cıvarıymış. ama yıllık mı yoksa aylık mı bı bılgın var mı bu konuda? ve sizce deger mi 85 dolar vermeye?
resimler alıntıdır.

p1010032dm5.jpg
[/IMG]

p1010024ny1.jpg
[/IMG]

Son düzenleme:
kızlar lens kullanırken sağ ve sol göz için olan lensi karıştırdığımızda nerden anlıycaz doğrusunu bilen varmı ben karıştırdım

kızlar lens kullanırken sağ ve sol göz için olan lensi karıştırdığımızda nerden anlıycaz doğrusunu bilen varmı ben karıştırdım

canım dereceliyse tek tek takıp hangısıyle daha net gordugune bakacaksın. ben oyle yapıyordum karıştırdıgımda.

canım dereceliyse tek tek takıp hangısıyle daha net gordugune bakacaksın. ben oyle yapıyordum karıştırdıgımda.

Hayır dereceli değil bugün aldım ilk defa kullanıcam. Ayrıca takdığım zamanda gözlerim çok yaşarıyor tersini düzünü bile ayırt edemiyorum neyapabilirim nettenden çok araştırdım kullanımıyla ilgili sorularıma cevap bulamadım. Ben elegencesoft colors 3 ton sky blue kullanıcam marka olarak nasıl bide takdığım zaman gözüm çok pörtlek görünüyor ilk kullanım diyemi . Bana yardımcı olursanız çok sevinirim çok acemiyim çünkü sevgiler...

Son düzenleyen: Moderatör:
9mm lenslerin kullanım süresi temiz ve dikkatli kullanımla senelerce diye yazıyor sitede. Valla kızlar 1 yıllık da olsa bu görüntüye değer sanki kendi gözü gibi duruyor. 1 hafta sonra sipariş veriyorum. Custom olduğu için 10 günde falan yapılıyormuş, 1 hafta da kargo falan :) beklemeye değer. kendi gözümde resimleri yollayacağım, memnun kalırsam ya da kalmazsam söylerim. çünkü bazı senelik lensler çok kalın oluyor ve rahatsız ediyor. mesela 1 tane almıştım , 1 kere taktım bausch and lomb du sanırım hatırlamıyorum.

arkadaşlar hatta kıvılcım arkadaşımız bu solotıca quartzo lar brezilyada 85 dolar cıvarıymış. ama yıllık mı yoksa aylık mı bı bılgın var mı bu konuda? ve sizce deger mi 85 dolar vermeye?

benim baktığım internet sitesinde 175 civarıydı amaa :1shok: baktığım portekizce bi siteydi onların para birimini ytl ye çevirdiğimde 175 çıktı :1shok:

benim baktığım internet sitesinde 175 civarıydı amaa :1shok: baktığım portekizce bi siteydi onların para birimini ytl ye çevirdiğimde 175 çıktı :1shok:

canım belki brezilyada o fiyattır. ama brezilyada da portekizce konuşuluyor değil mi:) ben uzun zamandır ıstıyordum bu lensleri. yurtdışı baglantılı bır arkadaşım var o arkadaşım brezilyaya gitcek o zaman araştırcak senin için dedi. dunde msj attı 85 dolar cıvarıymış dedi. daha telefonda konuşmadım ama. ben 60 ytl cıvarı beklerken 175 ytl çok fazla geldi. sonradan arkadaşımda 85 dolar deyınce acaba ne yapmalıyım dıye duşunmeye başladım. custom lenslere en yakın lens olarak bılınıyor bu lensler ve ortasında boşluk çok küçük. ama değer mi bilmiyorum.
arkadaşımla telefonda konuştugumda daha fazla bılgısı varsa yazarım burayada

X