Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

cnm ben hiç beğenmedim bu resimdeki lensi..Resimde mi bu kadar yapay çıkmış bilmiyorum ama eğer böyle duracaksa hiç takmamak daha iyi bence..Sticker gibi durmuş:1no2:

bende bu markanın lenslerini begenmıyorum dedıgın gibi çok yapay duruyor ama arkadaşımız carpıcı bır mavı ıstemış ki bu lenste uzaktan bıle oldukça belli ediyor kendini.

ebişim , gerçek göz rengin nedir..?
belki lens olduğu çok belli oluyor ama mavi manyağı olduğum için hoşuma gitti benim..
bi becerip de ben alamadım şu lensi :KK43:

kızlarrengı nasıl ıı kotu yorum beklıyorum sızlerden

gayet ıyı durmuş caım heleki pek tercıh edilmeyen bır marka olmasına ragmen. bır dahakıne amazon colors markasınada bak canım bu bıle çok yakıştıgına göre amazon colors renkleri çok daha guzel duracaktır sende

gayet ıyı durmuş caım heleki pek tercıh edilmeyen bır marka olmasına ragmen. bır dahakıne amazon colors markasınada bak canım bu bıle çok yakıştıgına göre amazon colors renkleri çok daha guzel duracaktır sende

tesskkur ederım cnmmm:smiley-cool:

Küllümango natural touch baby blue çok kötü görünüyor.Çarpıcı dediysem o kadar da değil.Koyu mavi ve hareli olsun istiyorum.Kate Winslet ve Angelina Jolie nin ilk resimleri gibi.Lacivert gibi yani soluk, açık, sahte durmasın:)
110507winslet400x400xq6.jpg

ang2ol8.jpg

ang3hg9.jpg

ang8pd9.jpg

ang1zi2.jpg

ang9kr5.jpg

angelinajoliedivapoll11aj1.jpg

angelinajolievebradpittfw3.jpg

Bende lens kullanıyorum daha doğrusu kullanıyordum ama son aldıklarım pek hoşuma gitmedi:S
İlk önce freshlook aldım turkuaz bu kadar adi bişey olamaz....
Sonra da B&L aldım blue rengini....
Ama ışığın azizliğine uğradım vee yanılıp aldım...
Normalde çok güzel bi renk...Ama gün ışığında ben lensimmmm diye bağırıyor resmenn çok canlı bi rengi varmış....Güneşte kendime bakınca anladım ama geç oldu tabi şimdi evde yatıyor öyle:S
Ben çok koyu bi mavi istiyorum daha doğrusu lacivert gibi yeni doğan bebeklerin süt gözleri olurya öyle ama hangisi böyle bi renk verir bilmiyorum açıkçası...

Açık renk gözler için yoğunlaştırıcı (enhancer) lensler var.Freshlook Dimension serisi açık renk gözlüler için. Arkadaşlar aranızda Dimension Pasific Blue kullanan var mı ? Koyu mavi nasıl sağlanır ela gözde?Önerilerinizi bekliyorum.

Bende lens kullanıyorum daha doğrusu kullanıyordum ama son aldıklarım pek hoşuma gitmedi:S
İlk önce freshlook aldım turkuaz bu kadar adi bişey olamaz....
Sonra da B&L aldım blue rengini....
Ama ışığın azizliğine uğradım vee yanılıp aldım...
Normalde çok güzel bi renk...Ama gün ışığında ben lensimmmm diye bağırıyor resmenn çok canlı bi rengi varmış....Güneşte kendime bakınca anladım ama geç oldu tabi şimdi evde yatıyor öyle:S
Ben çok koyu bi mavi istiyorum daha doğrusu lacivert gibi yeni doğan bebeklerin süt gözleri olurya öyle ama hangisi böyle bi renk verir bilmiyorum açıkçası...

b&l markasının blue topazına bak canım istedıgın gibi resmen lacıvert sayılır

Natural tocuh baby fotoları

dscf00067jx.jpg

dscf00073gg.jpg

sağdaki elegance soldaki natural tocuh baby blue

dscf00104sc.jpg

elegance solda natural touch sağda
dscf00181do.jpg

arkadaşlar ben yeşile bakan ela renkli bir lens almak istiyorum. internet üzerinden sipariş verebileceğim güvenilir bir site,iyi bir marka önerir misiniz? NOT: ilk kez alıcam denemeden alsam bir problem olur mu?bir de bu tonlara ait resim ekler misiniz?(gözlerim koyu kahve)

slm kızlar ben bu gün amozon un yeşilini aldım ama aklım elegancelerde fakat deneyemedim ve bi tanede onlardan almayı düşünüyorum halen fotodakiler natural touch baby blue eleganceyle aynımı yani yoksa marka farklımı? ya denemeden alamazdım çünki fotolarda aşırı farklı görünüyor bazısı aşırı hareli duruyor o dışındaki hareye sinir oluyorum ama amazon fena değil ben sophistik mavi kullandım onun süresi doldu gri aldım yine sophistik şimdide amazon yeşil aldım işte ama ben de çarpıcı bir mavi arayanlardanım yardımcı olursanız sevinirim....

slm arkadaslar lens almayı düsünenler icin amazon colours önerıyorum mavi renk cok hos duruyor ben 60 ytl ye aldım suyu ile bırlıkte toplam 80 ytl

X